Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

I chodzisz do malej szkoly....???? Yyyyyy.... Dziwne ale coz...tez mam takich kupmli... Moze ty mu sie tez podobasz ? Co ? Hmmmmmm... Pomysl o tym :) a co ? Sexu tez bys nie chciala uprawiac do 18 ? Hmmmmm... ?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda wiec tak. Mam 13 lat(w tym roku 14) mam 170cm wzrostu, nosze okulary :( mam dosc duze cycki i nie mam chlopaka :( a i mieszkam w malym miasteczku niedaleko Bydgoszczy :) a ty ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie sex zaczeka jak ma to tak boleć to nie zamierzam przezywcać tego bólu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rocznikowo mam 13.Jestem niska jak na swój wiek 155 cm, ale tym się nie martwie bo u mnie wszyscy byli niscy a potem bardzo wysocy.Mam małe piersi , krótkie włosy.i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda... Predzej czy pozniej i tak to przezyjesz... Jedynie ze chcesz byc zakonnica :) XD bez obrazy :) hmmmmm.... Tak jak juz mowilam z lusia... Nie zawsze boli... Mnie bolalo bo on nie byl delikatny... Wszedl we m nie z duza sila... Wiec pros o delikatnosc :) hahahahahahahaha... To pomaga :) co do krwi... Krew jest zawsze(no moze 95procent) ale sie nie boj ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty pamietasz coś z tego jak straciłaś dziewictwo przecież bylaś pijana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda... Oj no bez przesady ! Najlepiej idz naa dyskoteke upij sie i wez to zroz z pierwszym lepszym i bedziesz miala to z glowy a bol... Bedziesz pijana wiec wiesz... Nie bd czuc(ja tylko wszystko wyolbrzymiam zawsze) i z tym kochanym, jedynym beda tylko najlepsze, najpiekniejsze chwile w lozku XDeeee :) hahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upić się taaaa Zrobić to z pierwszym lepszym.A potem dziewiec miesięcy i wózek dzieciecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bylam pijana wiec nie pamietam od a do z... :( pamietam ze pilismy rano... Nikogo nie bylo wiec mialam spokoj ale pijana tak lekko wiec pamietam troche... No poszlismy smiejac sie do pokoju i potem mam zacmienie jeakies i dpoiero jego twarz i bol... A potem odplynelam... Tyle nie wiem co bylo w pokoju i po bolu... Albo odplynela albo nie pamietam XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To idz potem do ginekologa po tabletki. 48 po czy jakos tak... Albo wez takiego co ma gumki... Ja sie nie zabespieczylam i brzucha nie mam :) hehehehhhehehehe :) i jest git ! Ale zaluje troche tego... :( a co ? Dziecka bys nie chciala ? One sa takie slodkie ! XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obudzilam sie tak o 14 w lozku u niego w pokoju :) i poszlismy na plaze a potem na obied o totalny kac ja ledwo zywa ale zanim starzy wrocili to 13 byla wiec wytrzezwialam :) i bylo git... Spalam nawet juz wiec sie nie domyslili XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On teraz jest w 1 liceum :) to bylo w te wakacje... Spoko... Pytaj.. Co do dziecko ma dziecko... Hmmmm..... W tych czasach to standard :) nie bylabys zanda nowoscia XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty go jeszcze widziałaś po tym?wiesz co troche cie wykorzystał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nawidze małych dzieci.Niedawno lubiłam dzieci ale po tych wakacjach nie nawidze małych bachorów.Była taka dziewczynka z którą byłam w pokoju i ona chodziła po pokoju na golasa i sikała gdzie popadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech spierdziela .Wkurzyłam się ja bym go po mordzie walnęła.Taką młodą wykorzystał.A twoja mama to wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzielismy sie jeszcze 2-3 razy... Teraz tez troche jeszcze na gg czy sms piszemy ale o tamtym ani slowa... No wiem... Ale coz... Zycie... Sama chcialam :( moglam nie pic... Musze leciec.... :( papapapapap:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmagda.... Jeszcze tak szybko... Ja kocham male dzieci chce miec 3 :)... Mam nic nie wie... By mnie zabila... A on ze mna o tym nie gada :( w ogole zapomnial chyba o tym :( ale coz... Czasu nie cofne... Nie wiem czy teraz o tym pamieta... Moze... Nie gadam z nim o tym... Wole nie ryzykowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda... Ja kocham wszystkie dzieci ale najbrdziej te kilkumiesieczne... Moge na nie patrzec godzinami i mi sie nie nudz... Te ich miny, ruchy... Mmmmmm... Kocham :) uwielbiam ich przekrecane slowa itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×