Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ania 66

czy ktos używał vibroaction ?

Polecane posty

Gość Justita
Ja mam ten pas od 2 tygodni. w instrukcji obslugi pisze,ze nie powinien on pracowac bez przerwy dłużej niż 30 min. Pas wyłącza sie sam po 10 min pracy i jest to zupełnie normalne. Najpierw stosuje wiec tryb auto, a gdy sie wyłaczy, wtedy włączam jeszcze tryb manualny. i tak stosuje go 2 razy dziennie po 20 min. Jeśli chodzi o rezultaty, to muszę przyznać, że zaczynam juz dostrzegać pierwsze efekty. Nie jestem gruba,oprócz brzucha reszta mojego ciała jest ok, choć kiedyś ważyłam 12 kg więcej. Pasa używam do pozbycia się brzuszka, któremy brak jędrności i który jest bardzo wiotki. Uważam, ze nie można jednoznacznie powiedzieć, czy vibroaction działa czy nie. Jednym może pomóc, a innym niekoniecznie. Jeśli ma się sporą nadwagę, to sam pas na pewno nie przyniesie rezultatów. Dla mnie jednak jest on idealnym rozwiązaniem, gdyż naprawdę jest w stanie ujedrniić brzuch, a zwlaszcza jego dolne partie. Tymbardziej, ze ja nie mam zbitego tluszczu, można powiedzieć, ze mój brzuch "zwisa", a jest to spowodowane wczesniejszą utratą wagi. Duzo zależy też od tego, jak zakładamy pas, bo inaczej działa (miom zdaniem skuteczniej) gdy pochylimy się do przodu i napniemy mięśnie. i jeszcze jedno, u mnie pas spowodował lepszą perystaltykę jelit:) Dlatego uważam, ze z tym pasem jest tak jak z niektórymi lekami, na rożnych ludzi mogą działać rożnie:). Pas nie jest juz teraz tak drogi (za mój zapłaciłam 75zł), wiec myslę, ze warto go mieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vibro......
Witam właścicieli vibroaction. Posiadam oryginalny pas vibroaction od roku.Szczerze mówiąc używałam go tylko w okresie wakacyjnym zeszłego roku. Zrzuciłam 7 kilo, ale nie była to zasługa tylko pasa! do tego doszła dietka i krem wyszczuplający. Pas chodzi przez 30 min ( a nie tak pisały inne forumowiczki 10-20min- to raczej chyba te podróbki), po tym czasie wyłącza się sam, stosowałam go 2 razy dziennie , skóra była fajna, zbita , ujędrniona a co najważniejsze mój cellulit stał się niewidoczny.Moim zdaniem to,że pas jest podłączany to prądu jest to rewelacja , bo nie wyobrażam sobie kupować non stop baterii lub go ładować.Fakt , chodzi troszkę głośno, ale można przykryć się kocykiem i ujdzie. Super sprawa , gdy stoi się przy desce do prasowania-rewelka na pupe lub brzuch. Broń boże żebym robiła reklame tej firmie w której kupiłam , bo osobiście ich nie cierpie brrrrrrrr....... Przestałam go używać bo niestety brakuje czasu,widać tego rezultaty-me ciało zrobiło się troszkę flakowate i powrócił celulit. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOLKA2
MÓJ JEST NA PEWNO ORYGINALNY I WYŁĄCZA SIĘ PO 10 MIN, WIEC WIDOCZNIE ZOSTAŁO WYPRODUKOWANYCH KILKA SERII TYCH PASÓW Z ROŻNYM CZASEM WYŁĄCZANIA. ZRESZTA NIE MA TO RÓZNICY, BYLE ZE DZIAŁA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOLKA2
MÓJ JEST NA PEWNO ORYGINALNY I WYŁĄCZA SIĘ PO 10 MIN, WIEC WIDOCZNIE ZOSTAŁO WYPRODUKOWANYCH KILKA SERII TYCH PASÓW Z ROŻNYM CZASEM WYŁĄCZANIA. ZRESZTA NIE MA TO RÓZNICY, BYLE ZE DZIAŁA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajamamgo
mam ten pas od roku i szczerze to mąz częściej używa niz ja:) natomiast ja zaczełam od 2 ch dni dopiero i skóra na brzuchu boli mnie jakbym miała siniaki czy tak powinno być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldona1982
Ja używałam Vibroaction i sprzedałam go koleżance, bo wkurzało mnie to, że wyłączał się po 10 minutach. Kupiłam teraz Trenergym i jest on o tyle lepszy, że posiada 5 silników, no i wibracje jest na całym obwodzie a nie na jednej części ciała. Pas nastawiam na 35minut i natychmiast mogę go włączyć ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambul
czytam te posty i muszę się zgodzić z obiema stronami ponieważ : po pierwsze używanie tego pasa może pomóc w rozbiciu tkanki tłuszczowej ale niezbędna jest dieta i jakieś ćwiczenia, a po drugie tkanka tłuszczowa może przemienić się w mięśniową i nie zauważy się zmian w utracie wagi więc na to też trzeba wziąć poprawkę pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smith27
no wlasnie u mnie chyba tak sie zaczelo dziac z tymi miesniami................ zaczelam uzywac pasa stracilam sumie 4kilo ale teraz stoje..........ale co jest najlepsze, ze widze po ciuchach ze jednak nadal sie trzymam i nadal gdzies tam troszke ubywa nie mam celutitu tzn mniej ale wlasnie waga jest taka sama ciekawe.......musze sie przekonac do tych brzuszkow.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smith27
no wlasnie u mnie chyba tak sie zaczelo dziac z tymi miesniami................ zaczelam uzywac pasa stracilam sumie 4kilo ale teraz stoje..........ale co jest najlepsze, ze widze po ciuchach ze jednak nadal sie trzymam i nadal gdzies tam troszke ubywa nie mam celutitu tzn mniej ale wlasnie waga jest taka sama ciekawe.......musze sie przekonac do tych brzuszkow.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KammStringini
ja używam tego pasa. no zadowolona na razie nie jestem, choć używam go sporadycznie. oczywiście podczas użytkowania czuć działanie, przyjemne drganie, lecz po zdjęciu pasa strasznie swędzi miejsce i jest czerwone gdzie założyłam pas. liczę na większe efekty, muszę popracować nad brzuchem i udami ;) mam nadzieję że ten pas mi pomoże. no tak, jedynym minusem jest to że pas mus być podłączany do prądu. choć na baterię po jednej pół godzinnej sesji trzeba byłoby wymieniać baterię tak sądzę, więc stąd podłączenie do prądu, z tego względu ograniczone są ruchy, więc jestem przykuta do biurka lub do łóżka. ogólnie jeśli ktoś chce naprawdę schudnąć, musi brać pod uwagę to że sam pas nie wystarczy, jakieś ćwiczenia i dietka by się także przydała a wtedy szybciej zobaczymy rezultaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KammStringini
ja używam tego pasa. no zadowolona na razie nie jestem, choć używam go sporadycznie. oczywiście podczas użytkowania czuć działanie, przyjemne drganie, lecz po zdjęciu pasa strasznie swędzi miejsce i jest czerwone gdzie założyłam pas. liczę na większe efekty, muszę popracować nad brzuchem i udami ;) mam nadzieję że ten pas mi pomoże. no tak, jedynym minusem jest to że pas mus być podłączany do prądu. choć na baterię po jednej pół godzinnej sesji trzeba byłoby wymieniać baterię tak sądzę, więc stąd podłączenie do prądu, z tego względu ograniczone są ruchy, więc jestem przykuta do biurka lub do łóżka. ogólnie jeśli ktoś chce naprawdę schudnąć, musi brać pod uwagę to że sam pas nie wystarczy, jakieś ćwiczenia i dietka by się także przydała a wtedy szybciej zobaczymy rezultaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seb.pl
Witam mam pas od jakiegos czasu uzywalem go sporadycznie. Ale od 2 dni uzywam go czesciej. Kupilem Pas nie w Mango tylko na allegro za 70 zl a moj kolega z pracy ma z mango kompeltnie sie nierozni. Fakt uzywa sie go na koszulke bo wlasnie dzialanie wibracji powoduje pocenie sie a co za tym idzie spalanie tluszczu. Przelecialem prawie cale to forum. Zgadzam sie ze kratki nieuzyskacie bo to niemozliwe. Ale jesli chodzi o spalanie tluszczu to bardziej mozliwe pouzywam to sie okaze tylko ze ja do tego cwicze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seb.pl
proponuje zakladac go na koszulke bo tu o to chodzi ze przy vibracji pocisz sie i spalasz tluszcz wlasnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej czy pas pomoze mi pozbyc sie brzucha ktory zostal mi po ciazy bo ogolnie nie chce schudnac tylko pozbyc sie jakos tego okropnego brzuchola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LAWIŃ
NIE POMOZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosa250
Jeżeli chodzi o brzuch, to tłuszczyku Ci ubędzie, ale skóry niestety nie, no chyba że masz elastyczną skórę, tu chyba tylko pomoże operacja plastyczna, lub do wyboru ćwiczenia na mięśnie brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga1212
hej mam do psrzedania pas vibroaction z mango kupiłam go poł roku temu jest w idealnym stanie. Musze go sprzedac niestety poniewaz pilnie potrzebuje pieniędzy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga1212134
hej mam do psrzedania pas vibroaction z mango kupiłam go poł roku temu jest w idealnym stanie. Musze go sprzedac niestety poniewaz pilnie potrzebuje pieniędzy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kusiu1981
Ja chętnie bym kupił i zobaczył czy to naprawdę działa. Jeśli będziesz chciał sprzedać daj znać na gg:2900104

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mayetshqua
siemanko, no właśnie odebrałam pas i zabieram się do masażu. Moja teściowa straciła sporo cm i ładnie ujędrniła brzuch (a miała sporo za dużo) wygląda super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusia89
hey ja tez dzis zaczelam stosowac pas vibroaction - kolezanka mi pozyczyla na miesiac i mam nadzieje ze jakies efekty beda. JUx 10 minut TRZYMAM NA UDACH potem brzuch i inne czesci ciala. tak po 30 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusia89
Paulincio1820 - mysle ze moze pomoc w ujedrnieniu Twojego ciala. ale waleczkow nie mam pojecia. ja to stosuje zeby miec plastszy brzuch uda i pupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusia89
Paulincio1820 - mysle ze moze pomoc w ujedrnieniu Twojego ciala. ale waleczkow nie mam pojecia. ja to stosuje zeby miec plastszy brzuch uda i pupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebusiaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebusiaaa
Używam pas od około tygodnia i brzuszek jakby mniejszy.Na początku swędziało ale już jestem przyzwyczajona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebusiaaaa
Używam pas od około tygodnia i brzuszek jakby mniejszy.Na początku swędziało ale już jestem przyzwyczajona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebusiaaaa
Używam pas od około tygodnia i brzuszek jakby mniejszy.Na początku swędziało ale już jestem przyzwyczajona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zamowilam...
heheh a ja moj pas odeslalam bo zaczal sie psuc i to chyba bedzie cla przygoda z pasem...szkoda ze tak to sie skonczylo ale widocznie nie bylo mi dane go posiadac. trudno narazie nic nie robie ze soba ale ogolnie schudlam ale nie od pasa. no nic..... wesolych walentynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×