Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek22222

Ślub październik 2007

Polecane posty

Aylinnn pamiętam o zdjęciach dla ciebie, ale szlag mnie trafia, bo toczy sie bój między moim lubym a fotografem :D Więc zdjęcia mam jeszcze surowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumianeczek
Kurcze u mnie nadchodzi godzina O wszystko trzeba ogarnąć a ja się boję że z czymś nie dam rady o czymś zapomnę stresa nie mam ale jakoś coś.... ale po panieńskim nogi mi odmawiają posłuszeństwa oby mineło bo jak się bawić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po dlugiej przerwie.. Dzis dopiero wrocilismy tygodnia miodowego w Egipcie. pech jak fix! Kąpiąc się moj męzulek zgubil w morzu czerwonym obrączke. Zalamalam sie, buczalam i nie potrafilam w pelni sie cieszyc z tych wakacji. Wiele osob mowi ze to taki przesad ze tam wrocimy, ze to na szczescie, ale mnie to nie przekonuje ;( ciegle placze i obwiniam los za to co sie stalo. DLACZEGO akurat stalo sie to zaledwie po tygodniu od naszego slubu??? jescze nie widzielismy ani filmu ani zdjec z wesela. ech, mam dosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochana, przykro mi, że tak się stało. Nie powiem \" nie martw się\" bo i tak się będziesz martwić. Jedyne wyjśćie dla was to kupić nową i tyle. Nic więcej już teraz nie zrobicie. Czasu się nie da cofnąć więc nie ma sobie co wyrzucać. Głowa do góry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kurde no
ja pierdooooollle!dziewczyno weź relaniium albo cos na głowę, przyesięgam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde no - a w którym rejonie zgubiliście?? Jade w przyszły piątek do Hurgady :) Jak znajdę (w co wątpię) to dam znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia_maj2008
Do okokokokoko :) ..Dlaczego jesteś niezadowolona z sesji?? Ja mam chyba tego samego fotografa co Ty, czyli z Diastudio! Jesli jest beznadziejny to wole wynajac jaiegos innego, bo zdjecia to bardzo ważna rzecz... Gratuluje wszystkim Młodym Mężatką z Października, ja dopiero w Maju, ale juz nie mogę sie doczekać i strasznie wam zadzroszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia maj bo pan fotograf bezczelnie wylazł z naszego wesela, bo umówił się z kimś innym na sesje. Powiedział nam o tym kilka dni przed ślubem. A dobrze wiedział, że potrzebujemy go do 9 a on powiedział ze o 7 musi wyjść bo ma sesje. Umykały mu bardzo istotne rzeczy, takie jak podawanie obrączek rpzez dzieci, nie zrobił zdjęć gościom mimo iż miał powiedziane, że musi to zrobić. Przyszedł bez przygotowania na sesję plenerową, nie wiedział co robić, bo pierwszy raz robił w takim miejscu, beznadziejne pozy, brak pomysłów itd. Coś jeszcze chcesz wiedzeć? Trzeba go było zmuszać żeby robił zdjęcia, bo gdzieś sobie łaził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! zgubilismy w Hurghadzie wlasnie ;) ale coz, nie znajdziemy juz, w piatek jest do odebrania nowa. W sobote mieslismy sesje, w apartamencie suuuuuuuuuuper to wyjdzie bo juz widziaalm zajawke fotek ;) coz, na szczescie moj mąż ma juz ciemne skarpetki a nie ECRU jakie to ubral na naszym slubie..Boze jak to zobaczylam (w polowie wesela to zauwazylam dopiero) to az mi sie gorąco zrobilo! Nie wyglada to beznadziejne bo pasi do calosci (mial ecru kamizelke i koszulke) ale jakby tego nie mial to nie wiem, chyba bym do niego strzelila ;) Nie mamy jeszcze ani zdjec z wesela ani filmu. Czekamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS. Zaznaczam jednak, że zdjęcia które wyszły są ładne, trzeba po rpsotu gościa pilnować. My złożyliśmy reklamacje i została przyjęta i uwzględniona. Aha jeszcze dowieldzieliśmy się przed ślubem, że mamy dopłacić za sesję plenerwą w niedziele, mimo iż nie było o tym mowy wcześniej. Mieliśmy pakiet platynowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczeta, a wlasciwie mlode mezatki:))) Ja rowniez juz po wszystkim, przepraszam za tak dluuga cisze, ale wiecie same jak to jest, tzn jak bylo. Mnostwo zamieszania, ale powiem Wam szczerze, ze bylo slicznie i jestesmy bardzo zadowoleni.Ceremonia zaslubin, pozniej przyjecie, naporawde fajnie, wlasciwie to nie powinno sie chwalic wlasnej pracy i przygotowan ani efektu koncowego, ale nie moge sie oprzec zeby Wam napisac, ze bylo slicznie. W> tygodniu przed slubna sobota naprawde to dobijala nas pogoda, do czwartku bylo fatalnie, padal deszcz, mgly, w piatek troszke przejasnien na niebie, ale sobota przywitala nas pieknym sloncem.Sesje robilismy tydzien po slubie i powiem ze fotki tez sie udaly i nawet slonce bylo, naprawde mielismy duzo szczescia;)) Filmu jeszcze wciaz nie mamy, fotki od pani fotograf z dnia slubu beda jutro, wszystko jest dobrze. Niesety w podroz nie pojechalismy, bo byly z tym jakies male problemy, ale stwierdzilismy ze sobie to odbijemy w przyszlym roku. Dziewczyny gratuluje Wam wszystkim, mam nadzieje ze jeszcze sie bedziemy tu spotykac i nie zapomnimy o sobie. W tych tak waznych chwilach dla nas bylysmy tu dla siebie. Pozdrawiam Was bardzo serdecznie i zycze nam wszystkim pieknych fotek i..............cudownego zycia w malzenstwach:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze bysmy sie tak zdjeciami pochwalily? jakby co moj mail w stopce ;) ja czekam na reszte swoich zdjec stale, narazie mam kilka ale moge sie juz nimi pochwalic. ps. jestem na topicu "ciazowe staranka" - jakby ktoras byla zainteresiwana zapraszam. Super kobitki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze zdjęć nie mam więc sie pochwalić za bardzo nie mam czym :) Można mnie też znaleść na topiku : \"Planujemy dzidzię na czerwiec/lipiec 2008\"\" Już sie nie uda na te miesiące ale całkiem miło się tam piszę:) Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa1111111111
Widze ze od dawn a nikt tu nei zagladal ale przeczytałam w poście że jedna z Was miała przyjęcie w Kielnarowej w Tabernie pod sosnami też bardzo bym chciała urzadzić tam wesele ale nie wiem czy to miejsce jest naprawde takie fajne?? Jeżeli ktoś miał tam wesele lub był to prosze o wrażenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, co u Was??? Jak sie macie??? Miloby bylo dowiedziec sie co u Was???Moze popiszemy troche????Pozdrawiam Was bardzo bardzo serdecznie, pazdziernikowe 2007 Roku Panny Mlode;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×