Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość Sanni^^
A jak brazowy to albo mozliwe, ze niedlugo dostaniesz albo na cos zachorwalas :( Ja bym poczekala jakis tydzien i sprawdzala gdzie mnie boli i jak mocno A jesli bys naprawde nie mogla z bolu to radze do lekarza. A i ty masz tylko sluz czy wlosy, biodra itp tez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak wlosy pod pachami w miejscu itymnym tez ;/ ale boje sie pierwszej miesiaczki ;( łohhoho ja ju tez bym chial dostać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sanni^^
Ancia89-nie boj sie tez tu zagladam :P 1.Nie boj sie :D Nos podpaski teraz uzywaj regularnie wkladek, a jak bedzie bolal cie brzuch to wez sb jakies tabletki rozkurczowe. Tabletki owe sa dobre jak masz bolsene miesiaczki mi sie akurat tak udalo, ze prawie nic nie czuje tylko czasem boli troche,troche bardziej zwykle jak biegam na wf :) 2.Gdyby sie dalo to chetnie bym ci oddala swoja bo przez ta miesiaczke zniszczylam sobie 2 pary spodni i bielizne >< I wez tu kurde na wf-caly czas musialam dyskretie patrzec czy nie mam czerwonej plamy na spodenkach, jak mielismy lekcje na dworzu to nie mialam dluzszych czarnych spodni-niestety ;/ Ale powodzenia ogolnie :D pochwal sie jak juz dostaniesz, a teraz slowa, ktore pewnie juz slyszalas lub jeszcze nie raz uslyszysz jak sie zapytasz o miesiaczke. Spokooojnie! masz jeszcze sporo czasu. Dopiero jak do 16 nie dostaniesz to zglos sie do ginekologa, a on da ci cos i dostaniesz po tym niedlugo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Bardzo :) Nosze wkładki :D i mam przy sb nospe ;) juz nie raz w szkole łykałam bo mnie tak brzuch bolał ze szook :( no oczefiscie ze sie pochwalee :) Moje 2 najlepsze koleznki :) maja sluz ale dopiero im sie zaczol jakes misacz temu a ja juz mam moze z 7 miesiacy;) Jak by sie dalo chcetnie bym wziela twoja miesiczke :) :D :) :D na serioo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ju.ż mam śluz czasmai biały a czasami brązowy tez nosze z esoba proszki na bul podbrzusza i głowy xd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a niee ?? ojoojojojoojjo ojojojojojojo!!!!!!!!!!!!!!!! a napiszcie jaką macie miseczkę staniczka bo ja 094

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sanni^^
Myszka2000-tak mi sie wydaje, ze masz mniej niz 12 lat i WDZ w sql nie masz ;/ A poza tym masz internet wiec mozesz sb poszukac nawet na YT sa filmiki-mozna sie zanudzic ale sie dowiesz o wszystkim , o masturbacji, jajeczkowaniu, dojrzewaniu, co to BDSM peetieng itp. itd. Anciaa-Nie radzilabym kupowac za bardzo stanika na oko bo jak masz lzy to potem moze sie kregoslub boles, piersi, a do etgo piersi moga ci sie jakos znieksztalcic lub w wieku 20 lat bdz miec obwisle rooznie :) I uwierz, ze bys nie chciala. Tylko tak mowisz teraz bo nie masz i chcesz miec ale potem co z tego, ze sie pochwalisz kolezankom? Same problemy z tym ;] No to mozliwe, ze dostaniesz przed kolezankami :D Ja dotalam w 6 klasie-niedawno. U nas tylko 2 dziewczyny nie maja. A tak wgl moje chyba ulubione pyt. xD: ile macie wzrostu?? :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 163 :) dzieki za podpowiedź :D Uwierz ja juz chciala bym mic!! Myszka200- ma wdz :) bo chodze z nia do jednej szkoly i klasyy hahaahah ale jej czasam pada na łeb ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sanni^^
Aha spooko xD Zauwazylam :P Zobaczymy czy po roku tez bdz chchiala nadal miec:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze :) bede chciala nadal mieć a jaaiś podpaske używaż ?? :) Ja chora gardło boli katar goraczka ,Masakra po prostu :( A u cb co tam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sanni^^
Pisze opowiadanie juz jakas 20 str ;] I przede wszystkim zdrowa jestem :P Jakich ja uzywam? A to roznie wiesz? Ale przewaznie z Alway's, Belli i ostatnio mama kupila mi z Leminy ale nie polecam masakra ;/ Jak bylam na koloni kupilam sb z hello kitty xD No coz przynajmniej chlopaki mieli ubaw jak dostalo sie to przydkiem w ich rece xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sanni^^
Niuuuch xDDD Widzialam jeszcze z winx i barbie kilka rodzajow :P Jak poszukasz w jakichs w wiekszych sklepach znajdziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha xD okej :) Chciała bym juz dostać tej misączki ! Kurdee Juz chcee bo zaraz zwariujee Wszystko mnie dnerwójee podbrzuszee boli , w szkolee latam do łazienki i zmieniam wkładki bo tak mam duzo śluzu ... Poszperałam trochcee w necikuu u można takie podpaski kupicw Kauflandzie :D :D :D :D :D :D :D :D Sani a ty jak masz na imiee Bo ja Karolaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolkaa12
hej. mam 12 lat i nie mam okresu a wszystkie moje kolezanki mają. warze 39 kg. Nie moge sie doczekać pierwszegookresu. piersi mi nie rosną pod pachami a pojedyncze włoski i owłosienie łonowe mam nie wiem kiedy dostane okres.od niedawna widze żółte slady na bieliźnie które nie są o zbyt przyjemnym zapachu dziewczyyny pomużciePLIIS CZEKAM NA POMOC ODPISUJCIE.!;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. mam 11 lat i nie mam okresu warze 36 kg. Nie moge sie doczekać pierwszego okresu. piersi mi nie rosną pod pachami a pojedyncze włoski i owłosienie łonowe mam nie wiem kiedy dostane okres.od niedawna widze żółte slady na bieliźnie które nie są o zbyt przyjemnym zapachu dziewczyyny pomużciePLIIS CZEKAM NA POMOC ODPISUJCIE.!;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sanni^^
Ancia- Moje imie bedzie ci znane jak napiszesz do mnie na gg. Kiedy indziej podam :P KArolka- mam takie wrazenie, ze powinnas sie zglosic do lekarza, bo ten zapach raczej dobrze nie wrozy, ale nie chce straszyc bo lekarzem nie jestem. I nie przjemuj sie ja dostalam prawie na koncu 6 klasy. Teraz jestem w 1G. i po 5 okresach nadal jestem praawie deska D'x Myszka- Jaka frajde masz z zasmiecania kafeterii?? -.-'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sani^^-dobraa dobraa :) :) :) Karolaa czy jak tam zgadzam się z sani^^ ponieważ nie przyjemny zapach na serio nie wrózy nic dobrego ;< Przykroo mi ;< A wgl to jak w sql duzo sprawdzianów czy cos ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sanni^^
No dosyc ;/ Dzis na wf jak biegalismy to mi podlozyli noge i lecialam sb z 2 m a teraz mam zwichnieta ;( czy cos. To moje gg: 42458355 Ale jak do mnie napiszesz to dam ci moje glowne bo to stworzylam tylko po to zeby nie miec miliarda durnych wiadom potem jbc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seledynowa.
Dziewczyny, cieszcie się jak najdłużej, że nie macie okresu! ;) Ja prawdopodobnie niedługo dostanę znowu, bo mam objawy tak jak przy pierwszej miesiączce. :( Najchętniej oddałabym ją komuś innemu... ale każdą z nas musi to kiedyś dopaść. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sanni^^
Seledynowa-No to widze, ze sie zgadzamy ;'D Ale..ecch okres nie jest az taki straszny jak jest regularny lub/i sie do niego przyzwyczaisz :P No i jak nie trwa za dlugo ;] A ja jednak po prostu sb kosc obilam, ledwo co chodze ale zyje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIUNIA555
Hej pisałam tu już kiedyś , i sama sobie się dziwie ,że kiedyś nawet troszkę chciałam mieć " okres" . Wczoraj przyszła do mnie czerwona ciocia i wcale nie jest fajna ;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sanni^^
Wiem, że nie jest. Ale cóż poradzić?? :| Ancia-napiszesz do mnie wreszcie?? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×