Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

słoneczna panienka

Przegrywam walkę z internetem-

Polecane posty

\"Mój M. mial kilkanaście dziewczyn przede mną i wcale go nie przekreślam\" \"Mój mąż tez miał wiele lasek w swoim zyciu,ale jakos mnie to nie zraziło.\" bo to faceci. Faceci maja jakgdyby przyzwolenie na takie wybryki (wcale nie mowie, ze to pochwalam). I moze dlatego Wam tak latwo bylo to zaakceptowac, zwlaszcza, ze faceci sa z tego znani, ze maja duzo lasek na koncie. Ja chce dziewczyna, ktora sie szanowala. Nie chce lafirydny i nie interesuje mnie to, ze to bylo kiedys, ze teraz sie zmienila, ze teraz jest inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" moze dlatego Wam tak latwo bylo to zaakceptowac, zwlaszcza, ze faceci sa z tego znani, ze maja duzo lasek na koncie.\" Uważasz,że łatwo było to zaakceptować,mylisz sie mój drogi.Nie było to latwe,ale wtedy nie wiedziałam,ze prawdziwa próba mojej wytrzymałości dopiero przede mną:( Masz rację,że czekasz(szkoda,ze nie szukasz)na dziewczynę szanujaca się.Są takie,zapewniam Ciebie,ale czasem nie warto patrzeć ,co było kiedyś,bo potknięcia zdarzają sie kazdemu.Ja tez miałam w życiu kilku facetów,ale jakież to miało znaczenie,gdy poznałam tego jedynego i nikt inny nie miał już dla mnie znaczenia.Zresztą tak jest do tej pory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze nie bylo Ci latwo, ale jednak zaakceptowalas. Ja bym w zyciu nie zaakceptowal, nie wazne, ze bylbym zakochany. Tu trzeba myslec racjonalnie. \"Masz rację,że czekasz(szkoda,ze nie szukasz)na dziewczynę szanujaca się.\" tylko z drugiej strony, jaka mam pewnosc, ze ona nie gra przede mna porzadnej dziewczyny, a w rzeczywistosci jest zwykla szmatka? \" czasem nie warto patrzeć ,co było kiedyś,bo potknięcia zdarzają sie kazdemu.\" juz pisalem, nie interesuja mnie takie usprawiedliwienia. Bo jak kobieta sama nie trzymama nog razem, to niech teraz szuka faceta-jebake. A nie, sama byla latwa, a teraz szuka powaznego zwiazku i udaje cnotke-niewydymke. Jak juz wspomnialem, gdybym sam mial kilka partnerek, to moze sam bym zmienil zdanie i postrzeganie i bylo by mi wszystko jedno, ilu miala przede mna facetow. Ale jest, jak jest, wiec szukam porzadnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zerknełam do was na chwilke bo siedzę i piszę prace do szkoły .Jutro gdzieś o tej samej porze zaglądne tu do was co tam się ciekawego dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jak tam weekend u was mieliście się pojawić a tu co pustki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wpadamprzelotem w przerwach między zajęciami.siedzę dzisiaj na uczelni do 20-stej niech to jasny szlag trafi i to jeszcze mam egzamin na ostatnich zajęciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coż to takie pustki mam teraz chwilkę wolnego no co tam u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamcia jak tam uwalnianie faceta z nałogu kompa zaczełaś już czy jeszcze nie jego uwalnianie.Skożystałaś może z naszych rad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest uzależnoiny i jedynym sposobem na to jest terapia(niestety),...ale to on sam musi chcieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a ja spalam chyba ta pogoda taka o 13 sie polozylam i teraz wstalam :o Hana narazie sie nie widzielismy we wtorek jade do niego rano zaraz a wieczorem przyjezdzamy do nas wiec narazie nie mialam okazji cokolwiek robic w tym kiedrunku ale wiem ze ciupie dalej w te gry jak zawsze bo jak gadam z nim na gg to tradycyjnie musze czekac 10-20 min na odpowiedz :( Dzieki ze pytasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do betonu
Skad jestes jesli mozna wiedziec ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dzisiaj wszystkich w nowym tygodniu kamci dzięki za trzymanie kciuków jakoś poszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nareszcia się pojawiliście u mnie weekend marnie ze względu na to iż musiałam pojechać do szkoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś tak dziwnie było w ten weekend nie tylko ty miałaś złe samopoczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
synoptycy zawsze mówią a i tak żadko kiedy im się sprawdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny 🖐️ Ktos wyzej pytal, skad jestem, jestem z Dolnego Slaska. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×