Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

słoneczna panienka

Przegrywam walkę z internetem-

Polecane posty

Co myslicie o facecie, ktory uwielbia spędzać każdą wolna chwilę przed komputerem? Moj mężczyzna przedkłada internet ponad wszystkie inne wartości. Po pracy zasiada do komputera i spędza przy nim czas do późnych godzin nocnych. Jak przyjeżdża do mnie to zaraz pod byle pretekstem zasiada do mojego komputera i siedzi godzinami. Tlumaczę mu, że można inaczej spedzać czas ale on jest na to gluchy. Dodam, że ma 31 lat i powinien mysleć o życiu a nie o komputerze tylko:-(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a4a5
odlacz swoj komputer a jak nie poskutkuje to powiedz mu co o tym myslisz i go zostaw .. jak kocha to zmadrzeje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamma
ja myślę, że może być uzależniony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hana82
po pierwsze: zacznij robić to razem z nim siadaj przy nim i czytaj razem z nim . po drugie: zacznij z nim komentować te artykuły co będziecie czytać to powinno go na troszkę odciągnąć po trzecie: zacznij mu sugerować na jakie strony ty być chciała przejrzeć razem z nim po czwarte: postaraj się z nim szczeże pogadać Mogła byś zrobić tak iż komp się popsuł na jeden dzień albo internet wyłączyli.Zdaje mi się iż on jest uzależniony jak to nie pomoże to pomyśl o tym aby wybrał się na terapię mówię poważnie. W moim przypadku pomogły te rady i jakoś wyrwałam go z tego nałogu, ale łatwe to nie jest.Pamiętaj nie możesz się złościć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torba borba
potnij kable

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hana82
teraz troszkę inaczej jeżeli on przychodzi do kompa zamiast do ciebie to może niech sex też spróbuje uprawiać z nim zobaczymy jak długo pociągnie .Spróbuj popracować nad nim ,a jak nie da rady to wywal kompa, jak to nie pomoże to wywal też faceta tego kwiatu pół światu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsaer
ja na waleniu konia pociagnelem juz 26 lat i nie mam dziewczyny..Wiec mysle ,ze pociagnie troche bez seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsaer
nie wiem ile lat ,ale sporo bym mu dawal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torba borba
ojej,to przykre dsaer :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hana82
jak tak pomyślałaś to do dzieła kobieto więcej odwagi każdy facet da się ustawić tylko trzeba to robić powoli i umiejętnie pamiętaj nic na siłę,ale też ostrożnie aby inni nie postrzegali go jako pantoflaża bo dobrzy koledzy mogą wszystko popsuć nad czym się pracuje dobrych parę miechów. Wiem to z doświadczenia.pamiętaj iż facet jest głową rodziny ,a kobieta szyją gdzie się szyja obróci tam głowa iść mósi, stara życiowa prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hana82
do dsaer szkoda mi ciebie 26latek na brykaniu konia to ty chyba masz już niezłe włosy na rękach ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hana82
do dsaer albo masz za małego i masz kompleksy na tym punkcie , albo siedzisz przed tym kompem i nigdzie nie wychodzisz to jak ty biedaku znajdziesz panienkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torba borba
albo dajcie mu spokój....!!!:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsaer
to drugie ..Jeszcze jeno -dlaczego ma byc przykre ?PRzeciez nie narzekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsaer
mam seks z reka tylko bez kobiety.Nie jest zle .Nic mi wiecej nie potrzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsaer
reka mi zastepuje kobiete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hana82
do słoneczna panienka.Ja pracowałam nad swoim blisko dwa lata i postawiłam na swoim. Od razu tego nie utniesz ale daj mu szansę może akurat , ale jak nie zaczniesz zaóważać zmian to radzę zamienić na lepszy model

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsaer
jakby co to mam 26 lat , a nie od 26 lat to zaczelem robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hana82
dsaer ty chyba nie wiesz co mówisz rodzine stworzysz chyba z kompem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do hana82- to jest najlepszy model jaki mialam do tej pory, więc zacznę walczyć :-) Jesli Tobie się udało to i mi może się uda, kto wie?! Może jak zamieszkamy razem to mu się ukróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsaer
ale ja nie chce miec dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×