Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Lusia bardzo cie dziękuję za odpowiedź ale ja nie mam rozstępów ! ;p . chodziło mi o to że na sutkach mam takie kreski i myślę ze to jest 1 z objawów . uważam ze te kreski beda słurzyć do wypuszczania mleka z piersi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edysia masz rację co do tego :) he he ja myślałam że rozstępy . . Nie wiem dlaczego tak pomyślałas :) jak dostaniesz miesiączki to się pochwal na forum :) dziewczyny proszę odp na moje pytanie powyżej :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusia jak już wiesz nie jestem doświadczona ale z tego co wiem to podpaske sie zmienia od zależności ile masz na niej okresu . jeżeli jest juz go troche i sadzisz ze przemoknie ci to lepiej zmień bo przecież nic nie zaszkodzi ;] pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze dla pewności chciałam sie pochwalić ze jestem nowa i czasem lubie pogawedzic o takich sprawach bo w tedy czuje taka ulge . jak coś to moje gg : 35795387

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusia... Zamiast jemu to sobie zepsulam ferie... Jestem w gorach mialam smigac na nartach i uczyc sie na desce... A tu niespodzianka ! Goraczka, kaszel, katar... Zalamie sie... :( A co do Macieja... Kurde ! Gadalam z jego siostra(sms) a ona mi odp ze nie powinnam nikomu mowic tylko to zalatwic z maciejem albo z nia pogadac... A jesli by to nie podzialalo to go olac... Napisalam zee probowalam z nim gadac ale on nie chcial. I ze i tak dobrze wyszlo bo dyrowi nie powiedzialam(wujek)... Tzn wie cos tam co sie dzieje ale nie dokladnie... Nie wie kto i ze mnie cos z nim laczylo... Wie ze kolega mnie przezywa... A teraz jest ze mna w gorach wiec moze sie pyt dokladniej jak jest...ale mogla mu tez moja wychowawczyni powiedziiec bo to jego siostra... Nie wiem... Powiedzialam tez ze nie przeprosze za to bo to bylo jedyne wyjscie z sytuacji i ze tylko tak moglam z nim zaczac gadac... Powiedzialam tez ze moje zycie jest skomplikowane i chce rozwiazac problemy ktorre moge rozwiazac jak najsztbciej... Czekam teraz na jej odp... Co do tego czemu chlopacy sa za nim... Hmmmm... On jest dosc popularny... Bardzo wysportowany no i sexowny... Ale sadze ze to ostatnie ich nie obchodzi... Chlopacy mnie za to nie luba... Uwazaja ze jestem powazna i jestem kujonem(jestem teraz w 1gim i w 6klasie mialam srednia 5,09 i 35pkt na spr)... A nie jestem kujonem bo 2 i 3 tez dostaje za sprawdziany... Co do tego ze jestem powazna... Ja ciagle sie smieje, zartuje... Tylko gdy mam okres i stany napiecia przed miesiaczkowego to sie na wszystkich wkurzam... Ale to nie moja wina... Taka jestem i sie nie zmienie... Ale moze z jednej strony przesadzialam z tym wychowawca i pedagogiem ? Tylko znowu z 2 to on wywieraz na mnie za duza presje psychiczna... pozdrawiam :*** Ps. Piszne do mnie bo zwariuje z nudow... Mail to: ultramalinowa@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzialala - jak można kogoś nie lubić za to że się ktoś wdl nich dobrze uczy mnie tam lubją i mówią kujon a ja nawet ćwiartki z tego nie mam ha ha :) to jest twoja z jednych dorosłych decyzji nie powinnas żałować , bo jak myślisz wiadomo że siostra go broni że mu siano zrobiłaś w szkole , wiadomo że tak zareagowała bo to jej brat . Jak byś tego nie zrobiła to może by było gorzej . Bo z tego co pisałas to nie jest aniołek teraz widzisz jaki jest :) a co do wyjazd na nartach może się wykorujesz ja się kuruję góra 1 dzień he he jestem bardzo zachartowana już bardzo dawno nie leżałam w łużku jeszcze w podstawówce nawet jak miałam gorączkę dobrze się czułam i gdzieś szłam i mi przechodziło :) he he . Dobrze że jesteś poważna ja też jak byśmy do klasy chodziły to byśmy się razem trzymały . Ja czasami pożartuje , a jak dostałam miesiączkę pierwszą to byłam taka zła tylko z przyjaciółką siedziałam w jednym miejscu nigdzie nie szłam i się nawet nie odzywałam . A teraz jak bd to nie wiem nie dostałam drugiej oby tak nie byłoo dalej . Ja tam się posmieje ale bez przesady moje kol to wogóle żal , specjalnie chcą pokazać wymyślają na siłę chcą być cool . Popularny ? Przez to udczciwych ludzi oskarżają jak by nie przeginal to by było inaczej . Pozdrawiam ;** Edysia ja ci też bardzo dziękuję ;* bo te pytanie było z tego co ile bo mama że zaczesto ale to jeszcze wcześniej . Ale z kad może ona to wiedzieć , się zdanerwowalam zmienialam co 4 godz . I jeszcze źle , przecież ja dbam o higienę kurcze , ona ma obfity ja miałam średni i mówiła że ona powinna częściej ale nie jaa :) i właśnie z tad to pytanie dziwne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze raz napisze co mi jest tak gdzieś od 2 lub 3 dni boli mnie lewy a raz prawy jajnik najbardziej lewy , i jeszcze dół brzucha . Dostałam już 1 miesiączkę oczekuje na 2 , czy już mi się zbliża druga i czy to normalne że aż tyle mnie boli jeszcze plecy dół i nie dostałam 2 miesiączki czy to jest coś jeszcze innego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luska... Ja tego faceta nie ogarniam... On jest trudny... Np jak z nim chodzilam i mialam okres i sie denerwowalam(jak zawsze) to on mi powiedzial ze mam cos lyknac, zrobic joge i sie usmiechnac bo nie umieram... A jak on chorowal to mowilam juz wczesniej co rbilam... Calymi nocami plakalam bo bylo podejrzenie ze ma raka :( a co do siostry... Juz z nia wczesniej pisalam i on go nie bronila... Mowila ze to jego wina a ja jestem ta pokrzywdzona... Myslalam ze mnie teraz zrozumie... Chyba sie mylilam... co do twojego problemu... Tez tak mam. Bardzo czesto mnie lewy boli ze nie moge wytrzymac... Na wakacjach tak mnie bolalo ze szok... Ruszyc sie nie moglam kregoslup tez mnie bolal... To bylo kilka dni meki(4)... I po tych 4 dniach dostalam okresu... Nie przejmuj sie. :) dostaniesz okresu... Tylko ze to moze byc nawet za kilka miesiecy... Wiec glowa do gory ! caluski dla wszystkich :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzialala :) - on jeżeli ma problem to myśli że wszyscy bd koło niego latać . A jak ktoś to narzeka :) szkoda że wam się nie ułożyło i że pokazał jaki jest. Może siostrze szkoda brata , ale po co to robił ? Jaki był jeszcze w ten piątek co robił , jak się zachowuje ale tak bardziej szczegółowo w stosunku do cb a do innych ? Jestem ciekawe co się tak mu zmieniło :) czy podrywa inne dziewczyny , ma aktualnie lub coś ? :( a co do mnie to mam nadzieję że mi przejdzie i wgl :( bo jestem wściekła nic mi się nie chce . Jak napisze coś głupiego proszę o wyrozumiałość :) pozdrawiam madzialala i edysie ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusia... On jest strasznie chamski w stosunku do tych osob ktore sa po mojej stronie... Dla tych z ktorymi sie przyjaznie... Ciagle po mnie i po nich jedzie... Ale po nich to tak lekko najbardziej dowala mi :( w ten piatek... Hmmmmm.... ? Nie odzywal sie do mnie tylko na lekcjach(sidzi za mna i przede mna) robil wszystko to czego nie lubie... Strezlal dlugopisami, rzucal papierkami i gumkami... Na geo nawet jadl CZEKOLADE ! On ma cos z garem nie ten tego... Brak mi na niego slow... Nie dosc ze mi dowala to jeszcze tym ktorzy sa kims dla mnie... Teraz sobie mysle. Jak on sie zachowa po feriach ? Czy nadal bd po mnie jechac ? Nadal bd wyzywal ? I w ogole... Czy moja wychowawczyni nie zapomni o sprawie ? Mam nadzieje ze nie... Boje sie jego reakcji po feriach bo moze jakas kare dostanie ale jak bd chodzil do szkoly... Chcialabym zeby rodzice niezle go opieprzyli... Strasznie sobie wyrzucam ze jak moglam byc taka glupia zeby z nim chodzic ? pozdro :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawska..!
Dziewczyny mam do was pytanie czy któraś z was była już u ginekologa?? Co on robi? A wgl. jak tam jest? jak mam sie zachowywać u niego ? przecież on będzie zaglądał tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawska..!
A jeszcze jedno pytanie . Jaka jest różnica między śluzem a upławami.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawska. No co ma robic ?! Cipke bedzie ci badal... I tyle... Najpierw z toba pogada o twoim cyklu, pierwszym okrecie, co ile masz, od kiedy masz, jak to wyglada, czy wtedy cos cie boli i takie duperele. Potem zbada ci cycki... Czy guza nie masz... A potem zdejmiesz spodnie i gacie :D i usiadziesz na fotelu... Nogi wlozysz w takie(nie wiem jak to nazwac) cos ze bd maiala rozszezone nogi... I zbada ci cipke wkladajac wziernik... Wezmie trochce sluzu na badania i co...? Tyle... A i jesli idziesz do ginekologa a nie masz 16 lat to musisz isc z mama/tata :) Sluz to cos normalnego. Uplawy to choraba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzialala : - jest jeszcze dziecinny bardzoo niedojrzały . A ty jak pisałas jesteś poważna i wgl to nie zwracaj uwagi na świnie a twoim przyjaciołom powiedz że jesteś im wdzięczna że cb wspierają , a do niego podejdz powiedz mu żeby się odczepil od przyjaciół bo co oni mu zrobili ja bym jeszcze dodała czepiaj się mnie jak z cb taki słabeusz . . :) nie martw się nie masz kim , wprawdzie twój były ukochany i coś dalej czujesz ale poprostu pomyśl co dobrego do życia ci wniósł ? No właśnie . . POZDRAWIam ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusia... Hmmmm... Co dobrego wniosl do mojego zycia ? Hmmmmm... Spedzilam z nim wiele pieknych niezapomnianych chwil. Nigdy ich nie zapomne. Nie zapomne smaku jego ust, dotyku dloni... Jego pelnego milosci spojrzenia... A ja bylam w nim tak zakochana... Tak sie o niego martwilam gdy byl chory... Kochalam go... nie wiem czy juz o tym pisalam a nie chce mi sie sprawdzac :) wiec sorki jesli sie powtarzam :) pisalam z jego siostra magda(17lat) i ona mi powiedziala ze nie powinnam o tej sprawie nikomu mowic tylko z maciejem to zalatwic albo pogadac z nia... A najlepiej jesli bym go olala... Odp jej ze on ma szczescie ze do dyra nie poszlam z ta sprawa... I ze olewalam go a on nadal swoje... Ze dowala mi ciagle i coraz bardziej... ja na prawde go kochalam i mi na nim zalezalo... Na wszystkie jego wybryki mialam wytlumaczenie i uwazalam go za aniolka... Mysle ze dal mi wiele dobrego, ale z 2 strony zepsul mi troche mojego zycia... I boje sie tez czegos tak glupiego... Ale sie po prostu boje... Boje sie nastepnych zwiazkow... Nastepnych facetow. Zauroczenia. Zakochania. Milosci. Boje sie tego bo boje sie ze moze to sie skonczyc w ten sam sposob co teraz... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem cię uwierz , ale pisałas wniósł , kochalas to było już tego nie ma ? Czujesz do niego czy tak jak pisałas czas przeszły ? :) nagle zmienił swoje postępowanie . Może się odkochal , czy jego koledzy po jego stronie którzy są to mają coś do cb czy może w jakiś sposób się odnosi jako miły czy już kompletnie nic a był taki szybciej dla innych , ale mi się wydaje że mu przejdzie ale nie wiem dlaczego on to robi podobnie jak ty? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To powyżej to do madzialala zapomniałam napisać he he :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusia... Sorry... Teraz wyjde na glupia ale nie za bardzo rozumiem twoja ostatnia wypowiedz... Kochalam ? Hmmmm... Kocham nadal. Moze nie tak bardzo jak wtedy ale nadal cos do niego czuje. Jest to w wiekszosci zlosc ale nie zapominam tych wspolnych chwil i jeszcze jakas czesc mnie mowi: on jest super, kochasz go...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzialala :) he he bo pisałas przeczytaj przed ostatnia wypowiedź pisałas "kochałam" i z tad się wzięła wypowiedź :) a i jak tam na wyjeździe w góry ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) wiem co pisalam :) wiesz... Kochalam- mowilam w czasia przeszlym bo teraz po tym co mi robi uczucie slabnie aa narasta zlosc i odrzucenie... Wiem ze to dziwnie brzy gdy w 1 wypowiedzi pisze ze kochalam a w 2 ze kocham ale o wiele mniej, ze w ogole... Ale taka prawda. Nie kocham go tak jak wczesniej. Nawet nie wiem na 100 procent co do niego czuje teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pulka
mam pytanie> wczoraj miałam śluż i chyba trochę różowej krwi czy coś, kiedy będę mieć okres i czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pulka
mam pytanie: wczoraj miałam śluz i coś rożowego czy to normalne i kiedy mogę się spodziewać okresu? pomóóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pulka
pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pulka : to było plamienie , za niedługo dostaniesz nie bój się :) a jak się podcieralas była krew ? Przepraszam że tak napisałam ale to raczej ważne he he :) madzialala : to nie dziwne :) tak na pocieszenie , to też dużoo ludzi tak ma też miałam tak . . :) przeszło he he . Może będzie że cię przeprosi i może coś z tego bd :) piszcie tu bo lubię odpowiadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak szczęże to jeszcze o nim myślę choć minęło sporo czasu . . :) i dotego jak mam innego to tak sb myślę o nim . . Tamte piękne czasy było to było gdzieś z 2, 5 roku temu , a teraz gadamy na luzie czasami przechodzimy ani me ani be. :) ja już taka stara w tym roku 16 . Więc może nawet coś bd albo bd jeszcze zostaniecie kolegami niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusia... A co do wyjazdy w gory... Nadal leze w lozku z lekka goracza ale mocnym duszacym kaszlem :( moje szczescie... Niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzialala : Więc może będzie coś z tego jeszcze :) walentynki jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz lekką gorączkę przejdzie :) i będziesz jeszcze śmigac na nartach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×