Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Masz lekką gorączkę przejdzie :) i będziesz jeszcze śmigac na nartach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusia... Ojeju ! Nie wiedzialam. W ogole myslalam ze tylko ja mam cos takiego ze nie umiem rozpoznac uczucia... Dziwnie sie z tym czuje... :( a jak bylo z tb ? On zerwal ? Tez sie tak jak maciej zachowywal czy mial szacunek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihihihihi... No moze :) nie no. Jutro wstaje i bd smigac bo korzenie zapuszcze :) a co do walentynek... Znowu je sama spedze bez chlopaka :'( po prostu: fuck ! Nikt mi zyczen pewnie nie zlozy... :( zaden chlopak :'( na sama mysl o tym plakac mi sie chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie są najlepsze wkladki ale takie bez waty waszym zdaniem . :) jakby co używam ale zacznę kupować inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzialala ja czekam na twoja odpowiedź a jest na tej stronie nie zobaczyłam . Jak ze mną było zaczą się ze mnie śmiać potem miał wyżuty sumienia . . I jakoś do niedawna było ok . :) a teraz to nic już nawet się na mnie nie patrzy ale cóż . :) kamil zerwał Że tak powiem . Rozeszło się niby po kościach a tu jeszcze się myśli o nim :( no niestety . Ale mam przynajmiej chłopaka fajny i wgl nie lobuz ale bardziej wolę tamtego chociaż było to tyle temu :) nie jesteś sama masz mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uzywam naturella albo descret(nie wiem jak sie to dokladnie pisze) a uzywacie tamponow czy podpasek ? Jakich ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzialala pociesze cię może ktoś jutro walentynkę ci wyśle lub coś albo napisze ktoś do cb :) może bd fajny :) a co do spędzenia bd następne walentynki . On do mnie chciał wrócic ale za to co zrobił to niee . Chociaż i może tego żałuję ale przegia dalej bym tego nie zniosła miał dziewczynę i z nią zrobił to samo nie miał szacunku nie przeprosił a mnie właśnie tak innym też tak robił jak tamtej , ale co z tego :) . . No cóż :) walentynki spędzisz na nastrach głowa do góry :) ja ci życzenia złożę he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzialala pociesze cię może ktoś jutro walentynkę ci wyśle lub coś albo napisze ktoś do cb :) może bd fajny :) a co do spędzenia bd następne walentynki . On do mnie chciał wrócic ale za to co zrobił to niee . Chociaż i może tego żałuję ale przegia dalej bym tego nie zniosła miał dziewczynę i z nią zrobił to samo nie miał szacunku nie przeprosił a mnie właśnie tak innym też tak robił jak tamtej , ale co z tego :) . . No cóż :) walentynki spędzisz na nastrach głowa do góry :) ja ci życzenia złożę he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusia.... Chociaz kogos :) A ty przynajmniej masz chlopaka... Ja znowu nie... :( jak co walentynki :'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzialala pociesze cię może ktoś jutro walentynkę ci wyśle lub coś albo napisze ktoś do cb :) może bd fajny :) a co do spędzenia bd następne walentynki . On do mnie chciał wrócic ale za to co zrobił to niee . Chociaż i może tego żałuję ale przegia dalej bym tego nie zniosła miał dziewczynę i z nią zrobił to samo nie miał szacunku nie przeprosił a mnie właśnie tak innym też tak robił jak tamtej , ale co z tego :) . . No cóż :) walentynki spędzisz na nastrach głowa do góry :) ja ci życzenia złożę he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusia.... Chociaz kogos :) A ty przynajmniej masz chlopaka... Ja znowu nie... :( jak co walentynki :'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzialala pociesze cię może ktoś jutro walentynkę ci wyśle lub coś albo napisze ktoś do cb :) może bd fajny :) a co do spędzenia bd następne walentynki . On do mnie chciał wrócic ale za to co zrobił to niee . Chociaż i może tego żałuję ale przegia dalej bym tego nie zniosła miał dziewczynę i z nią zrobił to samo nie miał szacunku nie przeprosił a mnie właśnie tak innym też tak robił jak tamtej , ale co z tego :) . . No cóż :) walentynki spędzisz na nastrach głowa do góry :) ja ci życzenia złożę he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzialala pociesze cię może ktoś jutro walentynkę ci wyśle lub coś albo napisze ktoś do cb :) może bd fajny :) a co do spędzenia bd następne walentynki . On do mnie chciał wrócic ale za to co zrobił to niee . Chociaż i może tego żałuję ale przegia dalej bym tego nie zniosła miał dziewczynę i z nią zrobił to samo nie miał szacunku nie przeprosił a mnie właśnie tak innym też tak robił jak tamtej , ale co z tego :) . . No cóż :) walentynki spędzisz na nastrach głowa do góry :) ja ci życzenia złożę he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzialala pociesze cię może ktoś jutro walentynkę ci wyśle lub coś albo napisze ktoś do cb :) może bd fajny :) a co do spędzenia bd następne walentynki . On do mnie chciał wrócic ale za to co zrobił to niee . Chociaż i może tego żałuję ale przegia dalej bym tego nie zniosła miał dziewczynę i z nią zrobił to samo nie miał szacunku nie przeprosił a mnie właśnie tak innym też tak robił jak tamtej , ale co z tego :) . . No cóż :) walentynki spędzisz na nastrach głowa do góry :) ja ci życzenia złożę he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusia.... Chociaz kogos mam :) ale ty masz przynajmniej chlopaka nie to co ja... Kolejne walentynki bez chlopaka :'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusia.... Chociaz kogos mam :) ale ty masz przynajmniej chlopaka nie to co ja... Kolejne walentynki bez chlopaka :'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzialala pociesze cię może ktoś jutro walentynkę ci wyśle lub coś albo napisze ktoś do cb :) może bd fajny :) a co do spędzenia bd następne walentynki . On do mnie chciał wrócic ale za to co zrobił to niee . Chociaż i może tego żałuję ale przegia dalej bym tego nie zniosła miał dziewczynę i z nią zrobił to samo nie miał szacunku nie przeprosił a mnie właśnie tak innym też tak robił jak tamtej , ale co z tego :) . . No cóż :) walentynki spędzisz na nastrach głowa do góry :) ja ci życzenia złożę he he :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzialala :) może się pojawi skąd wiesz że nie na narty pójdziesz a tam buch bd mniec chłopaka lecz uczucie do Macieja ci tak szybko nie zniknie :( niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzialala :) może się pojawi skąd wiesz że nie na narty pójdziesz a tam buch bd mniec chłopaka lecz uczucie do Macieja ci tak szybko nie zniknie :( niestety :( a te wkładki descreet ile kosztują ? Bo się wybiorę po inne :) ja używam podpasek z bella i alweys :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej ! Cos mi sie z tel zrobilo bo tyle razy mi wstawilo te sama wypowiedz... Sorry ze problemy... lusia... Moze jakis chlopak... Fajnie by bylo :) a co do mojego ostatniego pyt. Uzywacie tamponow czy podpasek ? I jakich ? Jakie polecacie ? Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej ! Cos mi sie z tel zrobilo bo tyle razy mi wstawilo te sama wypowiedz... Sorry ze problemy... lusia... Moze jakis chlopak... Fajnie by bylo :) a co do mojego ostatniego pyt. Uzywacie tamponow czy podpasek ? I jakich ? Jakie polecacie ? Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co... Nie wiem ile kosztuja... To zalezy od sklepu i ilosci :) a nie uzywasz tamponow ? Bo ja wole tampony i nie moge sie zdecydowac/ nie wiem ktore lepsze. Tampax albo OB ? fajnie gdybym jakiego chlopaka poznala. Ale problem taki ze on pewnie by byl z gor a ja jestem kujaw... A zwiazek na odleglosc nie dla mnie... Do tego uczucie do macieja nadal jakies jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzialala Każdego problem jest ważny :) a ja przez ten czas tak samo nie mogę nic dodać he he próbowałam a tu cały czas się zacina tel . :) jeszcze tamponow nie używam ale moja przyjaciółka tak i mówiła że lepsze są z ob , ja tam nie wiem:) ważne że byś przeżyła jakąś przygodę z dajmyn chłopakiem miała byś wspomienia , porozgladaj się tam za chłopakami he he :) ja nie potrzebuje innego :) ale ty owszem byś się oderwała od maćka :) myślała byś o nim fajnie by było tak na walentynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusia... Bede sie rozgladac. Obiecuje :) jak nie w gorach to w szkole :D Wiesz co mnie najbardziej boli czasem... Chlopacy leca na moje cycki. Ich nie obchodzi moj charakter, maja osobowosc, to co robie. Oni to maja gdzies. Dla nich liczy sie tylko moja dupa i moje cycki... To mnie wkurza i boli... Bo kurde ! Nie jestem lalka erotyczna czy cos... Maciej chcial sie ze mna bzyknac. Myslalam ze mu leb ukrece. Na boga ile my mamy lat ! Nie wyydaje mi sie zeby 13 lat bylo dobrym wiekiem na pierwszy sex chociaz w dzisiejszych czasach to juz nie wiado mo co jedt dobre a co nie... wlasnie. Takie pyt mam. Moze troszke glupie/dziwne ale jakos tak mi do glowy przyszlo. Spalyscie juz z kims ? Jesli nie to kiedy bysscie to chcialy zrobic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam ten problem :) heh bo kurcze gadają do mnie ale nie patrzą się na mnie tylko poniżej :( no niestety . . Ale mój chłopak aktualny z którym chodzę 7 msc nie jest taki :) 13 lat to stanowczo za wcześnie . 15też raczej za wcześnie :) a może ty masz w planie :) A maciej może że ty nie chciałaś z nim się przespać może dlatego taki zły ? :( no już sama nie wiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzialala :I się ktoś dziwi np : taka się przespi mając mało lat i wgl 11-18 są w ciąży . :) no ale cóż . Wyrwij kogoś w walentynki he he ale takiego co się nie patrzy jak głupii poniżej lub coś . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusia.... Kurde ! No bo to jest tak jakby dziewczyna skladala sie tylko z cyckow i tylka(nie mowie dup... Bo juz cenzura i nawet w takim slowie: '**' watawija)... No moze maciej dlatego sie wkurza ale... On wiedzial ze ja nie chce... Ze nie teraz... Bo z maoim szczesciem(w wieku 13lat pech- 2 dni po irodzinach spadlam ze schodow, skrecilam noge, 4msc nie cwiczylam) nawet po srodkach antykancepcyjnych i 'gumkach' wpsdne... A on i tak by nie byl tym pierwszym... I teraz sie przyznalam :( wole opowiedziec teraz zeby wszystko bylo jasne... W te wakacje poznalam super chlopakow... Codziennie gadalismy... I kiedys jak moi rodzice i znajomi(wszyscy) wyjechali zaczelismy pic(wiem... Glupia bylam :() Potem poszlismy do domu i sie zaczelo... Bylam pijana ze nawet nie pamietam wszystkiego... Nawet nie wiem czy w koncu TO zrobilismy do KONCA... Juz sama nie wiem czy jestem dziewica... Wiem... Ze to bylo glupie. Ze ja bylam glupia i postapilam dziecinnie :( potem tylko modlilam sie zeby nie zajsc w ciaze... Co do wyrwania dzisiaj jakiegos chlopaka.... Chyba jednak sie to nie uda bo jeszcze mam niestety goraczke i leze nadalw lozku... :( wesolych walentynek :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzialala Napewno nie jesteś . U mnie było to samo na domowce i żałuję ale co mam na to poradzić człowiek był głupi :( ale cóż minęło . Żałować to sb pożałujemy . Co do walentynek współczuję jak wrócę ze szkoły pójdę gdzieś z chlopakiem do kina i wgl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×