Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ania 66

czy ktos używał vibroaction ?

Polecane posty

Gość gohan
siemka mam pytanie? mam 15 lat waze 45kg i mozna powiedziec że jestem troche gruby. Robie z 50 pąpek dziennie i z 80 brzuszków i to nic nie daje!!! Wczoraj uwidziałem w mango pas wibrujący i pomyślalem sobie ze moze mi pomorze uzyskac maly karolyfer na brzuchu jak myslicie czy w moim wieku mozna uzywac tego pasa???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zamawilam...
Gohan chlopcze 15 lat i juz chcesz kaloryfer :) prosze cie nie rozbawiaj mnie :P koledzy twoi maja i ty tez chcesz czy naogladales sie jakis filmow...no coz przedewszystkim pas nie dziala w ten sposob na muskulature silownia ino pomoze a jak jestes zdesperowany to sobie jakies odzywki kup ale chyba trzeba byc pelnoletnim na takie zakupy. co do Agusi instrukcja jest prosta sluchaj: zakladasz pas podlaczasz do pradu i wlaczasz "on" i od razu dziala tzn dziala automatyczny tryb jezeli chcesz sama decydowac o natezeniu to wlaczasz "mode" i juz plusem badz minusem przestawiasz na sile wibracji.....proste jak drut :P:p:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gohan
a jakby z pól roku używal pasa to zrobil sie choc pyci pyci kaloryfer? . A pas to mi tata kupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gohan
a jakbym używal pzrez pól roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gohan
jeszce jedno niewiecie gdzie lepiej kupić na allegro czy w mango , bo w mango cena wynosi: 150 zl a na allegro tylko 80 zl!???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gohan
jeszce jedno niewiecie gdzie lepiej kupić na allegro czy w mango , bo w mango cena wynosi: 150 zl a na allegro tylko 80 zl!???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gohan
jeszce jedno niewiecie gdzie lepiej kupić na allegro czy w mango , bo w mango cena wynosi: 150 zl a na allegro tylko 80 zl!???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agus13
dzieki ;d kupilam sobie takie wyczepiaste spodnie rurki super saaaaaaaaa booooskie mowie wam ale to jakis zanizony numer to teraz tylko oczekuje ze schudne po tym vibroaction i w nie wejde a jak nie to pojade a bazarek i znajde tego patalacha ktory s przedal mi zanizony numer spodni za 60 zł !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malea
Hej hej! Jestem posiadaczka pasa Vibraton. O efektach mówić nie zamierzam bowiem mam go od soboty,ale....podczas używania pasa okropnie swędzi mnie skóra w miejscach ,gdzie umiejscowione są te głowice. Po zakończonym masażu swędzi jeszcze chwilkę i przechodzi... Czy Wy też tak macie? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gohan
woot ja dzisaij zamówilem i niemoge sie doczekac kiedy pierwszy raz go urzyję!! . Mam nadzieję ze pomoze mi troche w uzyskaniu szczuplej sylwetki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zamowilam...
Malea mnie tez jak cholera swedzialo ale pozniej juz nie swedzi wiec spokojnie poczekaj. Gohan czy bedziesz miec ten kalofyfer to nie wiem ale jak troche pocwiczysz to moze cos ci sie w koncu uda....probuj brzuszki :D ja tym czasem jestem niespynowana wiec zrobilam sobie przerwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zamowilam...
Malea mnie tez jak cholera swedzialo ale pozniej juz nie swedzi wiec spokojnie poczekaj. Gohan czy bedziesz miec ten kalofyfer to nie wiem ale jak troche pocwiczysz to moze cos ci sie w koncu uda....probuj brzuszki :D ja tym czasem jestem niespynowana wiec zrobilam sobie przerwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malea
OOOOOOOOOOO DZIĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘKKKKKKKKKKIIIIIIIIII!!!!!! No to czekam cierpliwie :) Wesołych Świąt wszystkim!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zamowilam...
Ja tez zycze wszystkim wesolych swiat i szczesliwego owego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gohan
ja tez życzę WAM wszystkiego najlepszego :) "ja zamowiłam" a jakbym uzywal vibroactionco dziennie przez 30 min i robił z 50 brzuszków i pąpek dziennie to zrobił by sie kaloryfer omg ^^?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiek88
nie wydaje mi sie zeby od tego zrobił Ci sie kaloryfer..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agus13
wydaje sie wam ze schudne po vibroaction za 2 dni go dostane to wam powiem musze sie przekonaccccc iwam powiem obiecuje juz nie moge sie doczekac o jejjjju muszee miec ten fajny plaki brzuszek :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafix
pas jest ok ale do wspomoagania odchudzania... dieta + siłownia+ pas codziennie po max 30min efekty bedziecie widzieć już po 2 tygodniach. Nie ma co się oszukiwać sam pas nic nie da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agus13
oczywiscie ze daa jak bedziesz 4 godziynd ziennie daa ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agus13
omgggg wlasnie go mam na sobie ale sweeeedzi zajebi.scie ku.rwa ma.ccccc nie ewwytrzymam cz ty tez czujesz jak robi s ie goroca na brzuchy ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agus13
omgggg wlasnie go mam na sobie ale sweeeedzi zajebi.scie ku.rwa ma.ccccc nie ewwytrzymam cz ty tez czujesz jak robi s ie goroca na brzuchy ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agus13
omgggg wlasnie go mam na sobie ale sweeeedzi zajebi.scie ku.rwa ma.ccccc nie ewwytrzymam cz ty tez czujesz jak robi s ie goroca na brzuchy ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agus13
juz jest okejj =] a za tydzien lub dwa powiem wam efekty jakie mam juz uzywam go 2 raz na brzuch ;] i jest okej ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agus13
powiem wam ze moj wylacza sie sam po 25 minutach !!! a nie po 15 ;"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam coś w stylu vibroaction. moim zdaniem to sprzęt dla typowych leni którym nie chce się ruszyć tyłka i troche poćwiczyć. [wiem po sobie ;D] nie daje to żadnych efektów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucky_23
Hejka!! mam pas od 4 tygodni, ale nie uzywam go codziennie. Powiem Wam, że napewno cos daje, ale sam pas nic nie da. Ja uzywam pasa, chodze 3 razy w tygoniu na siłownie i biore L-karnityne. NIeraz wspomagam sie jeszcze jakas inna odzywka. Recze za efekt, ze przey takim podejsciu osiagniecie ten "kaloryfer". Musicie oczywiscie jeszcze zbilansowac diete, ale to chyba kazdy wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasieńka1978
hej!! chciałabym kupić taki pas tylko zastanawiam sie czy moą stosować go dwie osoby??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasieńka1978
hej!! chciałabym kupić taki pas tylko zastanawiam sie czy moą stosować go dwie osoby??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasieńka1978
hej!! chciałabym kupić taki pas tylko zastanawiam sie czy moą stosować go dwie osoby??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×