Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

słoneczna panienka

Przegrywam walkę z internetem-

Polecane posty

jestem jestem wyrwałam się z pracy na miasto mam nadzieję że i wy się pojawicie i opowiecie jak tam dzionek zlatuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na spacerku z mężem byłam.ładnie jest po tej burzy.Trochę popodmywało chodniki i ulice.Kurcze,wczoraj trochę się balam,ale dopiero z telewizji dowiedzialam się ,jak okropnie było w innych rejonach miasta:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak bym mogła zapomnieć przecież ja tu bywam przez cały czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z pewnymi wyjątkami ja muszę gdzieś tam się udać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słoneczna znowu ci szefowa na odcisk weszła czy co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to fajnie ja się pojawiłam a wy zniknełyście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę właśnie bo jak by było inaczej to być nie pisała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pomyśl jak ja tak co dziennie bez prawie żadnego zajęcia to dopieero kociokfiku można dostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam zajebisty dzionek sprawiłam sobie i swojemu perfumy a co tam mam taką facetkę co mi co jakiś czas przywozi orginalne perfumy i od czasu do czasu kosmetyki jak zamuwię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nina ricci \"premier jour\" a facetowi giorgio armaniego \"acqua di gio\" a i jeszcze tak dla dobrego humorku sprawiłam sobie tuż hugo bosa.A co tam zaszalałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znam tych zapachów, ani tych damskich ani tego męskiego. Mój M. używa La Costy czerwonej, a ja wcześniej miałam Brunno Banani. Poza tym rzadko zmieniam zapachy bo rzadko mogę sobie dopasować, w niektórych perfumach jest cos co mnie drażni.... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te nina ricci mają zapach konwali a ja taki lubię akurat na wiosnę i lato.Wiesz co sprawdz sobie gdzieś w drogerii zapach dolce&gabana \"de red\" mają też fajowy zapach . Ja tam na codzień urzywam ck one calwina kleina są spoko .Po trzecie nie wiem za bardzo jakie ty zapachy preferujesz napisałam ci co ja preferuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja akurat nie lubię zapachów ktore mają konwalię, aż mnie skręca wtedy:-( Lubie zapachy delikatne kwiatowe lub kwiatowo-owocowe, napewno nie duszące i nie ciężkie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co byś powiedziała na jadore tylko te srebrne nie złote są delikatne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bruno banani,ładny zapach też mam:),mój maz ma męską wersję,strasznie mi sie podoba,bo chłopem tak nie śmierdzi:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wcale nie jest ten zapach duszący ja też nie lubię ostrych zapachów konwali tylko takie stonowane jakąś inną nutą ale pozostające w tej nucie zapachowej sprawdz w drogerii a się przekonasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąz wie jakie zapachy preferuję i sam mi wybiera,to jego działka.Jeszcze nigdy sie nie pomylił.Lubię delikatne,ale zdecydowane,ostatnio versace-ethereal essence(czy jakoś tak sie to pisze)fajne całkiem🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam ze swoim wspólnie ale wiem że te armaniego akurat mu się podobały więc mu sprawiłam a co tam raz się żyje najwyżej do pierszego będę zdychać że pieniędzy nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×