Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek22222

Ślub październik 2007

Polecane posty

okokoko dzieki za wsparcie ;) ja wlasnie nie biore tabsow bo nie chce. Lykalam latami a teraz przed planowana dzidzia nie chce sie juz niczym faszerowac. Mozliwe ze jednak uda mi sie namowic Kurczaka abysmy z dwa miesiace przed slubem zaczeli o dzidzie sie starac ;) Oboje cchcemy, on woli zaraz po, a ja bym wolala zaczac wczesniej, jestem kobieta i wiem jak ludzie dluga sie staraja. Choc z drugiej strony my mozemy akurat miec farta i strzelimy za pierwszym razem. Niczego nie da sie przewidziec. To musi byc przemyslana decyzja. Ech, czasem jestem bardzo emocjonalna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A myślisz kurde no, że dlaczego ja odstawiam. Też się bedziemy starać o dziecko. Dlatego też mówiłam ci o rzuceniu palenia. Dla mnie to była ogromna motywacja. :) Ale co tam:) Dla tej małej istotki wytrzymam głupi okres na weselu i ślubie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo! no to fajno ze juz jestesmy dwie ;) po weselu pewnie spotkamy sie na innym topicu tematycznym ;) narazie tam nie zaglądam ;) ok spadam bo trzeba sie do domciu zbierac. Kupe roboty dzis w pracce mialam bo po L4 jestem. Dwa tylko dni wolnego a zaleglosci w cholere. Kurde no, wiesz ze wczoraj (akurat na urodziny) spotkalam swojego ex..Nie widzielismy sie od sierpnia. Nota bene byla to moja Wielka Milosc. Kurde, ciesze sie bo przynajmniej zrozumialam ze daleko mu do mojego obecnego ;) a rok temu jeszcze swiata za tym gnojem nie widzialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze. uciekaj uciekaj do domku. Ee z byłymi zawsze to tak jest :)., że dopiero po się okazuje, że nie wiadomo dlaczego z nim byłyśmy :) Mam nadzieję, że się spotkamy :) hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile Tobie zostało do Tego dnia? :) mieszkamy narazie w mieszkaniu studenckim ze znajomymi, od rodziców nie musimy kasy brać, bo mamy stypendia i zarabiamy :) tzn teraz już tlyko mąż zarabia :P teraz mamy też trochę kasy ze ślubu i oszczędności z innych źródeł typu polisa, praca za granicą, więc jesteśmy samodzielni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nastrój :) stres już jest? u mnie dopeiro w dzień ślubu w zasadzie się pojawił, ale nie był tak ogromny jak się spodziewałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie stresuje się. Bardziej stresuje się, że strzelę gafę niż tym co będzie. Poza tym z narzeczonym żyjemy juz prawie dwa lata razem. Ehhh I decyzja o dziecku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też się przejmowałam tlyko tym, żeby się nie wywalić, żeby się wesele udało i takimi pierdołami :) a Wy ile macie lat i kiedy planujecie dzidziusia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okokoko ja tam dobrze wiem za co bylam z moim ex.. I bylabym pewnie z nim do dzis gdyby mnie nie zostawil w wyjatkowo chamski sposob. Ech dziwne to zycie, jakby mi ktos rok temu powiedzial ze za innego bede wychodzic za maz to bym chyba go opluła ;) kurde no znowu zaczelam palic ;( to przez prace, i te przygotowania ;( znowu na tebexie musze leciec, po tym sie nie che palic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim!!! Zakładając ten topik nie wiedzialam że tak się rozkręci, ale bardzo się ciesze że nas tutaj tak dużo. My zaczęliśmy w tą niedzielę nauki przedmałżenskie, i wlaściewie wszystko już mamy zalatwione teraz zostaly nam obrączki nie możemy się zdecydować bo mamy trochę różne gusty ale może jakiś kompromis się znajdzie ;) Co do tego o czym pisałyście tzn o dzieciach też po ślubie będziemy się starać o dzidzi bardzo byl chciala mieć takieg kochanego maluszka, dlatego nie biorę zadnych tabletek anty, nie palę, ale wiecie co czasami moja chora wyobraźnia podsówa mi myśli że może nie będę mogła mieć dzieci to byloby straszne.Pozdrawiam!!! Dziewczyny a ile macie lat ja w tym roku konczę 23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana my z obrączkami, ze względu, że mamy różne gusta, uznaliśmy że wybieramy gładkie. Proste gładkie błyszczące:) Tradycyjne. :D Taki o kompromis :D Smutasku nie wiem czy na tym forum powinno się przyznawać ile kto ma lat, bo teoretycznie wg koleżankek z topicu \"ja chce a on nie\" za niedługo będziesz po rozwodzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam od wczoraj 29 lat. Moj Kurczak 33 w grudniu skonczy. Kompletnie nie wygladamy na swo wiek. Mi daja 23, jemu 21 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze nie dzialaja!;( a szkoda bo skopiowalam od kogos bo zajebiocha. Nic, jak znajde tego goscia z taka stopka to napisze do niego co zgrane. A moze po prostu prawa autorskie sobie zastrzegl?;) a takie fajne linki byly..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak juz pisalam my mamy juz za soba pierwsza wizte w poradni. Dostalismy materialy \"naukowe\" za ktore musielismy zaplacic 20zl. W ich sklad wchodzi: zeszyt 32 kartkowy, kilka ulotek o metodach naturalnego planowania rodziny i kilka kserowek. Ostatnio z ciekawosci zaczelam przegladac te rzeczy i wpadlam w szok. Troche to dlugie ale gwarantuje ze warto przeczytac. Miedzy innymi jest tu kserowka z tekstem pt. zasady prawidlowego wspolzycia plciowego. Tych zasad jest 6 . I zasada : przygotowanie - przygotowaniem moga byc nie tylko pieszczoty ale i sama bliskosc fizyczna(...)co wiecej jesli taka bliskosc trwa odpowiednio dlugo (30-45 min)moze spelniac te sama psychologiczna role co stosunek. II zasada: czas trwania stosunku - Dla spelnienia donioslego warunku, jakim jest przynajmnie polgodzinne trwanie zblizenia konieczna jest rzecza przyjecie w stosunku takiej pozycji, ktora to moze umozliwic. III zasada ozycja-Pozycja \"mezczyzna na kobiecie\" jest przyjmowana u ludow zajmujacych sie rolnictwem i miala w tamtych warunkach byc czynnoscia symbolizujaca plodnosc ziemi jak i czynnoscia magiczna plodnosc ziemi warunkujaca.Kobieta reprezentowala \"ziemie-matke\" a mezczyzna te sily ktore ziemie czynia plodna: slonce deszcze, ziarno wrzucane z gory w lono ziemi.Tradycyjna zatem pozycja przyjmowana w Europie jest gleboko zakorzeniona w zamierzchlej przeszlosci kulturowej. Dalej jest opisane ze mozna jeszcze na boku przodem do siebie. IV zasada:rozluznienie miesni-W czasie stosunku , po przyjeciu opisanej pozycji, malzonkowie pownni odpoczywac w zupelnym bezruchu, ze wszystkim miesniami ciala odprezonymi. V zasada:skupienie-w czasie stosunku malzonkowie powinni byc skupienie. nNie moga myslec o niczym innym jak tylko to co czynia w danej chwli o tym czym ta chwila ma byc i ich zyciu. VI zasada: czestosc- Prawidlowo przezyte zblizenie zaspokaja fizczna potrzbe zblizenia na mniej wiecej piec dni. Tego uczy doswiadczenie. Jesli zblizenie trwa np. ok. dwoch godzn malzenstwo nie odczuwa na ogol potrzeby zblizenia nawet ponad 10 dni. Pisalam juz o tym kiedys na dyskusji ogolnej ale moze nie widzialyscie. A jak widac warto. I nikt mi nie wmowi ze Bog tego chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Ehhh szkoda gadać z tymi prawami. Różne rzeczy mogą wymyślać ich wola. Mam ochotę pizdnąć całym tym weselem. Ehhh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okokokolo a coz to za smety? co sie podzialo? wierz mi ze ja mam gorzej, problemy w robocie, Boze! mam ochote pizdnac tym wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeee bo wszyscy się mieszają. Całe to wesele to jeden wielki burdel. Mam ochote powiedzieć ludziom spier papier. Co ich to wszystko obchodzi. Ehhhhh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wsyzcz się mieszają interesują i psują. Żadnej z tego przyjemności mam ochote powiedzieć spier papier do swoich problemów i wara od moich. Nie rozumiem po co niektórzy psują życie innym. I nie rozumiem jak można być obłudnym i ochydną obślizgłą szują. Bleeee brzydzę się takich ludzi;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×