Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość Alunia369
A i jeszcze swędzi mnie miejsce intymne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alunia369
A i muszę dodać że biorę antybiotyk na astmę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daga1998
Heej! Odpiszcie prosze! Sluchajcie bede miala za 4 miesiące 15lat, leci mi śluz ale czasami przestaje i później znowu leci, już man włosy łonowe, pod pachami też już mi rosną i musze już golić, na nogach również mam włosy! A nie dostałam jeszcze pierwszej miesiączki...czy któraś z was też tak miała? a piersi mam małe miseczke A/70 piersu wgle mnie nie bolą POMOCY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam śluz od 2,5 lat,mam włosy łonowe większość czarnych a do tego dużo włosów pod pachami mam 12 lat.Dziewczyny z mojej klasy mają już od roku. Chodze do 5 klasy pozdro;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omnomnom
Prosze pomóżcie mam prawie 14 lat od jakiegoś 2 lat mam wydzieline , i od jakiś 2 lat równiez rosną mi piersi . Włosy łonowe mam dość długo bo około 2.5 roku . A pod pachami ma około pol roku . Miałam co jakiś czas czerwone nitki w śluzie (nie sa to nitki od majtek lub ręcznika ) , a od kilku dni ma regularnie te nitki , co to znaczy , ze okres sie zbliża ? :) .Proszę pomóżcie !! :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia2001
Cześć mam 12 lat i miesiąc temu dostałam o wiele więcej tego białego śluzu było go BARDZO dużo aż do 14-go tj. piątek miałam bardzo dużo ciemnego śluzu! następnego dnia był jaśniejszy i było go mniej, a na kolejny dzień było go bardzo mało prawie nic i był biały.W poniedziałek wrócił z nowu biały sluz taki sam jak od 2 lat. Dodam jeszcze że mam owłosienie łonowe również pod pachami ale tam troche ,waż 40 kg. Przepraszam że to jest tak pomieszane no ale tak było, A pytanie brzmi Czy to był pierwszy okres czy może tylko zapowiedź? Brzuch ostatnio mnie bolał (podbrzusze) nie za bardzo ale jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie zapomne jak dostalam pierwsza miesiaczke. otoz nic nie wskazywalo ze akurat w ten dzien ja dostane. nie bolal mnie brzuch, ani piersi, nawet nie poczulam ze cos polecialo. przed wyjsciem z mama do kosciola poszlam do toalety i zobaczylam spora plame na majtkach, szok. dopiero na drugi dzien tak mnie zaczal bolec brzuch ze az nie poszlam do szkoly, mialam wtedy 13 lat(6 klasa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 13 lat od 3 dni występuje u mnie brazowy sluz ciemny czy to jest przed miesiaczka czy to raczej juz jest miesiaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reksio hejoo
Cześć. Mam 13 lat od 3 lat mam bialy sluz, od okolo 2, 5 lat rosna mi piersi . Od 3 lat mam owlosienie lonowe, i od roku owlosienie pod pachami. Mój rozmiar stanika to B 80 . Od 3 dni mam ciemno brazowy sluz. Jestem teraz bardzo glodna i mam ochote na slodycze. Wystepuje u mnie bardzo duze zmęczenie i sennosć. Mam bardzo zmienny apetyt. Swędza mnie sutki, i mam bardzo natężałe piersi, waże 60 kg i mam metr 70 wzrostu, najbardziej niepokoi mnie ciemno brazowy sluz na majtkach od 3 dni. Czy ktoś wie czy to jest juz miesiaczka czy to tylko objaw przed nia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reksio hejoo
Cześć. Mam 13 lat od 3 lat mam bialy sluz, od okolo 2, 5 lat rosna mi piersi . Od 3 lat mam owlosienie lonowe, i od roku owlosienie pod pachami. Mój rozmiar stanika to B 80 . Od 3 dni mam ciemno brazowy sluz. Jestem teraz bardzo glodna i mam ochote na slodycze. Wystepuje u mnie bardzo duze zmęczenie i sennosć. Mam bardzo zmienny apetyt. Swędza mnie sutki, i mam bardzo natężałe piersi, waże 60 kg i mam metr 70 wzrostu, najbardziej niepokoi mnie ciemno brazowy sluz na majtkach od 3 dni. Czy ktoś wie czy to jest juz miesiaczka czy to tylko objaw przed nia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 13 lat owlosienie lonowe piersi rozmiaru AA/A cieknie mi sluz od 1,5 roku biodra dosyc okragle i waze 45/44 kg co do wlosow podpachami, mam meszek i kilkanascie czarnych na obu pachach kiedys na poczatku jak mi zaczal plynnac CODZIENNIE sluz mialam lekko brazowawą plamke ale pozniej juz nigdy wiecej mam do tego 154/156 cm wzrostu kiedy miesiaczka PISZCIE JESTEM W KROPCE!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ból brzucha u niektórych osób ból pleców zmiana apetytu zmiana charakteru np.najpierw się śmiejesz a potem płaczesz śluz przede wszystkim pojawia on się przed miesiącem do 4lat przed miesiączką pierwsza miesiączka pojawia się międz 11 a 16 rokiem życia ale ten co ma 13 lat i ma śluz to okres niedługo będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 012341234
Ja dostałam swoj pierwszy na basenie!!! Nie bolał mnie brzuch dopiera na 2, 3 dzien. W pierwszy dzien będziesz miała taki brazowy i bardzo mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izyyyyka
Hej dziewczyny liczę na waszą pomoc a więc objawy typowe przed miesiączką mam mianowicie Mam spore piersi, zaokrąglone biodra, ostatnio trochę urosłam i przytyłam mam włosy łonowe (ok 3 lat) włosy pod pachami i na nogach też ok 3 lat i śluz też mam ok 2,5 lat Piersi mi rosną od 3 kl podstawówki a jestem w 6 kl (mam 13 lat) i dzisiaj strasznie mnie bolało podbrzusze i plecy u dołu (nadal jeszcze trochę boli) i przed chwilą poszłam do łazienki i zobaczyłam na wkładce kilka małych czerwonych kropek i nie wiem czy to jest dopiero plamienie czy to już miesiączka ale bardzo skąpa i jak mam się zabespieczać? I co robić? Pomocy!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izyyyyka
Hej hej dzisiaj już jestem na 100% kobietą :P opiszę wam moją historię :P Wstałam ubrałam się itd i poszłam do szkoły z bolącym brzuchem po lekcji WF (to była moja 4 lekcyjna) przestała mnie już boleć brzuch ale nie specjalnie zwróciłam na to uwagę potem musiałam zostać jeszcze godzinę dłużej w szkole żeby moja pani od WF oceniła czy mogę iść na zawody. Oczywiście przyjęła mnie! :) poszłam ze swoją przyjaciółką do toalety i patrzę na wkładkę a tam tak wielllllka czerwona kropa krwi. Szczerze to już dawno wiedziałam co to jest ale się trochę przestraszyłam :P W plecaku zawsze noszę podpaskę w razie wypadku dzisiaj mi się przydała :P gdy wróciłam do domu zadzwoniłam do mamy żeby mi podpaski kupiła :P Nadal boli mnie trochę brzuch :/ ale tam nie ważne XD tylko że mam mały problem bo jutro są właśnie te zawody i nie wiem jak mam tam grać moja miesiączka nie jest aż tak obfita ale jednak się boję :/ nie chcę zakładać tamponów bo to jest pierwszy raz i nie jestem do tego przekonana :( a boję się że podpaska przecieknie i będzie widać :< chyba że spodenki będą czarne XD pomożecie mi z tym? z góry dziękuję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam spore piersi włoski łonoe i pod pachami, śluz też mam brzuch mnie rano boli tak jakby cos mnie w środku rozrywało a miesiączki brak... i mam jeszcze jedo pytanie (mam 12 lat) gdy bede miała 16 lat i nie bede miała miesiączki to co sie stanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola1234567
Dobra , juz niw rozczulajcie sie nad soba... ja mam 15 lat, 1,6 cm i 40 kilo, mam miseczke B wlosow wszedzie kupa, talie ladnnie wydzielona, okresu nie mam i zyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielonka32
Siemanko mam 13 lat (6 kl) i no mam problem bo dzisiaj jakoś tak 2h po zmienieniu wkładki poszłam do toalety i ta moja wkładka była cała brązowa :/ W prawdzie boli mnie brzuch od 3 dni i głowa od 2. Ważę 52 kg mam ładną talię miseczka A/B włosy łonowe, pod pachami, i na nogach od ok 3 klasy i śluz gdzieś tak od początku 4 klasy. i no liczę na waszą pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papita8
Ola123567 Jesteś za chuda aby mieć miesiączkę musisz przekroczyć co najmniej 44kg ;) Zielonka32 to oznaka że dostaniesz nie długo okresu szykuj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia Lukaszewicz
czy jak kobieta/ dziewczyna kichnie podczas okresu to ,,popuszcza" krew?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga2002
Pomóżcie ! Od 2 dni boli mni brzuch znaczy pierwszego dnia zwijalam sie z bulu drugiego dnia czasami bolał czasami nie dzisiaj jest leciutki i czasami boli a cz asem nie od 2 lat mam śluz owlosienie łonowe tez mam pod pachami male ale jest brzych boli mnie pomiedzy pępkiem a narządem ostatnio mam wielki apetyt i duzy sluz czy to 1miesiaczka ??? Odpowiedzcie prosze :( ps. Mam 12 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, pomocy! Mam 12 lat, 158 wzrostu i ważę 42 kg. Piersi rosną mi już 2 lata, owłosienie łonowe mam już ok. roku a pod pachami tak z 6 miesięcy. Od 2 miesięcy mam śluz na majtkach. Najpierw był żółtawy i było go naprawdę niewiele. Teraz jest już go więcej i jest biały z małymi grudkami. Co jakiś czas na dosłownie 2-3 minuty dostaję takiego bólu podbrzusza, że naprawdę nie mogę wytrzymać. Moja mama okresu dostała kiedy miała 16 lat, ale ja mam wrażenie, że już niedługo ja sama go dostanę. Czy moje przypuszczenia są słuszne? Bardzo proszę o szybką odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i jeszcze mam bardzo rozwiniete biodra i zmienny apetyt. Szybko przybieram na wadze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AfA987
Piersi Mam małe rosną mi od roku. Śluz mam od 1roku lub 1,5. Włosy też mam ale nie pod pachami. I Trochę ale tylko trochę urosły mi biodra. A ostatnio (tydzień) strasznie boli mnie brzuch i głowa POMOCYYYYY! PROSZĘ! Czy to obiawy miesiączki?!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arrina
więc mam tekie pytanki mam 11 lat ten sluz od 2 moze 1,5 roku owlosienie lonewe dosc duze a piersi sa male ale bardzo obolale . co dziennie boli mnie podbrzusze i kark (czasami) i zastanawiam sie nad kupieniem podpasek na wszelki wypadek ( prosze bez hejtow ale niestety nie mam mamy wiec nie mam sie kogo poradzic<3 )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nata3
Ide do szustej klasy. Mam wlosy lonowe od 2 lat mam wlosy pod pachami i mi piersi rosna od 1,5 lat swedza mnie piersi ale jeszcze mnie mialam miesiaczki. Wszystkie dziewczyny z klasy maja tylko nie ja.. Czy to moga byc obiawy miesiaczki? ODPOWIEDCIE PROSZE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaJeCzNiCa cdcdcdcdcd
Hej :) Zadam pytanie tutaj :) Mam 14 lat, 156 cm wzrostu i ważę 42 kg ^^ Ostatnio na bieliźnie zauważyłam brązowe plamy ( były one dość duże, raz aż mi na spodenki przebiły się). Pokazywały się one przez 5 dni i później koniec... Nic już nie mam. Miesiączki jeszcze też nie dostałam. Bardzo się denerwuję co to może być... Może któraś z Was mi pomorze??? Z góry dziękuję :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od prawie roku mam śluz czasami buli mnie brzuch a dzisiaj strasznie mnie bolała głowa mam straszny apetyt ....czy to obiawy pierwszej miesiączki? Boje sie...... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 12 lat od 3 kl. wydzielinę i owłosienie łonowe od 2 lat rosną mi piersi kilka razy bardzo bolał mnie brzuch w okolicy jajników czy to może być jeden z objawów miesiączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xd2002
jeśli jeden z wielu objawów okresu to ból głowy to możliwe że go niedługo dostane ( chodzi mi o pierwszy) od 2 dni mnie boli głowa jestem rozdrażniona i boli mnie brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×