Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Mini , bluzka z dekoltem , katana , nie właśnie kończę się ubierać i między czasie odpisuje wam :* pomalowałam się i wszystko bo mam jeszcze z chłopakiem wyskoczyć gdzieś i wgl :) a potem dyskoteka he he ;) te najwyższe przynajmiej najbardziej kocham je bo lubie mieć wysokie bardzoo nie bolą mnie w nich nogi a moje koleżanki to nazekaja na słupki he he :) spadam pa wam madzialala i edysia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusia :) to ten twoj chlopak chyba padnie :) pewnie swietnie wygladasz :) hahahahahaha... To szalej ! Ale bez przesady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz wyjde na malo inteligentna no ale coz... Lluska ! Co to ta katana ? Bo jakos nie spotkalam sie z czyms takim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WoW jak dużoooo postów...!Aż żałuję,że mnie nie byłooo;// Dalej mam okres chyba 12 dzień;/;/Troszku boli,ale da się wytrzymać! co tam u was? ODPOwiadać ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diamentowa... K.U.R.W.A Jak to mozliwe ? Kobieto ! Ty sie meczysz ! Tak byc nie moze zeby przez prawie 2tyg byl okres... Ja tez mam teraz i jest ok :) Daje rade :) na szczescie nie leci ze mnie jak z kranu :) a tak w ogole to odp na maila. I czekam na twoja odp :) Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest ktos ? ? ? Bo sie straaaaaasznieeeeeeeee nudzeeeeeeeee... Pisac ! Nie ma z kim pogadac :( jakby co to jestem dostepna na mailu podawalam wczesniej :) pozdro :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie cholernie leci!Przez niecałe 3 dni wykorzystałam ponad 20 podpasek!Czy to normalne?Mam bardzo obfite okresy(właściwie 2 okres) ;pp Proszę o szybką odpowiedź !!!!:PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diamentowa. Co do okresu to nie jest normalne. Pogadaj z mama/siostra. Na twoim miejscu poszlabym do ginekologa czy cos... Nie mozesz sie tak meczyc :( lepiej nie poruszajmy tematu mojej choroby na forum bo ludzie sie bd mnie bac czy cos :( odp na maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde , znowu mnie ominęła super rozmowa.Jak już wcześniej mówiłam.Nie chce mieć chłopaka , ponieważ ciągle uważam ,że jestem za młoda za brzydka i nikt mnie nie chce.Zreasztą jestem w 6 klasie .Ale myśle ,że na pewno w gim bede miała chłopaka nawet może w pierwszej gim.Mój brat starszy ,ma 19 lat i powiedził mi ,że w gimnazjum to już na pewno będę miała chłopaka.Choć ja jestem taka ,że pierwszego lepszego nawet w policzek nie pocałuje.A co dopiero sex.Myśle ,że zrobie to dopiero w 3liceum z chłopakiem którego na prawde kocham. Pyt:Jakich chłopaków lubicie chodzi o charakter? Ja osobiście lubie lekko szalonych rozrywkowych ,ale nie zboczonych i dlatego myśle ,że tak łatwo nie znajde chłopaka , ponieważ od razu na pierwszej randce nie pocałuje chłopaka nawet w policzek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda... Hmmmmmmm... Sex w tym wieku tylko po pijaku.... :) hahahahahha... Tak jak jak w wakacje... Ja tez twierdzie ze jestem obrzydliwa no ale coz... Zycie :( :) hmmmmmm... Charaakter jaki lubie... Hmmmmm... Zwariowany, szalony, kochajacy, czuly, zabawny, lekko zboczony, mowiacy wprost o uczuciach :) ale takiego nie znalazlam wiez sie zadowalam tym co mam :) i kocham to co u mojego chlopaka mi sie podoba a to co nie staram sie zmienic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje ,że nikt z ojej klasy na te forum nie wchodzi bo bym miała przechlapane.Lekko zboczony- no może i masz racje fajni tacy są ale powtarzam lekko nie mocno hehe.czuły z tym tez sie zgadzam.Wtym Wiktorze ( wspominałam wcześniej kochałam się mając 10 lat i nadal mi sie podoba ale nie umiem z kimś chodzić.A ty już jesteś w gimnazjum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok . ja też mówię madziula bo jakoś tak prościej :p . haah , xdd .mam nadzieje ze się madziala nie obrażasz ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec tak. Magda. Lekko zboczony... Sama jestem lekko zboczona wiec wiesz... Jestem w 1klasie gim :) a co ? Tez mowilam ze nie umiem z kims chodzic a teraz bez chlopaka to mi zyc ciezko :) dziewczyny ! No pewnie ze sie wkurzam za madziule :) hahahahahahahah... Nie no... Spoko :) nie jestem zla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda... Hmmmm... Ja juz mialam z 5 chlopakow... Pierwszego w kwietniu i 5klasi :) Kacper mial na imie... Cudowny byl ale stwierdzilismy ze wolimy sie przyjaznic bylismy ze soba 3 mieciaze :) a co ? XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co madziula tak sobie coś przypomniałam.Opowiem więc: Byliśmy dwoma klasami w centrum nauki Kop[ernika.Chłopaki podrywali takie dwie laski z Olsztyna. Po tej wycieczce podchodzi do mnie Marcin i mówi: Ale fajną laskę poderwałem nawet nie pamiętam jej twarzy.ale miała wielkie cycki tylko na to zwracałem uwagę.Chłopaki też tylko gapili sie na cycki tej laski jak ona miała na imie nawet tego nie pamietam.W tamtej chwili chciałam go walnąć z liścia ale pani chodziła po autokarze.Tak mi sie tej dfziewczyny zal zrobiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam małą szkołe i nikt tam ze soba nie chodzi więc jakbym ja z chłopakiem chodziła by sie na nas dziwnie gapili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ty na wsi mieszkasz ? Co do cyckow... To chamskie... Ale z jednej strony trzeba wybaczyc bo to gnojki i dzieci jeszcze... Dorosna. Ale tez nie lubie jak ktos tylko tam sie patrzy... Plakac mi sie chce... A co do wojtka... Piszecie ? Gadacie ? Do jednej klasy chodzicie czy jak ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nigdy nie piłam alkocholu jestem zacofana hehehe musze nadrobic zaległości hehehaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chodzimy do jednej klasy nie piszemy nic.Tylko jak spotkamy sie w szkole to pogadamy i na dyskotekach tańczymy razem koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×