Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

słoneczna panienka

Przegrywam walkę z internetem-

Polecane posty

e może nie tylko się zastanawia anarzekał że nie może znaleść dziewczyny że żadna się nim nie interesuje a jak jakaś się pojawia to on się boi odezwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do betonu
No wlasnie narzekal a teraz jak ma szanse to ucieka ;) I zrozum tu facetow :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyjdzie przyjdzie tylko musi się oswoić z sytuacją że ktoś chce go poderwać to dla niego nowa sytuacja zrozum go troszkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to do jutra ja już się zbieram do domciu pa pa.Miłego wieczorku wszystkim życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lojesuuu
sloneczna panienka--> przegrywasz z internetem od ponad roku...jakas wspouzalezniona jestes czy co ?? moze i Ty powinnas sie leczyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dzisiaj rozmowa się będzie toczyć,może dzisiaj reszta też będzie miała luzik i też wstąpi pogadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie nie spodziewałaś się że to się tak potoczy że topik będzie tyle trwał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja byłam sceptycznie nastawiona co do takich forum wcześniej zanim tu trafiłam tylko czytałam nie wypowiadając się ,ale jak znalazłam twuj topik to postanowiłam się wypowiedzieć i ci pomuc bo przeszłam przez tą walkę i mogłam ci coś tam doradzić co pomogło w moim przypadku i tak zostałam bo mi się spodobało .W tej chwili tylko tutaj siedzę żadko kiedy zaglądam na inne topiki. Pewnie dla tego że już was jako tako znam i jakoś z osobami które się zna inaczej się rozmawia .A i tu żadko kiedy pojawiają się podszywasze którzy tylko potrafia chamsko się wypowiadać no to się rozpisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogli by ale widzisz torba borba zajęta bo ma teraz więcej obowiązków na głowie ale nie opuszcza nas jak ma wolną chwilkę to zawsze się pojawia,cytrynki gdzieś długo nie było ale coś tam pisała raz że jakiś zabieg miała może jest w szpitalu, a chłopaki to nigdy nie wiadomo co z nimi pojawiają się i znikają, a kamcia też gdzieś ostatnio przepadła.Co jakiś cza ktoś się pojawia tak było z kamcią, jak topik będzie istniał to na pewno ktoś tam do nas dołączy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TYLKO JA SIĘ MOGĘ JAK NARAZIE POOBIJAĆ W PRACY ALE NIERAZ MI SIĘ TEŻ ZDAŻA MIEĆ NAWAŁ ROBOTY I CHODZIĆ NA WYSOKICH OBROTACH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim:) Jakos mały ruch tutaj ostatnio.Ja tez mam mniej czasu,bo ładna pogoda,to wiecej na dworze jestesmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tam Słoneczna Twoje problemy.Długo tak potrafi ten Twój chłop przy komputerze siedzieć?Ja bałam sie ,ze mój mąż tez wpadnie w nałóg siedzenia przed kompem,gdy zakładaliśmy internet,ale na szczescie jakoś narazie ok.Bałam się,bo on chyba tez podatny na nałogi,więc to dobry grunt jest,ale na szczęscie obowiązki są ważniejsze od komputera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojego M. gubi to, że właśnie nie ma żadnych obowiązków. Mieszka w bloku z rodzicami, takze czasami go rozumiem, chociaż wolałabym żeby ten czas należał do wspolnie spędzonych. Moze jak zamieszkamy razem, to będzie inaczej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak nic nie musi robić,to faktycznie czasem z nudów sie zasiada,a potem cięzko się oderwać.Te mamusie też mogłyby tych swoich ukochanych synalków pogonić do roboty.Matko,ja tez jestem za dobra dla swoich chłopaków i chyba za mało wymagam.Mój mąż się smieje,ze oni mi na głowę wchodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, on ma 31 lat takze powinien już sam mieć cos do roboty, żeby mama nie musiała gonić.... A on w pracy komputer, w domu komputer, u mnie \"często\" komputer. To za dużo wydaje mi się. Bo jeśli ma się do wyboru wyjazd do znajomych a siedzenie w domu przy komputerze i wybiera sie komputer to juz jest to alarmujący sygnał, że nie wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodki deser
przepraszam że nie na temat ale zadziwia mnie że prawie każdej dziewczynie chodzi tylko o seks wolą przygody, dziwne mamy czasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×