Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ania 66

czy ktos używał vibroaction ?

Polecane posty

Gość ja zamowilam...
Agus to ty szczuplaczek jestes :) ale nie przejmuj sie slowami krytyki bo to nie ma sensu ja tez musze sie przekonac na wlasnej skorze czy dziala a jak nawet nie bedzie to zawsze mam masazer , a chcialam dodac ze powinnam jeszcze dostac gratis pt sauna belt czy jakos tak wiec bede miec dodatkowa armie w walce z tluszczykiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zamowilam...
Agus to ty szczuplaczek jestes :) ale nie przejmuj sie slowami krytyki bo to nie ma sensu ja tez musze sie przekonac na wlasnej skorze czy dziala a jak nawet nie bedzie to zawsze mam masazer , a chcialam dodac ze powinnam jeszcze dostac gratis pt sauna belt czy jakos tak wiec bede miec dodatkowa armie w walce z tluszczykiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zamowilam...
Agus to ty szczuplaczek jestes :) ale nie przejmuj sie slowami krytyki bo to nie ma sensu ja tez musze sie przekonac na wlasnej skorze czy dziala a jak nawet nie bedzie to zawsze mam masazer , a chcialam dodac ze powinnam jeszcze dostac gratis pt sauna belt czy jakos tak wiec bede miec dodatkowa armie w walce z tluszczykiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiek88
dla mnie ten pas jest super! jak niektorzy kupują po to by wyrzezbic miesnie jak na reklamie... pudzian etc.. to powodzenia! ale jak niektorzy kupują go by zbic rzadka skore ujedrnic lub tez zwalczac celulit to trafny wybor! ja kupiłam w wakacje.. uzywalam go 3 tyg w kazdej wolnej chwili by ujedrnic skore przed wyjazdem, i spisal sie rewelka! teraz jakiss czas lezał ten pas i postanowiłam znowu uzywac, jeszcze efektow nie ma bo za krotko najlepiej ten pas dziala na prace jelit! podłączam pas na 10 minutek i do kibelka lece :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smith27
no i mój mąż zrobił mi niespodziankę na święta.widział, że sie rozglądał za tym pasem i zamówił mi go.... wiec będę się mogła podzielić z Wami moimi doświadczeniami.... mam nadzieję, że wszystko będzie działać :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zamowilam...
no widzisz smith :) ja tez czekam ale juz kurier dzwonil i czekam :P wiec zobaczymy co bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zamowilam...
no widzisz smith :) ja tez czekam ale juz kurier dzwonil i czekam :P wiec zobaczymy co bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zamowilam...
No wreszcie dostalam i probowalam wiec tak dziala tnz wlacza sie itd :P czylinie popsuty :D uczucie dziwne fajnie trzesie ale na jakies konkrety trzeba bedzie poczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zamowilam...
moje pierwsze odczucia po uzyaniu pasa.......brzuchol strasznie swędzi !!!!!!! nie wiem czy tak ma byc ale myslalam ze sobie do flakow wydrapie ale juz przeszlo :P w tv mowili ze mial sie wylaczac po 30 min nie ktorym z allegro po 15 min sie wylacza a mi no coz dzialal i dzialal specjalnie z zegarkiem patrzylam. Ktos pisal ze zasilacz sie strasznie grzeje bo na poczatku tak ale po chwili stosowania troche jakby stygnie....i napewno na nim jajka nie usmazycie :P ile ray wogle trzeba to wzywac 2x dziennie ??!?!! po 30 min ??? a i dostalam jeszcze gratis pas sauna belt mi sie o tyle podoba ze fajnie grzeje brzuszek i nie tylko a mi zawsze podgrzewne poduszki pomagaly przymiesiaczce wiec napweno sie przyda i te drugi pas. A zamawialam na allegro u miniprice pl. jakby kto pytal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anpa
ja mam pas vibra tone odrzu z sauna i jest rewelacyjny w ciagu 2 miesiecy 4 kg mi spadlo co wczesniej tyle przybywało bez pasa!jest rewela!!!!!!!!!!!to bylo do niedowiarkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anpa
ja mam pas vibra tone odrzu z sauna i jest rewelacyjny w ciagu 2 miesiecy 4 kg mi spadlo co wczesniej tyle przybywało bez pasa!jest rewela!!!!!!!!!!!to bylo do niedowiarkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zamowilam...
a ile razu dziennie sie go uzywa zeby byly dobre efekty ??? czy 30 godzinki rano i wieczorem wystarczy ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smith27
hej "ja zamawiałam" ja sie juz nie moge doczekac tego wszystkiego mam nadzieje ze moj tez bedzie tam dlugo dzialam ......zaraz jak dostane to sie z wami podziele wrazeniami..........maz mi zamowil tez z saunna ale u kogos innego......"ja zamawialam" daj znac jak reszte dni> pozdrawiam:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fever
Taki pas mozna takze kupic np w TESCO, ja sama kupilam go kilka dni temu i nie mam do niego zadnych obiekcji. Dzwieki jakie wydaje nie sa przerazajace i jakos strasznie nie buczy aby nie dalo sie wytrzymac. Na efekty pewnie musze poczekac jakis czas, ale jak tylko cos zauwaze od razu sie z Wami podziele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreizzolka
fever,a ile płaciłaś za niego w TESCO,też bym chciała go sobie kupić,bo mam straszną sflaczałą skórę na brzuchu.Pomoże mi na te zmarchy na brzuchu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zamowilam...
a ja probuje nowy sposob :) krem wyszczuplajacy foli spozywca i pas hihihi ciekawa jestem czy to aby ni za duzo na raz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smith27
rozumię, że smarujesz sie kremem obwijasz folia i na to zakladasz pas??? a z saunna jak robisz na samo cialo czy smarujesz sie czyms??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fever
Ja płaciłam ok 150 zł, wolałam może trochę wiecej zapłacić niż rozczarować się wysyłką, bo miłam kilka niefajnym przypadków. Teraz z tego co wiem to jest jakaś promocja i do pasa dołączany jest motylek gratis, wiec moze jest to opłacalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fever
Ja zapłaciłam ok 150 zł, wolałam może trochę więcej zapłacić niż rozczarować się tym co dostanę z wys internetowej. Poza tym z tego co teraz kojarze to jest chyba na promocji taki pas i jest do niego dołączany w gratisie motylek, wiec może jest to opłacalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agus13
o panie jaj juz nie moge sie doczekac kiedy go dostane [ jeszcze 10 dni] juz w wigilie go na siebie zaloze :) wkoncu mamm 13 lat i nie powinno sie myyslec o dietach odchudzaniu itp. ale jak to sie mowi nastolatki czessto popadaja w kompleksy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zamowilam...
Smith smarowalam balsamem wyszczuplajacym folie i pas ale sama nie wiem czy nie przesadzam....A ty Agus przeciez ty masz dziewczynko jeszcze szmat czasu by sie pozbyc tych kompleksow wiec nie wiem po co ci ten pas ?!?!?! w twoim wieku to ruch w zupelnosci wystarczy :D a tak nawiasem mowiac to wlasnie siedze w tym pasie i nawet mojej coreczce sie podoba bo trzyma raczke na nim i jej sie cala trzesie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smith27
faktycznie 13-ście lat to lekka przesada.... ja jeszcze nie dostałam ....czekam i juz sie doczekać nie mogę. "ja zamawiam" ale czemu uważasz że przesadzasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agus13
4 dni i tez go zaloze nie sadze zebym sie rozczarowala chociaz 20% mysle ze cos bedzie zle ale wiem ze tot jest na gniazdko nie na baterie ... ii caly czas buszuje w necie czyjest cos o vobroaction na niektoryych dziala na innych nie =( piszcie wiecej ....a szczegolnie ty ' ja zamowila' masz jakies rezultaty powiesz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agus13
a sorki w mmarcu sokncze 14 llat :)))))) to mam 14 ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zamowilam...
No hejka dziewczynki co do rezultatow to czy ja wiem czy cos sie zmienilo w sumie juz prawie tydzien mila i chyba za duzo to sie nie zmienilo ale napewno powiem wam jedno skora jest gladsza i piki co tyle zauwazylam dzisiaj mialam mega sprzatanie wiec chyba wiecej przy tym sprzataniu spalilam kalorii niz przy pasie a dlaczego przesadzam no coz wydaje mi sie ze 3 rzeczy to za duzo jak na jeden raz najlepiej w dzien pas a na noc folia z kremem ja prawie nic nie jadam bo nie mam kiedy a ostatnio ciagle waga stoi w miejscu ehhhh.....zobaczymy.' pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smith27
no i dostałam przyszła paczka.....ale się okazało że jest uszkodzony :( wiec nawet nie zdazyłam się nim nacieszyć - odesłałam ........i nadal czekam. ale saunna którą dostałam razem z vibroaction działa :) mam zamiar zaraz ją wypróbować. mam pytanie a jak używacie tej saunny? tzn z jakimiś kremami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smith27
no i dostałam przyszła paczka.....ale się okazało że jest uszkodzony :( wiec nawet nie zdazyłam się nim nacieszyć - odesłałam ........i nadal czekam. ale saunna którą dostałam razem z vibroaction działa :) mam zamiar zaraz ją wypróbować. mam pytanie a jak używacie tej saunny? tzn z jakimiś kremami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agus13
wiecie cos chyba dzis go dostaneeeee :) )))) ale ' ja zamowiam ' jak to wlaczasz sa zz tym duze rpoblemy czy cos bo ja nie rozumiem tej instrukcji obslugi nawet po polsku :) toj est instrukcja po polsku : VIBROACTION – INSTRUKCJA OBSŁUGI VIBROACTION ™ Gratulacja za zakup Vibroaction ™, najbardziej zaawansowanego pasa wibracyjnego na rynku obecnie. Zacznij korzystać z tych urządzeń już teraz, by cieszyć się efektami stosowania metody wibracyjnej . Możesz zabrać Vibroaction wszędzie, gdziekolwiek będziesz. Pozwól by Vibroaction był twoim najbliższym sprzymierzeńcem w walce z nadwagą, i celulitu, czy też w kształtowaniu figury, lub też w celach relaksacyjnych. Przed użyciem Vibroaction, należy przeczytać uważnie całą niniejszą instrukcję. WAżNE : • Kobiety ciężarne nie mogą używać tego urządzenia. • Trzymaj urządzenie z dala od dzieci • Nie używaj urządzenia podczas leczenia chorób, lub jeżeli cierpisz na zakrzepicę. Ewentualne użycie vibroaction w czasie choroby musi być konsultowane z lekarzem • Nie używaj urządzenia do 30 min. Przed i po jedzeniu • Nie używaj pasa vibroaction w pobliżu wody, lub kiedy masz mokre ręce • Przechowuj vibroaction w dostarczonej torbie i z dala od ostrych przedmiotów • Nigdy nie kładź ciężkich przedmiotów na vibroaction • Zaniechaj natychmiast użycie vibroaction jeżeli odczuwasz złe samopoczucie podczas, lub po użyciu • Używaj do pasa tylko dostarczonego zasilacza i kabli • Odłącz urządzenie od prądu po każdym użyciu. • Nie próbuj rozbierać, naprawiać lub modyfikować urządzenia. • Nie używaj vibroaction tam, gdzie temperatura jest wysoka lub występuje duża wilgotność. • Vibroaction nie jest sprzętem medycznym ani terapeutycznym URZĄDZENIE SKŁADA SIĘ Z : • Pasa wibracyjnego vibroaction ™ wraz z panelem sterowania • Zasilacz AC 220-230V – 50 Hz / DC 12V • Torba podręczna • Instrukcja obsługi ( w językach obcych) • Broszura z dietami ( w językach obcych ) • Miara krawiecka ZAKŁADANIE PASA • Oddziel dwa końce pasa • Owijaj tę część ciała na któej chcesz stosował vibroaction. Zapnij pas rzepą dopasowując dobrze do ciała. • Włącz urządzenie do prądu. INSTRUKCJA UŻYCIA PANELU STEROWANIA : Po podłączeniu urządzenia do prądu, naciśnij na przycisk ON/OFF na panelu sterowania. Usłyszysz dzwięk ” bip ” i dioda czerwona ( POWER ) zaświeci sygnalizując gotowość urządzenia do pracy. Wybierz tryb pracy urządzenia : automatyczny , lub ręczny TRYB AUTOMATYCZNY : zawiera specjalnie zaprojektowaną kombinację rytm wibracji by dostarczyć ci przyjemne Używanie urządzenia. 1. Nacisnąć raz na przycisk ” MODE ”, tryb automatyczny uaktywnia się, a czerwona dioda ” AUTO ” zaświeci sygnalizując tryb automatyczny jest w Użyciu. Tryb ten zawiera wybraną kombinację rytmu wibracji by dostarczyć ci wszystkie efekty stosowania wibracyjnego masażu. 2. Dopasuj intensywność wibracji naciskając na przycisk ” + ” by zwiększyć lub na przycisk ” – ” by zmniejszyć. TRYB MANUALNY : zawiera jeden stały rytm wibracyjny specjalnie zaprojektowany by ułatwić wybr dobą intensywność wibracji w danym momencie jak i wedle potrzeb 1. Nacisnąć dwukrotnie na przycisk ” MODE ”, tryb manualny uaktywnia się, a czerwona dioda ” MANUAL ” zaświeci sygnalizując tryb manualny. Wszystko co musisz zrobić to naciskając na przycisk ” + ” by zwiększyć lub na przycisk ” – ” by zmniejszyć intensywność wibracji. Możesz przejść z jednego trybu na drugi tryb naciskając na przycisk ” MODE ”. Vibroaction wyłącza się automatycznie po ok. 30 minutach pracy Jak chcesz zakończyć uŻycie naciśnij na przycisk ON/OFF a czerwona dioda ( POWER ) zgaśnie. Możesz teraz odłączyć urządzenie od prądu CZYSZCZENIE I KONSERWACJA : Pas vibroaction praktycznie nie wymaga czyszczenia i konserwacji. Jeżeli zajdzie potrzeba może wycierać pas wilgotną miękką szmatką. Upewnij się, by przed czyszczeniem odłączyć pas od prądu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gohan
siemka mam pytanie? mam 15 lat waze 45kg i mozna powiedziec że jestem troche gruby. Robie z 50 pąpek dziennie i z 80 brzuszków i to nic nie daje!!! Wczoraj uwidziałem w mango pas wibrujący i pomyślalem sobie ze moze mi pomorze uzyskac maly karolyfer na brzuchu jak myslicie czy w moim wieku mozna uzywac tego pasa???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×