Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ania 66

czy ktos używał vibroaction ?

Polecane posty

Gość Rosa_250
Ania777 i który pas wybrałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tinko
ja jestem bardzo zadowolony z pasa,efekty sa bardzo widoczne jezeli sie go stosuje regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papaj
Tinko a jaki masz pas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosa_250
Tinko, jaki masz pas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludzik2000
fisiorka no vibroaction kupiony w mango :D byla promocja 149 zł kosztował :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosa_250
A długo na niego czekałeś? Ja zastanawiam się nad vibro power. Jest troszkę tańszy ale czy taki sam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość INGINDET
witam. dzis dostalam ten vibro.... i czekalam na niego 6 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosa_250
I co możesz powiedzieć o nim na pierwszy rzut oka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludzik2000
ja czekałem na niego 6 dni wiec nie tak dlugo :D nie mam pojęcia czy ten power to cos innego tzn czym sie różni poszukaj na necie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość INGINDET
witam. po pierwszych zastosowaniach tego vibroaction nie czuje zadnej roznicy tzn ani nie mam zadnych boli miesni ani nie spocilam sie w tym miejscu. zobaczymy po kilku dniach .a noi oczewiscie nie spadlo mi zadne 2 cm po pierwszym uzyciu. moja znajoma kupila sobie wczesniej i przez jakies 3 tyg stracila 2cm w pasie, jedynie mowi ze troche jedrniejszy ma brzuch. wiecie co bym wam polecila, te spodenki neoprenowe, ja mam juz 2 miesiace i razem z dieta zrzucilam 11kg, chodze w nich po domu a jak troche wiecej sie poruszam to pot cieknie jak nic. dodam ze mierze sie centymetrem i w udzie spadlo mi 9 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga191
mam zamiar kupić ten pas tylko nie wiem jaką dietą zastosować dla lepszych efektów. co doradzicie?? podobno jest do tego pasa ksiązeczka z dietą?? moze by mi ktos ją przesłał na emaila?? email: pkinga14@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosa_250
Szukam i szukam. Każdy pisze ogólnie ale nikt szczegółowo: np który lepiej się dopina, który wygodniejszy albo który ma więcej zastosowań. Powinno zebrać się kilku ludzi którzy mają takie pasy różnych firm i opisać je i zrobić zestawienie. Co do tych diet dołączonych do vibroaction z mango to gdzieś czytałam, że tam prawie nic nie ma, poza tym z tego co widziałam na filmie to chyba broszurka, która ma z 6 stron?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza212
jaką dietę byście poleciły/li przy używaniu tego pasa. najlepiej taka której same/mi używacie i która przynosi efekty ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwa888
ROSA_250 wczoraj dostałam pas z f mango i oto moje wrażenia: rzepy są mocne, duże jednak nie da się docisnąć pasa bardzo mocno, ten cały motorek jest jeden ale podczas pracy urządzenia wibruje nie tylko skóra przy silniczku lecz w całym obwodzie. Pełna instrukcja obsługi jednak niestety nie w jezyku polskim, po polsku dołączona jest kartka na której pisze w jaki sposób nie wolno korzystać z urządzenia i objaśnienia co do obsługi pilota. Kompletnie nic na temat jak czesto używać, gdzie przypinać, jak długo stosować nic! Co do diety którą proponują to nastepny kicz - jedna mała skserowana kartka a na niej rozpisany tygodniowy jadłospis typu: sniadanie: herbata, lunch - jabłko , obiad - 100 g got kurczaka i 100 g got ryzu itd. Ogólnie pas jest ok ale instrukcja beznadziejna. Tak teraz mysle ze zaplacilam za niego 149 zl wiec przy tej kwocie można przełknąć te braki ale gdybym zaplacila jak dawniej ok 300 zl to bylabym wściekła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosa_250
www888 Dzięki za rewelacyjny opis - właśnie czegoś takiego szukałam. Dzięki Tobie wiem czego szukać, zaraz wejdę na allegro i zadam 1 pytanie sprzedającemu i będę już wszystko wiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzinka2
A ja polecam elektrostymulacje mięśni brzucha.Zrobiłam sobie sesyjke 10 wjazdów i jest bomba.Wkleje wam opis ze stronki BRZUCH – ekskluzywny zabieg, który powoduje redukcję otyłości, eliminuje tkankę tłuszczową, ujędrnia skórę i mięśnie brzucha. Odpowiednia aplikacja elektrod umożliwia jednoczesną, naprzemienną pracę wszystkich mięśni prostych i skośnych, dzięki czemu trening jest efektywny i nie powoduje przeciążenia mięśni. Wciągnelam juz w to pelno babek szczegolnie pociazowe brzuszki.Sa na prawde prze-zadowolone.Jakbyscie chcialy przetestowac to sa w Krakowie.Namiary mogę podać na maila pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosa_250
Witajcie. Dziś dostałam zamówiony vibro power profesionall. Moje spostrzeżenia na gorąco: ma instrukcję w j. polskim (przetłumaczona), pisze w niej jak go stosować, na jakie miejsca ciała, dokładny opis pilota, można z niego korzystać po 5 min. 4 razy zmieniając kierunek wibracji , po 5 min. nalezy zrobić 15 min. przerwy. Troszku skomplikowane ;). Ma regulację siły. Ma 2 pasy dłuższy i któtszy więc można zakładać go na 1 nogę. Wady? Nie wiem jeszcze dajcie troszkę czasu to napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak kolwiek
Nie wiem czy wiecie ale pas wibrujący można nie tylko zamówić ale także kupić w sklepach sportowych z asortymentem fitness.Czytałem że nie którzy używają go po pare godzin dziennie bez sensu treningi na mięśnie brzucha powinny trwać maks 25 min a mięśnie brzucha regenerują się po 24 godzinach .Poza tym fajna dieta brzuszki + pas daje efekty bardzo szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s y l w i a
witam! ja niedawno zamowilam trenergym - kosztowal 119,00 zl + koszty wysylki 14,00 zl (z tym, ze prosilam o przesylke priorytetowa) = 133,00 zl. oto moje spostrzezenia: pas wydaje sie troszke ciezki (0,3 kg), ale porzadnie wykonany, faktycznie jest 5 silniczkow, a pomiedziedzy nimi po 5 magnetyzerow, czyli jest ich 20. rzepy moglyby byc szersze, ale i tak trzymaja w kazdym obwodzie. do pasa wmontowany jest panel kontrolny z przyciskami: on/off, time (mozna ustawic czas pracy pasa od 5 do 40 min. lub czas ciagly) oraz program (jest 8 trybow pracy pasa, chociaz osobiscie uwazam, ze jest to zbedne - ja uzywam tylko trybu pracy wszystkich silniczkow naraz). do pasa dolaczony jest zasilacz (standardowy, wiec kabelek troche krotki) oraz "kabelek" do samochodu, a takze instrukcja (kartka B5 przedzielona na pol, w ktorej jest niewiele wiecej napisane niz to co ja teraz napisalam i to co jest na stronce, z ktorej ten pas zamowilam). mozna go uzywac ciagle do 40 min. halasuje chyba standardowo, poniewaz nie przeszkadza az tak bardzo, wystarczy zglosnic tv, czy muzyke i mozna sie przyzwyczaic ;p w zwiazku z tym, iz jest kilka silniczkow to chcac niechcac trzeba na nie usiasc, czy sie na nie oprzec, no i wtedy jest stlumiony dzwiek wibracji, ale to tez kwestia przyzwyczajenia. dopiero go zaczelam uzywac wiec wynikow jeszcze nie widac. negatywnie oceniam brak mozliwosci ustawienia mocniejszych/slabszych wibracji (bo program polega na tym, ze silniczki wibruja na przemian, naraz, pulsacyjnie, zmiennie itp.), pozytywnie oceniam mile uczucie masazu ;] generalnie polecam, o wynikach napisze jesli sie pojawia ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s y l w i a
i jeszcze jedno - zuza212 pytasz o diete - ja polecam diete rozdzielna i zgodnie z grupa krwi. osobiscie stosuje obie, z tym ze nie tak doslownie, bo jestem malym lakomczuchem i czasem trudno mi sie czemus oprzec ;p ale i tak efekty sa super!! pomalutku tak w ciagu pol roku z rozmiaru juz prawie 42 wchodze w rozmiar 38 ;D zatem naprawde polecam i polecam rowniez zrezygnowac zupelnie z nabialu - produktow mleczynych pochodzacych od krow!! dlaczego? np. dlatego ze lepiej teraz trawie, rzadziej sie przeziebiam, mam mniejsze objawy alergii na pylki (mniejszy katar!!), nie bede wymyslac czemu czlowiek nie powinien pic i jesc produktow mlecznych tylko podaje link do przykladowego artykulu na ten temat - http://www.kpz.edu.pl/materialy/mleko.html - wielu specjalistow twierdzi, ze mleko jest zdrowe, no ale jakby tak nie mowili, to co by zrobili z calym tym mlekiem, produkcja?.... przeciez to czysty biznes, a czlowiek dla kasiorki jest czasem w stanie zabic czlowieka ;p moze troche przesadzam, ale w to wierze i daje to do myslenia co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BradleyD
Jestem bardzo zainteresowany kupnem Vibroaction. Już go nawet zamawiałem przez telefon, jednak podczas rozmowy ze sprzedawcą Mango dowiedziałem się, że Vibroaction ma niekorzystny wpływ na serce. Sprzedawca mówił nawet, że zamawiam ten produkt na własną odpowiedzialność, a on na wszelki wypadek notuje sobie, że mnie poinformował o ewentualnych problemach z sercem. Stąd moje pytanie. Czy Vibroaction jest całkiem bezpieczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s y l w i a
BradleyD takich pasow nie moga stosowac osoby ktore maja problemy z sercem, posiadaja rozrusznik serca lub implany metalowe, osoby po zabiegach chirurgicznych, kobiety w ciazy lub w okresie mocnego krwawienia miesiaczkowego, osoby z niewydolnoscia nerek, z nowotworami zlosliwymi czy z krwawiacymi hemoroidami, czyli osoby z powaznymi chorobami. ale jesli nie jestes chory to nie ma niebezpieczenstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosa_250
Sylwia masz rację, mój pas też jest troszkę ciężki. Nie rozumiem dlaczego jednego pasa można używać 40 min. a drugiego 5 min.?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiemi11
od miesiaca uzywam tego pasa i musze powiedziec ze jestem bardzo zadowolona. sa efekty. polecam wszystkim kobietkom po porodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miesiąc temu miałem wypadek samochody, miałem złamana kość udowa, teraz mam w tej kości drut jako rdzeń, stąd tez pytanie czy ja mogę używać tego pasa? Przez ten miesiąc ciągle leżę i brzuszek rośnie :P wiec może coś ten pas by zdziałał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam prośbę do Was
czy moglby ktos przeslac mi diete tą co jest do pasa dołaczona ? kicius19@vp.pl dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamisa
Witam Was dziewczyny.Ja już używam pasa wibroaction ponad miesiac ,jak na razie jest ok .Trochę zlecialam z brzuszka.Cwiczę az dwa lub 3 razy dziennie jakk mi czas pozwoli ,ale codziennie na pewno.Jak używalam raz dziennie to nic nie dawalo a jak zaczęłam więcej razy to od razu mialam zakwasy i chyba dobrze ,bo bynajmiej czuję że mięśnia pracuja.Właśnie siedzę i się wibruję .Włączam sobie na te 30 minut i sam się wyłącza.Ale jem tylko do godziny 18.Niektórzy twierdza ,że dieta nie pomaga ?może i tak .Najważniejsze jest zeby jeśc w malych ilościach i nie tłusto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamisa
A wogóle to pas dziala takze na ujędrnianie skóry ,widzę sama po sobie .Jak nie odchudzi to chociaż ujędrni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamisa
Do Bradlej.Myślę ,że to co opisują na instrukcji,trzeba się tego trzymac.Przecież musieli to na kimś przetestować ,bo inaczej skąd by wiedzieli jakie sa skutki uboczne tego pasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×