Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość michalina111
dziewczyny! Ja już zaczełam zauwarzać u mnie duże piersi i owłosienie łonowe od drugiej klasy,teraz bede szła do piątej. We wrześniu dostałam wydieline ślusowa i od tamtej pory mam ją codziennie. Codziennie od paru tygodni boli mnie brzuch na dole.. :( co to może byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karoliiś
Mam 12,5 lat ,mam śluz biały od ponad 3 lat c; piersi rosną od ponad 2 lat,owłosienie w miejsu intymnym duzze,pod pachami równiez musiałam az golic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie , przosze przeczytajcie.od roku mam ciągle śluz.zaczely mi rosnąć włosy tu i tam....dwa dni temu załuważyłam na majtkach jedna kropelke krwi . a dzisiaj tak mnie boli brzuch ze mnie zgina w pół czy to miesiaczka? prosze odpowiedzcie mismutas.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olunia3221
błagam pomuście ciągle boli mnie brzuch już trzeci dzień co mam robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiolkowa7979
Dziewczyny pomozecie mi? staramy sie o dziecko, 7 dni po owu robiłam progesteron, wynik 32,65 Normy mam napisane: Faza folikularna 0,2-1,5 Faza owulacyjna 0,8-3,0 Faza lutealna 1,7-27,0 Po menopauzie 0,1-0,8 Czyli mam dość wysoki. Zastanawiam sie czymjest szansa na ciaze? Dzis mój 28 dzien cyklu. Cykle mam 29-30 dniowe. Robiłam dzis test z porannego moczu ale wyszedł negatywny.. Jak myślicie ciąża możliwa? Czy kroras z Was tak miała z progesteronem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robaczek 99
Pod koniec czerwca skończyłam 13 lat ,mam owłosienie łonowei pod pachami od ponad roku mam śluz spore piersi .Nieraz bolo mnie brzuch ,czy to zbliżająca się pierwsa mięsiączka, Dziś zauważyłam na majtkach biło żółty śluż z jakimiś czarnym nitkami czy plamkami ie wiem co to znaczy, Ktoś może mi pomóc plissss :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rabbitka121
Dziewczyny pomocy! W klasie wszystkie dziewczyny dostały już miesiączki. (właśnie zdałyśmy do 6 klasy) a ja jeszcze nie! Owłosienie łonowe i pod pachami już jest... Biodra i szczególnie uda są troszkę większe ale jestem jeszcze płaska:'( w ogóle nie mam piersi i inne dziewczyny z klasy się śmieją ze mnie:'(:'(:'( śluz jeszcze się nie pojawił ale zaczęło mnie pobolewać podbrzusze i głowa. Kiedyś wstawałam bez budzika o 5 rano a teraz mnie nie mogą zwlec z łóżka o 9! Nawet spałam raz do 14!!! Zrobił się ze mnie leń chociaż jestem sportsmenką a w dodatku napycham się bez przerwy słodyczami i nie mogę przestać! Co mam robić?! A czy data pierwszego okresu zależy od sprawności fizycznej? I jak mam porozmawiać o tym z mamą? Nie wiem co robić proszę pomóżcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaaa1512
Do rabbitka121 czssami niektore dziewczyny przesadzają z okresem. U mnie było podobnie u mnie prawie wszyscy już mieli a ja nie. Zakończyliśmy 6 klasę i nic. 28.13 niespodzianka. Żadnego bólu brzucha ani nicw internecie piszą że to też zależy od genów.Ale każdy ma czas. A z mamą porozmawiaj normalnie bez nerwów i stresu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaaa1512
Do rabbitka121 czssami niektore dziewczyny przesadzają z okresem. U mnie było podobnie u mnie prawie wszyscy już mieli a ja nie. Zakończyliśmy 6 klasę i nic. 28.13 niespodzianka. Żadnego bólu brzucha ani nicw internecie piszą że to też zależy od genów.Ale każdy ma czas. A z mamą porozmawiaj normalnie bez nerwów i stresu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazja loffki
Witam mam 13 lat piersi rosną mi od 2 lat biała wydzielina około 2 lat tak samo. Mam owłosienie łonowe i pod pachami, trądzik dość mocno sie pocę. Jakiś tydzień temu cieknięcie ustało. Czego mam sie spodziewac i czy powinnam sie martwić? Prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rabarrbar
Czesc prosze was o pomoc abyscie pomogly mi choc w przyblizeniu ustalic czas nadejscia 1 miesiaczki.Mam niecale 13lat,zaokraglone biodra,ostatnio cala sie troche zaokraglilam,waze 43kg jestem dosc wysoka 159 cm.Mam owlosienie lonowe.Musze sie juz golic pod pachami,piersi mam srednie zaczely mi rosnac mniej wiecej od kiedy pojawila sie wydzielina czyli od ok 2 lat.No i wlasnie ten sluz ostatnio leci mi go coraz mniej a nawet w ogole czasami jest bialy i gesty a czasami zolta woda do tego czasami ma nieprzyjemny zapach.Kila miesiecy temu bolala mnie prawa strona podbrzusza,z 2 tygodnie temu strasznie rozbolalo mnie podbrzusze bylo mi goraco a temu towarzyszyly mdlosci.Ostatnio naszczescie nie boli mnie brzuch.Caly czas sie poce i musze prawie codziennie myc glowe bo mi sie strasznie przetluszcza.Zapomnialam dodac ze moja mama dostala pierwsza miesiaczke kiedy miala 12,5.Prosze odpisujcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy huśtawki nastroju też są obiawami że będe miała miesiączkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Denerwuje mnie to
Mam 13 lat i jeszcze nie dostałam miesiączki. Wiem, że każdy dojrzewa w swoim czasie, ale denerwuje mnie to, że prawie wszystkie dziewczyny w mojej klasie mają okres, a ja nie mam. Od dawna rosną mi piersi, mam śluz i owłosienie. Często boli mnie brzuch. Czasem mam tak, że potrafię się śmiać z jakiejś banalnej rzeczy, a za chwilę rozpłakać z równie banalnego powodu... Chcę dostać pierwszą miesiączkę nie dlatego żeby niewiem... stać się kobietą czy coś tylko żeby uniknąć wreszcie tej świadomości, że tylko ja w moim najbliższym otoczeniu pozostałam w świecie dzieci. (niewiem jak to dokładnie określić.) PROSZĘ POMÓŻCIE MI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala224
pomóżcie mi owłosienie tam gdzie trzeba mam, tylko pod pachami jeszcze nie ,śluz się zaczyna pokazywać, brzuch trochę boli ale da się znieść proszę odpiszcie mi czy to już czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam problem. Mam 12 lat strasznie mi sie przetłuszczaja włosy ,owłosienie łonowe mam już bardzo spore od ok. 1,5 roku , mam huśtawke nastrojów piersi mam też od ok. 2 lat stanik mam już od pewnego czasu z drutami śluz mam od ok 2 lat i mam go czasami mniej i czasami więcej jest żółty lub bezarwny a co najgorsze mam go co 28 dn jak miesiączke co te wszystkie objawy znaczą prosze pomóżcie mi odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny,spokojnie.Pamietam jak nie moglam doczekac sie pierwszej miesiaczki,bylam przewrazliwiona na jedna plamke na bieliznie.Balam sie ze jej nie dostane.Musze przyznac ze jednak najbardziej wkurzalo mnie to ze moja najlepsza przyjaciolka ja miala a jest o 9 miesiecy mlodsza i to byla juz jej 6 lub 7. No i wkoncu po kilku miesiacach przyszla dzien przed moim treningiem na basenie.Pamietam ze poszlam do toalety no i zobaczylam brazowa plame,zignorowalam pozniej na papierze toaletowym pojawil sie sluz z krwia,no i to wszystko.Nie pytajcie sie o objawy kazda dziewczyna przechodzi ten czas w inny sposob.Najlepiej narazie o niej nie myslec ona i ak i tak py jdzie a im pozniej tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izunia320
Wiecie np moja przyjaciółka dostała dzisiaj 1 miesiączki i nawet nie miała żadnych objawów ja jeszcze nie mam ale to nic :) mimo że dziś boli mnie podbrzusze jestem ciągle głodna zdenerwowana i bolą mnie piersi -.- tak wiem że to mogą być te objawy ale co najważniejsze to pamientajcie nie zawsze musiacie mić objawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izunia320
A no i mamy po 12 lat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poop
Hej, nie chce załadać nowego tematu, dlatego zapytam tu otóż we wrzesniu dotałlam plamienia ( nie wiem własnie czy to byla pierwsza miesiaczka. ) a plamienie trwało 5 dni. Cociaz bylo tak skape, ze nawet podpaski nie byly potrezbne. Ale po 29 dniach ( specjalnie liczylam ) znow pieciodniowe plamienie ( i znow tak skape) i pytanie czy to mogą być już miesiaczki ? Blagan odpowiedzcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka86283637y4rhdeydhdhd
mój okres pojawił się wczoraj, ja mam 11lat, moja koleżanka jest w tej samej klasie tylko w innej grupie ona dostała okres w te wakacje. Ja nie miałam żadnych obiawuw, ale gdy poszłam do łazienki poczułam pieczenie. Domyślałam się o co chdzi. Naszczęscie u kosmetyczce miałam podpaskę. Tak naprawde to tylko boli, gdy robisz siku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YCZKAR2205
Ja jeszcze nie mam miesiączki (chodzę do 5 klasy) ale od 1,5 roku rosną mi piersi od 2 lat mam włosy łonowe, a pod pachami dopiero teraz mam. Śluz mam przezroczysty i trwa juz okolo 4 miesiące. Bardzo się pocę, mam strasznie przetłuszczające się włosy (od jakiegoś czasu) bardzo często zmienia mi się nastrójraz bolało mnie podbrzusze i jestem od kilku mies. bardzo łakoma na słodycze. Mam 153 cm i waze 34,5 kg. Czy moglybyscie mi powiedziec czy mam się juz przygotowywac i mniej wiecej ile mam czasu? Z góry dziękuję ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie mam taki problem, mam 12 lat i od 2 dni strasznie boli mnie podbrzusze i plecy na dole no i trochę głowa.Od Jakiegoś pół roku temu miałam przeźroczysty śluz ale teraz mam już od tygodnia bardziej brązowy, a moja mama dostała własnie w wieku 12 lat w tym miesiącu w którym mnie teraz boli! NA POMOC CZY TO MOŻE BYĆ JUŻ OKRES??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny na pomoc mam 12 lat i mocne bóle podbrzusza, dolnej części pleców i głowa. Mam biały śluz około pół roku ale teraz jest już bazowy od jakiegoś tygodnia, no tzn. zmienił kolor przy tych moich bólach, a moja mama dostała właśnie w wieku 12 lat i na święta BożoNarodzeniowe a one się właśnie zbliżają! CZY TO MOŻE BYĆ PIERWSZY OKRES??? PROSZE O ODPOWIEDŹ!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Mam już śluz od 1,5 roku na tydzień przestał lecieć owłosienie łonowe ipod pachami bardzo duże brzuch bolał mnie przez 4 dni i zobaczyłam maluteńkie czerwone plameczki na bieliźnie ale razem ze śluzem(przezroczystym) czy to była 1 miesiączka a jak tak to kiedy będzie następna??? PROSZĘ O ODPOWIEDŹ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaRoLiNkA14
Dziewczyny jak chcecie dowiedzieć się coś więcej o pierwszej miesiączce, objawach dojrzewania, kiedy możecie dostać, to piszcie na gg 4840433 mi rozmowa bardzo pomogła, polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alunia369
Mam śluz włosy pod pachą od wczoraj mam bije Podbrzusza włosy łonowe też już mam. Od tygodnia łatwo się denerwuje i zapadają mnie takie wrażenia ze jest mi gorąco lub zimno. Czy to pierwsze objawy miesiączki??? Plis proszę o odpowiedź. PS. Mam 12 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alunia369
Bule podbrzusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×