Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ania 66

czy ktos używał vibroaction ?

Polecane posty

Gość kiniaks
ja uzywam pasa 3 tyg kupilam go na allegro za cale 45zl godzina dziennie na brzuch i godzina na uda do tego mam zel na cellulit z firmy avon i powiem ze dziala, widze zmiany ;) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka20xx
mam od wczoraj ten pas od znajomej mówi że go nie używała ja mam wrażenie że działa jego tylko jedna strona :/ jak zakładam na pośladki masuje tylko jedną strone ... co mam zrobić ewentualnie gdzie naprawić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś też zamówiłam i będę. Testować. Dam znać o rezultatach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdhsbbs
Witajcie! Kupiłam pas i za cholerę nie wiem,jak go uruchomić... Ładuję go już 20 mon,a nadal swieci sie na czerwono i nie działa,co zrobiłam zle ??? Pomóżcie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od trzech tygodni używam codziennie orbitreka 40 minut. Diety nie stosuję-a w spodniach luźniej! Mam ten pas od dawna ale dotąd nie używałem.Jutro spróbuję do orbitreka założyć.... Mam tylko obawy bo jest ciężkawy i dość spory ....no i te okablowanie! Bez przedłużacza ani rusz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam.....mam do sprzedania pas odchudzający Tiens.....wystawiłam go na aukcji Allegro. Kiedyś go używałam, obecnie już go nie potrzebuję. Na aukcjach nadal kosztuje ponad 300 zł. Sprzedam za 180 zł. z przesyłką. Można do mnie napisać aganiok41 @wp.pl lub tel .517807520 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobelek
Dzien dobry wszystkim . Ja stosuje vibroaction kolo 20 min dziennie od okolo miesiaca i szczerze powiedziawszy nie ma zadnej różnicy . Jedyne co po tym odczuwam to niesamowite swędzenie brzucha. Można sie drapac do woli. Stosuje go bardziej dla relaksu niz dla cwiczen po tym jak zobaczylam ze nie daje zanych rezultatow. czy wart tej ceny ? powiem ze nie bardzo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 min to zdecydowanie za malo bez dodatkowych cwiczen nie bedzie rezultatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie , to ,że zakladacie pas na tylek lub na brzuch i wibrujecie sie przez godzine kazdego dnia nie oznacza ,że po tygodniu bedziecie wygladac jak gwiazdy, ta maszyna ma wam pomoc w utracie zbednych kilogramow i ladnie wyrzeźbić cialo powtarzam POMOC pas nie zalatwi calej sprawy aby osiagnac cel trzeba cieszkiej pracy i determinacji .Na 1-wszym miejscu jest dieta to 70% sukcesu , wiec jezeli jestescie leniuchami i chcecie ,zeby maszyna zalatwila sprawe to odradzam szkoda tych 300zl . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja mam pytanie może troche głupie... Jak myślicie żeby się pozbyć pulchnych policzków też zadziała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich, postanowiłam podzielić się moimi wrażeniami chociażby z tego względu, że przed zakupem pasa sama szukałam opinii. Wg mnie pas jest super. Na pewno nie zrzuci on za nas zbędnych kg, ale też nie z takim przeznaczeniem go kupiłam. Zależało mi na pozbyciu się cellulitu i ujędrnieniu ciała. I w tej kwestii sprawdza się w 100%. Z kilogramami trzeba sobie poradzić chociaż zmniejszeniem jedzenia (nie mówię o wymyślnych głodowych dietach) i ćwiczeniami - uważam, że są niezbędne. Pas nam pomoże w pozostałych mankamentach naszego ciała. Jak dla mnie jest super. Kupiłam na allegro za 50 zł z przesyłką. Używam go ok 2 godz dziennie, ale nie codziennie, na różne partie ciała. Mam go od tygodnia i w połączeniu z ćwiczeniami tez nie codziennie mój cellulit już się zmniejszył. Widzę po ubraniach że schudłam i inni też widzą, więc coś w tym musi być. Naprawdę polecam. Tylko niech nikt nie oczekuje, że pas odwali cała robotę a my będziemy mogły się opychać czekoladą i chipsami bo nie o to w tym chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodzę do hifitstudio pod Warszawą na takie treningi pod okiem trenera i też osobiście jestem bardzo zadowolona, w końcu widzę efekty!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaga
To nie bubel mam 3 pasy szybko przybieram na wadze jeśli widzę że spodnie na udach już są za ciasne zakładam na tydzień tak na 3 razy dziennie leżę oglądam film a pas robi swoje 3 lata temu ale trochę byłam na diecie schudłam 16 kg w dwa miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A Ja Wam kobietki polecam założyć go sobie między nogi na cipke. Od tych wibracji przeżywam cudowne orgazmy i jest cudownie lepsze niż dildo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×