Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Misiek : co to za koleżanka czy tam przyjaciółka która nie chce cię słuchać , ja np nie lubię właśnie takich ludzi naprawdę :) jeżeli tak jest to nie mów do niej szczególnie sekretów , bo ona nie umie cię słuchać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiek a może to jest ta kol czy przyjaciółka taka od sekretów może ona już nie jest taka że warto i może nie interesuje ja to co mówisz .:) postaraj się to zauważyć . Bo to bardzo ważne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeej co tam u Was kochane.**?? U mnie w porządku. Wizyta u ginekologa okazała się sukcesem....:) Pozdrawiam Madzialala01:***(Skarbeczku Mój;*)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diamentowa u mnie masakra :( a co się stało że cię do ginekologa poniosło , czy tak o jak ja bd szła :) he he :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luzia1usia... Ja nie jem od roku... Czyli tez jak mialam 12 :) hihihihihihihi... A to idziesz do ginekologa w koncu czy nie bo nie ogarniam tak do konca ? Hmmmmm... Ja nigdy z mama nie pojde i jej nie powiem ze ode bo z nia nie umiem gadac i jej 'nie lubie'... XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzialala : bd szła :) he he . A przepraszam że tak pisze ale mam tyle problemów że jakoś dziwnie kręce wyrazy czasem :( przepraszam . Ale jakoś tak wychodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry mialo byc 'lusia'... Sorry tel sam mi wpisal reszte czy cos :/ wiec ty idziesz tak sobie ? Zeby sie zbadac ? I powiesz ze masz TO za soba ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzialala nic się nie stało . :) Tak o idę bo przyjaciółka mnie błagała to się zapisałam w ten sam dzień po niej na liście :) będę będę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiek.!
Dzięki Lusia! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusia... A kiedy idziecie ? Hmmmmmm... A opowiesz jak bylo ? Mnie to nie kreci ale posluchac zawsze fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jezu.... Tak pozno ? Wow... A jek wolisz to na mailu(podawalam wczesniej) hihihihihihi... A mialas przeslac foty z dyskoteki.... Hmmmmm... Masz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szybciej się nie da no niestety :) ale cóż . Mówiłam mam laptopa muszę dać do naprawy a zanim wróci . A na e - maiu to mi nie wysyła z tel bo już właśnie chciałam ci coś napisać :) niestety :( ale zawsze możemy popisać na tym forum jak narazie może za msc popiszemy ale nie chce obiecywać :( niestety bo bd nie wiarygodna a tego nie chce , z dyskoteki foty mam do wywołania he he :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nie mam czasu a ty masz ferie jest ci czego pozazdrościć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusia... To bede czekac na wiadomosc :) hihihihihihi... Dziwnie ze tak pozno ale prywatnie czy panstwowo idziecie ? Co do ferii... Juz sie koncza... W pn do szkoly :/ znowu :/ grrrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postaram się szybciej napisać do cb :) Prywatnie xdd :) a co myślałas he he :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina.!;DD
Okres mi się skończył a na wkładkach mam jeszcze takie małe plamy krwi. Co to znaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krypton
Kurczę... Skończył mi się @ i pobolewają mnie jajniki D: Mama mówi, że to przez to iż rosnę jeszcze i ma prawo coś boleć w organizmie. A co WY o tym myślicie? Stresuje mnie ta niewiedza jeszcze bardziej! ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
)usia... A idziecie do kobiety czy faceta ? Hmmmm... Krypton... Mysle ze twoja mama ma racje... Ale nie jestem tak doswiadczona... A ile ty masz lat ? Hmmmm... a dziewczyny ! Jakie fryzury sa teraz modne(na krotkie wlosy i bez farbowania) bo ide do fryzjera i chce cos zmienic(nie chce byc ta sama magda macka...)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzialala : do mężczyzny :) ja mam ścięte włosy na emo i mam naturalny bląd z pasemka ciemniejszą . :) i mi się bardzo podobają . Krypton napisz o jaką niewidze chodzi bo nie chce czytać poprzednich portów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he nie portów tylko postow przepraszam za mój słownik w tel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krypton
madyialala01- 17 lat mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusia... A nie wolalabys do kobiety ? Nie krepuje cie to ? Emo... Emo... Emo... Hmmmmm... Kocham emo :) ale we fryzurze 'emo' nie bedzie mi dobrze... :( ja mam brazowe wlosy ale bym chciala przefarbowac na ciemny rudyy. Szperalam troche w nacie i znalazlam fryzure ze z 1 strony wlosy sa 'postrzepione' tak do szyi a z 3 sa przyciete za ucho, a grzywka wchodzi na oko... Chyba tak zetne bo ide jednak w pn... Moge potem na maila fote 'przed' i 'po' wyslac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krypton
Lusia- o nie wiedzie, a dokładniej czy nie jestem w ciąży Czyt.: "To wszystko działo się w połowie grudnia. To był petting. On dotykał mnie tam tylko palcami! Kiedy był w łazience miał biały mocz i dokładnie mył ręce. Ja w styczniu miałam normalny, obfity okres (to była połowa stycznia) i nie mdliło mnie, nie czułam się ostała ani nic. Czułam się normalnie tak jak zwykle. Jednak nasze drogi się rozeszły i w stresie (bo jestem znerwicowaną osobą) jadłam i przytyłam 5 kg I teraz też miałam normalny okres (tylko o 4 dni się spóźnił, ale wszyscy mówią, że to przez mrozy)... I co można z tego wywnioskować?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny chyba naprawde juz niedługo dostanę miesiączki ! od soboty boli mnie głowa i pobolewa brzuch lecz głowa w większości pewnie od pogody . Dzisiaj bolał mnie tylko brzuch strasznie mocno w okolicach pępka no tak na środku i to jest chyba 1 z objawów bo mama mowiła ze przed miesiączką ją bolał brzuch właśnie w tym miejscu i troszeczkę głowa . i mnie trochę głowa boli , jak sobie skojarzyć wszystkie objawy które tu pisałam to juz chyba naprawde za niedługo dostane okresu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krypton... Teraz na serio. Skoro mialas juz 2 okresy a to stalo sie w grudniu i nie masz zadnych objawow()mdlosci, zmiennosci nastrojow, zmeczenia, placzliwosci itd.) i nie przytylas(naturalnie a nie od jeszenia) to NIE jestes w CIAZY ! Ale powiem jeszcze raz. Skoro sie martwisz to idz do ginekologa to sie dowiesz na 100procent a jesli nie chcesz isc to w aptece jest cos takiego jak test. Zrobisz i sie dowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzialala : właśnie mnie to nie krępuje , ale cóż :) he he . Ja lubię właśnie fryzury takie odważne :) więc sb zrób :) krypton : jeżeli miałaś już dwie miesiączki to nie masz się czego bać nie jesteś w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×