Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Lusia... No niestety NIE jestem juz... :( Maciej gdy sie o tym dowiedzial to nazwal mnie puszczalska... Ja mu zrobilam awanture ze pije(vodka, 8piw, szampan) a on na to ze on sie nie odzywa gdy ja uprawiam sex z kolegami i ze sie ciagle puszczam.... To mnie dobilo... To byl cios ponizej pasa... Zabolalo mnie to jak cholera... :( moze nie powinnam mu o tym mowic ale nie chcialam go oklamywac, chcialam byc szczera i na dobre mi to nir wyszlo... Czlowiek mlody to i glupi... Do dzisiaj nie moge zrozumiec jak moglam byc az tak glupia zeby sie przespac z chlopakiem ktorego ledwo co znam... Zazdroszcze walentynek i kina :) bedziesz sie dobrze bawic ! Mam nadzieje ze ten film to nie bedzie jakis obrzydliwy romans(ja przynajmniej takich filmow nie lubie) przypomnialam sobie moja rozmowe z maciejem... Ja chcialam sie zbic... Podcinalam sobie zyly, lykalam cos ale zawsze cos mi przeszkodzilo... I ja z nim jeszcze nie chodzilam a tak bardzo go kochalam i myslalam ze on chce tylko przyjazni i bylalm zalamana. Naisalam mu ze moj wymarzony dzien smierci to: 14'02.2012r. I wlasnie sobie uswiadomilam ze to dzisiaj. :( pamietam jak mi mowil zebym sie nie zabijala, ze chce zebym z nim byla w swiecie zywych, ze nie chce mnie stracic. Mowil ze nie mam tego robic a jesli to zrobie to on sobie tego nie wybaczy nigdy. Ze bedzie codziennie do mnie na cmentarz przychodzic i myslec o tym gdzie ON popelnil blad... Gdy to sobie przypomne to az placze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pulka
nie było Lusia, dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusia... Jakby cos to je odp na poprzedniej stronie na twoja wczorajsza odp :) Jesli chcesz to sobie poczytaj... :) Mam nadzieje ze randka sie udala... :D co dzisiaj tak pustooooo.... ? piszcie na maila: ultramalinowa@interia.pl albo na tel: 695204920 pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pulka
LUSIA akiedy mniejw, dostanę okresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pulka... Wiem ze wolalabys zeby odp ci lusia ale moze ja tym razem... Ty tego nie wiem i my tez nie... Nie mozemy sie dokladnie powiedziec kiedy... To wszystko zalezy od TWOJEGO mozgu... Ty tego nie przespieszysz ani nie spowolnisz... Tak dokladniej gdy bedziesz miala okres to dzien wczesniej bedziesz miala brazowy sluz/plamienie... Po tym rozpoznasz okres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pulka jeżeli miałaś już plamienieu tak jak mówiłaś to możesz się jej spodziewać w najbliższym czasie .:) to wszystko zależy od przystawki mózgowej czy jakoś tam :) ale to już raczej wiesz . :) najlepiej nos wkładki wtedy nie będziesz się bała :) pozdrawiam . ;* madzialala :) trudno popełniłas błąd :) ale chcialas przynajmiej powiedzieć jemu prawdę :) jeżeli nie szanuje cb mówiąc że się puszczasz nie jest cb warty . . Nie przejmuj się ankocholikiem w tym wieku tyle pić bez przesady . A co do walentynek były najlepsze w moim życiu :D POZDRAWIAM ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wdl was jakie są najlepsze podpaski :) bo właśnie sobie zakupie , mam alweys ale chciałam jeszcze inne wyrobówać . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusia... To fajnie ze ci sie udaly :) co do macieja... Napisal mi ze mam sie nie denerwowac, ze on nie wpadnie w nalog i ze juz pil o wiele wiecej... No to chyba przesada ! podpaski... Hmmmm... Ja nie lubie alwaysa wg mnie nie sa dobra. Ale kazdy ma inny 'gust'... Ja wole naturelle... Sa z wata ale to nie przeszkadza... Wchlaniaja wszystko i nie czujesz ze je masz... :) a takie pyt... Jestes dziewica ? Bo pisalas ze u cb na domowce bylo tak samo wiec chyba nie... Jak to bylo ? goraco pozdrawiam ! Piszcieeeee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzialala :) jak pił dużo wiele czyli z nim nie dobrze . Ja właśnie kupiłam naturelle :) bo uważałam że bd dla mnie najlepsze , nie czytając twojej wypowiedzi kupiłam teraz się ciesze że kupiłam je bo mam twoja gwarancje . :) nie jestem dziewica no niestety. :( na domowce u kolegi to było , jak powiedziałam mojemu chłopakowi to on to przyja normalnie , choć się bałam że tak nie bd ;) pozdrawiam ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusia... To fajnie ze masz takiego chlopaka... Przynajmniej cie nie wyzywa ani nic... A on tez ma to za soba czy jeszcze nie ? Wiesz... Z natury jestem ciekawa... Hmmmmm... Moze napisz do mnie na tel to mi opowiesz jak to bylo na tej domowce :) Tnz jesli chcesz... Jak nie to spoko rozumiem :) co do podpasek... Naturella jest na prawde dobra(przynajmniej dla mnie) :) s sproboj sobie kiedys tamponow... Sa o wieele lepsze :) pozdrawiam. a jakby co to moj nr: 695204920 (jesli bd pisac to sie podpisz lusia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do madzialala01 Sorki,że ostatnio sie nie udzielałam,ale mam kłopoty z matmą ,a z polskiego startuję w kokursie,więc musiałam dużooooo się uczyć.Co do walentynek też nie dostałam walentynki od chłopaka oprócz listu od...Wojtka!(pisałam ci już o nim)!!!Znał mój adres zamieszkania i ze szkocji wysłał mi list miłosny ,a ja jemu odpisałam.Obiecał,że dzięki listom będziemy w ciągłym kontakcie...A ja jemu wierzę;pp Co do Macieja to naprawdę się z nim przespałaś?OMG!Musiałaś być naprawdę pijana... Całe szczęście,że nie zaszłaś w ciążę...Ufff.A kiedy to tak dokładnie było?Proszę o wszystkie szczegóły;DCzekam z niecierpliwością na ODP;) PoZdRaWiAm wszyskich kafeterowiczów!(szczególne pozdrowionka dla madzialala01:**)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diamentowa :) wiec: po 1. Nie bzyknelam sie z mackiem tylko w wakacje z innym kumplem... A maciej chcial sie bzyknac ale ja powiedzialam NIE po 2. Z matma moge ci pomoc i z polaka tez jak czegos nie wiesz to pisz ale nie na forum tylko na gg albo tel(nr w poprzedniej wypowiedzi) po 3. To fajnie ze masz kontakt z wojtkiem. Mam nadzieje ze u niego juz lepiej... Moze sie niedlugo spotkacie :) pozdrawiam serdecznie :) piszcie bo sie nudzeeeee....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzialala - ma to za sobą , ale weźmy jeszcze pod uwagę jego wiek , a mój kiedy to przeżyłam to bardzo porządny z dobrego domu dobrze się uczy chodzi do bardzo dobrej szkoły , jest bardzo fajny naprawdę , wiadomo czasami zaszaleje , ale lepszy naprawdę niż tamten gnój w którym się kochałam , już zaczynam tego żałować . . Ale cóż serce nie sługa :) a z czego masz nr tel ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusia.... Rozumiem... Tez tego zaluje, ale czasu nie cofne... Dobrze ze nie ciagnie to za soba konsekfencji takich jak ciaza... Bo bym sie chyba zabila a co dopiero moi rodzice... A co do tel... To jestem w plusie :) ale mozesz pisac tez na maila: ultramalinowa@interia.pl bo mam go w tel wiec jestem na nim 24 na dobe :) pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusia... Jeszcze jedno. To fajnie ze jestes szczesliwa :) chlopak ktory dobrze sie uczy, chodzi do bdb szkoly i czsem zaszaleje to skarb ! Malo takich na swiecie teraz :)Dbaj o niego :D Hmmmmm... Wlasnie. A ty z nim tez sie bzyknelas czy jeszcze nie ? Wolisz nie ryzykowac ? :) pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pulka
dzięki dziewczyny :) pozdro :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przez pare dni mnie tu nie było .. 4 tak dokładnie hehe .. troche tu sie działo i bardzo ci lusiu dziekuje za pozdrowienia i ja ci je odwzajemniam . a teraz mam takie pytanka : czy tampona można uzywać juz za 1 razem kiedy sie ma okres i czy to boli ? co prawda nie mam jeszcze miesiączki ale jestem ciekawa ^^ . Prosze o jak najszybsze odp. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusia i madziula ile wy ma cie lat bo jakby ... takie fajne charakterki macie bo tak czytam i czytam .. haah . xdd ja 12 ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziewczyny juz wiem .. tuman ze mnie hahahaa xd . nie musicie odp. na to ile macie lat ;] . jeszcze mam pare pytań ale to morze później ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edysia... Fajnie ze ktos w koncu napisal :) wiec. Ja mam 13 lat :/ niestety... co do tamponow... Ja zaczelam ich uzywac po roku(mniej wiecej)... Aplikacja tamponu nie jest bolesna... Wiesz... Bo macica jest wtedy 'miekka' i sie przystosowuje... Hmmmm... Moze to glupio brzmi ale nie umiem tego inaczej sformuowac :) Ogolnie sie moei ze powinno sie ich uzywac od 16 co wg mnie jest glupie bo wiek nie ma tu nic do tego... Po pierwszym okresie bym ci nie radzila... Macica musi sie przygotowac(glupio to brzmi ale chce zeby latwo mozna bylo zrozumiec)... Zaczniej stosowac tak po okolo pol roku(6 miesiaczkach)... I najlepsze sa OB albo tampax :) pytaj sie dalej jesli cos cie gnebi :) sma pewnie zauwazylas gadamy tu o wszystkim :) wiec sie pytaj ! :) pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cekinek
Ja mam pytanie a tak wgl to hej :) Bo ja 14 lat skończe w kwietniu i tak piersi rosną mi od jakiś 2,5 lat, owłosienie mam i tam i tam ^^ ale mam upławy a ostatnio pojawiło mi sie bardzo dużo białego śluzu ale to był jeden dzień znów pare dni po tym wystąpił m drugi raz a miesiączki pierwszej jeszcze nie miałam ;/ Jeśli możecie to czekam na pomoc :) Z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo ci dziekuje madziulka . Wiec czy jak sie ma ten pierwszy raz .. no wiecie stracacie dziewictwo to czy to boli ? pozdr ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DiAmEbToWaA559
Do madzialala01 Ja do cb na gg piszę 16.02.2012 około godz.18 a ty nic,mimo że jesteś dostępna...;/ Obraziłaś się ? Jeśli tak to bardzo przepraszam jeśli Cię czymś zraniłam,ale nie chciałam Ci robić przykrości i mam nadzieję,że o tym wiesz.Dziś miałam sprawdzian z matmy o graniastosłupach,ostrosłupach,objętościach,polach powierzchni całkowitej ,bla,bla...Coś tam dalej xdd Ale sądzę,że nienajlepiej mi poszedł...Może 2 będę miała z tego sprawdzianu(ja zwykle zresztą...) Mam nadzieję,że wkrótce się odezwieeeeeesz... PoZdRaWiAm i czekam na odp.;*******

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edysia... No raczej ze boli ! Boli jak cholera ! Z ciebie krew wyplywa ! To straszny bol... Ja tego dokladnie nie pamietam bo bylam pijana... I juz pisalam ze nie wiem czy to do konca zrobilismy, ale bol jakis pamietam... Mysllam ze umre chos to bylo tez troche z alkoholu... Wiec radze ci... Jak bedzesz sie bzykac z chlopakiem to popros zeby byl delikatny 'wchodzac' w ciebie... I miej jakies proszki od bolu pod reka. Mam nadzieje ze pomoglam :) pozdrawiam :* jakby co pytaj dalej ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diamentowa... Sorry ze nie odp ale mnie nie ma na kompie i na gg... Na forum pisze bo mam neta w tel. Moze tata wchodzil na kompa i mu sie wlaczylo przez przypadek albo cos... Dzisiaj na gg nie wejde... Zle sie czuje :( na maila odp :) odp na niego ale nie na forum :) pozdrawiam :* ps. Nie obrazilam sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edysiu ja mam 15 lat :) w tym roku 16. Ja bym ci nie radziła przy pierwszej miesiączka . Pytaj śmiało :* pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzialala ja mam niestety z orange:( napisze na pocztę , gdzieś jutro oki ? :* nie nie , moim zdaniem za szybko , on też popiera moje zdanie i wgl bd go szlifowac , jego byle mówią o nim dobre rzeczy i się z nim kolegują do dzisiaj :) i wgl . Dobrze że nie wyzywal ich , i jeszcze mówiły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzialala ja mam niestety z orange:( napisze na pocztę , gdzieś jutro oki ? :* nie nie , moim zdaniem za szybko , on też popiera moje zdanie i wgl bd go szlifowac , jego byle mówią o nim dobre rzeczy i się z nim kolegują do dzisiaj :) i wgl . Dobrze że nie wyzywal ich , i jeszcze mówiły bo znam te z którymi chodził pytałam się o niego to pozytywy , wiadomo wybryki ale nie skrzywdził ich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusia... To naprawde ten chlopak to skarb ! Mam nadzieje ze wam sie uda i wytrwacie do tego waszego wspolnego razu a nawet dalej bo sadze ze chcesz na zawsze z nim :) zazdroszcze ci chlopaka. Ja takich chlopakow nie znam... Ale moze zmadrzeja i sie zmiena za kilka lat(oby)... Wlasnie edysia nasunela mi ciekawe pyt. Ciebie bolalo wtedy ? Jak bardzo ? I tak w ogole krwawkilas ? To bede czekac na wiadomosc :) pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edysia - :) co do pierwszego razu mnie nie bolało wcale :) a ty powiedz nam coś o sobie dołącz się do rozmowy :) fajnie się pisze bo fajne bardzo dziewczyny są na forum he he . :) madzialala ciesze się że takiego mam chłopaka :) bardzo kocham go , dopiero od niedawna tak naprawdę go doceniam :) na początku był kolega przez długi czas chciał chodzić a ja nie byłam tak w nim zakochana to nie ośleplam tak jak inni ,ale chciałam bo bardzo go kochałam nie tak jak tamtego , ale poprostu wiedziałam jaki on jest długo go znałam :) no i stało się teraz normalnie jest świetnie idziemy jutro na dyskotekę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×