Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek22222

Ślub październik 2007

Polecane posty

no tak, a co maja powiedziec ci co mieszkaja na wsiach? gdzie walka o jedna remize odchodzi?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh to fakt. Ale z tego co widzę na wsiach sobie jakoś radzą. Gorzej jest w miastach. Na wsi to najczęściej tak często ślubów nie ma. Poza tym jak impreza to pół wsi idzie albo nawet cała, bo to przecież większość to rodzina. Także chyba mniej kłopotów mają. A bo to kuzyn sąsiada gra muzyke, koleżanka ciotki Basi to kucharka, ktoś tam robi co innego. I jakoś dają radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OWERLOOK
hej dziewczyny ja i moj n bierzemy tylko koscielny...jak to fajnie, ze tak mozna :-) u nas w miescie jest wiele pieknych sal i naprawde bardzooo wysoki standard i dlatego nawet ludzie z okolic sie zjerzdzaja i stad ten wyscig w terminach i rezerwacjach a jestem z belchatowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak to jest, bo nie mieszkam na wsi ;) ze slyszenia tylko kombinuje. ten 2007 rok jest taki zwariowany. Bo ponoc dobry na zawieranie małżenstw i rodzenie dzieci. no i w srodku wyzu demograficznego jestesmy! wrr..czemu ja nie mam np 24 lat ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OWERLOOK
a powiem wam ze my pazdziernik wybralismy swiadomie.... nie wyobrazam sobie slubu, wesela... w upal 34C chyba by zwariowala, cala umeczona, uklejona, ciagle spragniona, faceci w poprzyklejanych od potu koszulach, wszystko przyhgotowywane na ostatnia chwilke zeby sie nie popsulo br.... dlugo by wymieniac ale jakos w pazdzirniku chyba nie bedzie tego klopotu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biore koscielny i cywilny = dwa w jedym ;) W sobote (ak dobrze pojdzie i sie wykuruje bo jestem chora) to idziemy odbebniac nauki..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OWERLOOK
bedziemy brali slub konkordatowy cieszy mnie ta opcja bo to duzo mneij zalatwiania i klopotow a poniewaz i tak mielismy barc slub koscielny jest to dla nas bardzo dobre rozwiazanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OWERLOOK
a kiedy kobietki bedziecie rozsylac, rozwozic zaproszenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OWERLOOK
a my wstepnie sie zastanawiamy nad druga polowa lipca... przy okazji wakacyjnych wypadow. zdecydowalismy sie na tak wczesny termin, bo sama pamietam, jak w zeszluym roku dostalismy zaproszenie na wesele w kwietniu na poczatku stycznia i bylo ok, a jak pozniej na sam poczatek lipca dali zaproszenie napoczatek sierpnia to trzeba bylo zmieniac plany, na szybko szukac kreacji i takie tam wiec wole chyba wczesniej z tym wystartowac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę? Tak szybko? Może rzeczywiście tak zrobić. Mi powiedzieli, żeby się [pośpieszyć z kupnem obrączek bo ceny skoczą w górę już od maja. A co ze świadkami już poprosiliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OWERLOOK
u nas swiadkowie to rodzenstwo z obu stron wiec oczywiscie juz wiedza a prosic bedziemy jak wszystkich gosci oficjalnie, ale wczesniejsze rozdanie zaproszen to naprawde dobry pomysl..... pomysl o gosciach dla ktorych jest to wiekszy wydatek, np 4 osobowa rodzina, cztery razy stroj weselny, pieniazki w kopercie, moze jeszcze koszty dojazdu?? chcialabym miec szczerze mowiac wiecej czasu niz 1miesiac na zorganizowanie sobie srodkow finansowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znaczy u mnie wszyscy którzy idą wiedzą już kiedy jest wesele. Co do ubrań to fakt. Ze świadkami to trochę inaczej. BO jedna osoba to mój brat, który jeszcze nie wie, że chcemy żeby był świadkiem i kuzynkna przyszłego męża a moja przyjaciółka która wie:) NAwet nie wiem jak zorganizować to:) JAk ich poprosić. Tak oficjalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OWERLOOK
ja jak kiedys swiadkowalam znajomej oczywiscie wczesniej wiedzialam ze bede u niej swiadkowa i nie spodziewalam sie zadnego oficjalnego zaproszenia, ale oni tym pomysleli i fajnie to wyszlo. zaprosili nas, swiadka i jeszcze kilka osobna taka sobotnia mala imprezke przy winku, dobrym jedzonku i muzyczce. w polowie wieczoru wyjeli zaproszenia i wprost powiedzieli ze chcieliby nas poprosic juz tak oficjalnie o swiadkowanie :-) bardzo milo to wyszlo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas jest ten problem, że świadkowa mieszka w innym mieście niż świadek. A my mieszkamy jeszcze gdzie indziej obecnie:) Hehehe. Także myślałam o tym żeby gdzieś zaprosi. Ale trudno będzie wszystkich na raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obraczek, zaproszen i swiadow nie mamy. Ale juz wstepnie wiemy kto. nie mamy rodzenstwa, stad ten \"problem\". A co do cen obraczek to wyluzuj ;) panike sieja, nic nie podkoczy, a jak juz o to 20 - 30 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny!:) dołączam do waszego grona, slub 13 października:) sala, jedzonko,kapela, dekoracja, kościoł zalatwione zostało nam jeszcze nauki, planujemy tez może jakiś kurs tańca, no i jak dla mnie najważniejsze suknia:). Wymarzone modele sukien już wybrane- głównie poprzez buszowanie na stronach internetowych, tylko kiedyś muszę zebrać się i poprzymierzać w czym mi dobrze, tylko cierpię na brak czasu.. jeszcze sie nie stresuję, ale jak czytem o tym że wy się stresujecie to poziom adrenaliny lekko mi wzrasta:) pozdrawiam Was goraco. piszcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! ja sie wcale nie stesuje;) juz nie i narazie nie ;) suknie juz mierzylam, teraz musze sie tylko zdecydowac na kolor, bo fason juz wstepnie mam ustalony. bede szyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widzę że dużo nas jest ja też 13 październik mam nadzieję że data szcęśliwa :) mamy już Salę, kucharza, muzyka w trakcie załatwiania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też pisałam, że się narazie nie stresuje. :) Kurde no możliwe, że sieją panikę. Ale w sumie mogę kupić teraz nic mi nie zaszkodzi:) chyba, że przytyje lub schudnę i trzeba będzie zmniejszać obrączkę. Hehehe to dobrze, że jest nas więcej przynajmniej możemy rozwinąć ten temat. Was się zapytam jak załatwiłyście sprawę świadków? Jak poprośiłyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×