Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Sani^^ ale na gg :D czy tu :D :D :D :D :D :D :D :D Jak coś to sorka :* ;* :* :* :* :* :* :* AAA już ci sie skonczyła miesiaczka sani^^ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sanni^^
Tak! Na gg >.< A po co by ci je niby podawalam x.x Tak skonczyla mi sie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sanni^^
Dobrze, jak chcesz. Nieważne, ale napisz jak już chciałaś... Bo tu tylko SPAM robimy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika :D
nie przesadzajdzie ancia i sanni wasze SPAM-y się bosko czyta... ancia 98 powrówiłam tylko, że z nowym pseudonime nie kwaiatusssssek1999 tylko Mika :D ale czasami bdzie tez kwaiatusssek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sanni^^
Lool xD Jestes pierwsza osoba, ktora spotkalam co lubi SPAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sanni^^
Anciaa-zapytam sie po raz ostatni. Napiszesz do mnie w koncu czy nie??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sanni^^
42458355 i teraz napisz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dodo2602
Proszę odpowiedzcie , mam 10 lat (prawie 11) i boję się mojej pierwszej miesiączki ;c ! Parę dziewczyn z klasy już ją ma a ja się jej boje powiedzcie mi proszę czy to jest straszne i jakie mogą być objawy!;c(Chodzi mi co będzie mnie boleć jakie będę mieć humory czy będę chodzić do szkoły i tp.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sanni^^
Objawy: -bol brzucha i mzoe tez glowy tuz przed -owlosienie pod pachami i w msc intymnych -zaokraglone biodra -humorki tez sie zdarzaja jak u kazdej dojrzewajacej dziewczyny -sluz Przede wszystkim nie masz sie czego bac jesli nie masz wyraznych objawow. Jesli nie chcesz by okres cie zaskoczyl nos ze soba podpaski. To nie jest az takie straszne no chyba, ze bedziesz meic bardzo bolesne. ... Do szkoł mozesz chodzic, jak najbardziej. A gdy juz dostaniesz pierwszy okres to 1 dnia popros o niecwiczenie na wf. Nauczycielka zrozumie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buka cię szuka
cześć, mam pytanie. bo mam już z 2 lata owłosienie łonowe i pod pachami. śluz mam różowy i od niedawna lepki, brzuch mnie boli bardzo często w okolicach jajników. Ale miesiączki ni widu ni słychu. Mam 13 lat moja mama dostała kiedy skończyła 12 miesiąc po skończeniu dokładnie. boję się, że jej po prostu nie dostane! siostry mojej mamy pytałam też dostała na początku 12 urodzin. babcia jeszcze wcześniej bo w 5 klasie. PROSZĘ O POMOC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buka cię szuka
a i zapomniałam dodać, że mam bardzo zaokrąglone biodra. pisałam tu z 1,5 roku temu i dziewczyna powiedziała, że dostane za pół roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sanni^^
buka cie szuka- nie boj sie! Skoro rozowy to moze to juz plamienie, chociaz nie wiem :) Ja dostalam pod koniec 6 klasy :P, teraz jestem w tym samym wieku co ty i tez myslalam, ze chyba nigdy nie dostane. Pamietaj masz czas do 16, jak do tego czasu N I C-ginekolog ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sanni^^
BCS-niekoniecznie. Nie powinna mieć pewności kiedy dostaniesz-nikt szczerze mowiac nie wie :) Nie przejmuj się tym aż tak. Uwierz mi, chodzenie co chwila do łazienki, bóle brzucha, omdlenia nic fajnego. No chyba, że masz tak jak ja i prawie nic nie bdz odczuwać =D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buka cię szuka
to znów ja a na noc można używać zwykłych podpasek czy specjalistycznych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buka cię szuka
i zapomniałam dodać, że piersi to ja mam nie duże ale coś jednak mam tak z miseczkę A. Gapa ze mnie :D. Mojemu kotkowi to najlepiej :P. Okres mu się rozpoczął gdy miała 6 miesięcy zaniosłam ją do weta i dali tabletki jadła je przez 4 dni i zrobili jej operacje, że wycieli tam wszystkie jajniki i ma z głowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WERONIA454
hEJ MAM 11 LAT A BOLI MNIE JUŻ POD BRZUCHEM MAM ŚLUŻ NA MAJTKACH I TROCHE WŁOSKÓW NA WZGÓRKU ŁONOWYM CO TO OZNACZA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sanni^^
BCS-Normalne ^^" Ta.. a ja jestem plaska ;'C - podskoczysz? xD Um... a moje kotki nigdy nie mialy okresu...*zamyślenie* WERONIKA454-1. oznacza to, że dojrzewasz 2.Podałaś za mało informacji by coś więcej stwierdzić, tak trooooche.. 3.Po co piszesz z Caps Lockiem? 4. Skoro tylko troche to może okres jeszcze nie, ale na pewno jakoś ci się tam przygotowuje wszystko. 5. Jak boli podbrzusze to niekoniecznie okres, a np. zapalenie różnych rzeczy z tamtąd, jakaś infekcja czy choroba.. Jak nie przestanie boleć po 1,2 tyg to zgłoś się do lekarza ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!!!! ale sie tu pozmienialo pamietam jak pisalam ze sie nie moge doczkeac pierwszej miesiaczki hahaha dobre dobre teraz to ja dostalam juz 3 miesiczke idealnie 29 dni po drugiej. A wy 11 i 11 latki sie nie martwcie bo macie czas do tego a miesiaczka to nic strasznego wiec sie nie bujcie ja miesiaczke dostalam majac 14 lat no dobra 15 ;D i sie ciesze ze tak pozno hehe pozdrawiam was !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sanni^^
Natomiast u mnie dziś 5-y dzień 6-ego okresu :P Wolałabym dostać nieco później, ale cóż... :) Tylko martwie się tym, że mi piersi nie rosną ;'c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkkociara
Hay, pisałam tu jakies pol roku temu z pytaniem O pierwszy okres... I BAM ores pojawil Sie przedwcziraj. Duzo tego ale nic nie boli Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sanni^^
Moje gratulacje! Eech, mamy to szczęście, że nic nas nie boli :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny . mam 12 lat . okres mam juz od 3 miesiecy , brzuch mnie nie boli . To nic strasznego , śluz mialam przez 2 lata i dopiero dostalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×