Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

mam podobnie jak u ciebie...Zawsze półrocze mam gorsze a potem troszku nauczyciel naciągnie,troszke zmobilizuje...I na koniec lepsza średnia ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diamentowa... Ja na polrocze zawsze mam gorzej bo wole sobie wyrobic zajebista opinie... A na 100procent daje z siebie w 2 polroczu... I nauczyciel tez podciaga bo to ta mahda ktora zawsze wie, umie, rozumie, zglasza sie itd... A tylko raz jej sie noga podwinela... Hehehehehe... U mnie to dziala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nom,u mnie podobnie ^^ moja kolezanka miała 3 na polrocze z przyrody (w piatej klasie) A na koniec popłakała się u pani na dywaniku i wybłagała u niej na koniec roku 4 ;DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ja... Pier.dole... Nie no... Czy to nie przesada ? Ja wole wyrobic opinie a potem dawac z siebie wszystko... Jak mi nie pojdzie trudno. Z innego przedmiotu dostane 6 to sie wyrowna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam podobnie koleżanka klekała przed panią i błagała by nie dostała uwagi masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda... Czy to nie jest przesada ? Najwyrazniej nauczyycielka miala powody zeby wstawic jej uwage... Trzeba miec cos z garem zeby cos takiego robic... Tylko ja tak mysle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudiazmc
Od 2 dni boli mnie brzuch i mam coś białego na majtkach i nie wiem czy to objawy prze pierwszą miesiączką!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edysia... No fakt. Chyba masz racje :) hihihihihihihi... A tak w ogole co u was ? Co robicie ? Jakiees pytania ? Cos chcecie wiedziec ? Popytac ? piszcie bo sie nudzeeeeeee....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia... Hmmmmm... To cos bialego to sluz. Jest to normalne wiec nie masz czego sie bac :) co do okresu... Hmmmmm... Nie mozna tego stwiersdzic. To moga byc objawy ale nie musza. Mozesz dostac za 2 dni albe tez miesiace a nawet lata... Takim 100 procentowym objawem bedzie brazowy sluz. Jak go bd miec to znaczy ze maasz okres... Wiecej nie mozna powiedziec... Mam nadzieje ze pomoglam :/ pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeh...Czasami też mam dość moich koleżanek z klasy... Nic nie robią ,a na sprawdzianie tylko by ściągać chciały i żeby ktoś im podpowiadał... Ja rozumiem jedną rzecz,którą się zapomniało ściągnąć,bo sama tak często robię,ale żeby od razu nic nie uczyć i liczyć na szczęście?Jak tak nie umiem...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diamentowa... Ja tez tak nie umiem... A szczerze to nigdy jeszcze nie sciagalam... Ale moja kolezanka sciaga bez opamietania i sciagi robi innym... Pfffffff... Chore :/ ja tam sie zawsze ucze a jak czegos nie wiem to zostawiam albo robie na koncu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Madzialala01 Nom ja też czasami tak robię. Zawsze się uczę (wiem to brzmi banalnie) hihi... Póxniej się odpytuję i jak czegoś nie mogę zapamiętać to robię z tego ściągę...;p A jak wy uczycie się do sprawdzianów...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diamentowa. Ja na kartkach robie notatki. Potel leze na podlodze i czytam po jedej kartce przez 20min. Potem chodze w kolko i sobie powarzam to co czytalam. I tak ciagle. Potem po 2 katrki,3,4 itdkartki)... I mam zawsze muze chopina, mazarta albo bach czy po prostu gre na pianinie wlaczona... Mam pyt... Stosowalyscie jakies diety ? Jesli tak to jakie ? Bo chce schudnac xd bo mam wesele kuzyna w lipcu a w maju juz jade na wakacje i chce jeszcze lepiej wygladac :) hehehehehe... Jesli stosowalyscie to powiedzcie jakie efekty(ile kg poszlo w dol) i jaka to dieta... pozdro :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja przyjaciółka(ta normalna,która nie nosi stanika push-up ) Stosowała dietę.Sama jej pomogłam w jej ułożeniu: -jedz więcej owoców i warzyw w ciągu dnia(szczególnie te które mają więcej witamin odżywczych) -staraj się jeść mniej w częstrzych porcjach (np.mało na talerzu ,dużo razy)! -staraj sie jeść jedzenie ,które jest zdrowe i mało kaloryczne. To działa! Pozdrawiam słoneczko mojee ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diamentowa... To na mailu zaraz tak dokladniej dzien po dniu ulozymy ? Hmmmm... Jesli chcesz mi pomoc :) i w ogole juz dziekuje :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina.!;DD
Wczoraj dostałam swoją pierwszą miesiączkę. Jest jej bardzo mało. Czy to normalne.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulina : tak to jak najbardziej jest normalne , nie bój się :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusia ma racje... To normalne. Nic sie zlego nie dzieje... Przewaznie pierwsza miesiaczka jest skapa :) pozdro :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiek.!
Hej dziewczyny! Natrafiłam na te stronę chyba 2 lata temu kiedy próbowałam się dowiedzieć czegoś o okresie i czytałam wszystkie posty. I teraz znowu na nią trafiłam i widzę że odżyła. Czytałam kilka stron wcześniej i rzeczywiście któraś z was miała rację jest tu bardzo sympatyczna atmosfera :* i fajnie że można od bardziej doświadczonych się czegoś dowiedzieć nie myślałam że w tym kraju są jeszcze tacy ludzie:-D więc cieszę się że znowu ją znalazłam:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiek... To ja mowilam o tej atmosferze itd... Fajnie ze tu wrocilas :) mam nadzieje ze bedziesz tutaj pisac... Sama pewnie widzialas ze gadamy tu o wszystkim... Szkole, chlopakach, walentynkach itd... Pozdro :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiek.!
No więc ja też chcę powiedzieć "coś o sobie" chodzę do 2 gim, mam chłopaka lubie fotografie i też uwielbiam czytać książki :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiek.!
Jasne że będę tutaj pisać to zajebista strona :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiek... To fajnie :) hehehehe... Tez uwazam te strone za zaje.bista... Hmmmm... A jakie ksiazki polecasz ? Ja juz wczesniej pisalam :) hihihihihi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiek.!
No to tak jak ty 7 razy dziś, kwiat pustyni, 11 minut (książka dla dorosłych ale warta przeczytania), alfy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dolacze te ksiazki do mojej listy... Ja naprawde baaaaaaardzo polecam dziewczyny z hex hall... Jes to super ksiazka. To dokladniej trylogia ale 3 czesci jeszce nie ma w polsce :( ma byc w te wakacje ponoc :) choc kocham autora: carlos ruiz zafon... Jest super :) jego ksaizki sa wzruszajacce. To w jaki sposob pisze jest fascynujacy :) polecam ! Na prawde ! Przeczytaj to ! :) A tak w ogole... Opisz bardziej siebie, chlopaka co u ciebie jest ? Hehehehe... Wkrec sie bardziej w 'nasz' temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiek.!
Hmmm... Wkrecić się w "wasz" temat. Będzie ciężko... U mnie średnio bo Benio (mój chłopak) jest strasznie zazdrosny o kilku chłopaków chociaż mu tłumaczyłam że nie ma o kogo :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiek.!
Hmm... Wkrecić się w "wasz" temat będzie ciężko. Ale zacznę od tego że Benio (mój chłopak) jest strasznie zazdrosny o 2 innych i ja mu już tłumaczyłam że nie ma o kogo a on i tak swoje. I już nie wiem co zrobić:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiek... Nie bedzie ciezko. Sama zobacz. Edysia, magda, lusia sa tutaj od niedawna ()bez obrazy... Ja tez jestem tutaj nie za dlugo. Wkrecisz sie... Zobaczysz. Juz jutro bedziesz zagladac na strone co kilka minut czy ktos czego nie napisal :) ja tak robie :) hihihihihihihihi... Spoko inie ma twoj chlopak :D takie nie codzienne... Hmmmmm... Zadrosny ?... Wiesz... Pokaz mu ze dle ciebie jest tylko on i nikt inny sie nie liczy. Udowodnij mu to :) a ja mam problem... Pamietacie macieja, mojego bylego ? Pisalam o nim kilka stron wczesniej... Kupilam mu na swieta sluchawki... Byly bardzo drogie, pozadne i w ogole... A dzisoaj kasia(moja kolezania) napisala mi ze on jej pisal ze je zepsul bo nie chce miec ze mna nic wspolnego... Ja na nie wydalam kilka set zl... Czuje sie tak podle... Wiem ze sie za bardzo angazuje... Ale mi tak cholernie zalezy i zalezalo... co robic zeby zapomniec ? Bo jakos nie moge... Ktos z was byl w podobnej sytuacji ? Jak wtedy bylo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiek.!
Słuchaj moja koleżanka była w b.podobnej sytuacji ona próbowała o nim nie myśleć ale pomogli przyjaciele bo zabierali ją wszędzie gdzie go nie było i w ten sposób przestała się angażować. Fakt trwało to koła tyg... Nie martw się, myślę że to przejdzie ale potrzebuje czasu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×