Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Aha. No to ja całkowicie nie widzę przeszkód, wręcz przeciwnie.Jestem, jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałaam mu o 8.30 i na razie nie odpisał.. Może jest na stoku... Poczekam- walentynki sie jeszcze nie skończyły:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosiaara
Aha dzięki za odp. Zdziwiło mi trochę jej trwanie 1.5- 2 dni to mało. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosiara: moja kumpela tez taka miała, wiec wszystko jest git:) chcesz mi pomoc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosiaara
aha to dobrze. No z chęcią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosiara: jak sie piewnie doczytalas na poprzednich str, wysłałam dziś SMS do mego przyjaciela- walentynke, o 8.15- do tej pory nie odpisał... Napisać do niego drugiego SMS czemu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej , co u was? Maatyla : Lepiej nie pisz . Chłopaki nie lubią jak im się dziewczyny narzucają . A masz coś takiego jak potwierdzenie dostarczenia ? Jak tak to jak ci raport przyszedł to wiesz ,że dostał . Tylko może nie ma kasy na koncie np. Kosiaara : to normalne pierwsze okresy takie są .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwunia: matko dzięki!!! Spojrzałaam teraz na raporty i okazało sie ze 1/2 oczekuje!!! Matko dzięki!!!;) ej ale czy to możliwe/ wysylalam mu to o 8.15...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co u cb? Hmm.. Moge ci tylko zadać jeszcze jedno pyt związane z moim problemem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Załóżmy ze tak:) sorry dwa, oki? 1. Czy to możliwe by Moj SMS nie doszedł do Włoch od 8.15- on był długi... 2. Napisałam jednak- czy doszła do niego moja 'walentynka"..:) Na razie nie odpisał..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maatyla 1pyt.: No nie wiem . Wiesz , włochy . To dość daleko . Może jeszcze nie doszedł . Chociaż w to wątpię . Może się chłopak speszył? 2.Też nie wiem co ci poradzić . Jeśli teraz wysłałaś to może rzeczywiście do niego nie doszła . Ej , a z czego masz telefon? (z jakiej sieci ?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×