Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek22222

Ślub październik 2007

Polecane posty

no wiesz w innej sytuacji bym się cieszyła ale teraz pół roku do wymarzonego ślubu i wesela prawie do ślubu już mi brzuch urośnie mam nadzieję że jednak się mylę i narazie dzidziusia nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile masz lat? Poza tym to by 5-6 miesięcy bylo to jeszcze nie taki brzuchol:D Nic się nie martw mam nadzieję, że będzie ok. A dlaczego myślisz, że jesteś w ciąży? Ohhh możemy się zamienić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kołderka*
hej dziewczynki- u mnie narazie z nowosci to tylko takie ze mamy 2 nauki za sobą , pozatym narazie stoimi, nie mamy nic- kiecki, obraczek, garnituru, zaproszeń, pozatym mam tez małą schizke bo juz 3 tydzien spóznia mi sie okres wiec tez sie troche boje smutasku0 bedziemy sie wspierac obydwie:) a robiłas test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 23 latka no tak myślę bo była mała wpadka w 7 dniu cyklu narazie czekam na okres ale strasznie się boję, kołderka* a Ty test robilaś?? okokok n może temn brzuszek nie byłby jeszcze taki największy ale martwię się co mi rodzice powiedzą już slyszę jak mama mi mówi że ją zawiodłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee daj spokój dlaczego zawiodłaś. Każdemu sie tak wydaje a potem okazuje się, że rodzice się cieszą najbardziej. Ale wpadka? Bez zabezpieczenia czy po prostu schizy? Ehhh nie martw się nic. Ale dochodze do wniosku, że to nie sprawiedliwe jest, jedni chcą i nie mają inni nie chcą a mają :D Kołderka a ty test robiłaś? Ile ty amsz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu bez zabezpieczenia głupota ale mam nadzie że moje obawy są bez podstawne,chcę dzidzusia ale nie teraz jeszcze . Okokok a Ty starasz się o dzidzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej pazdziernikówki! ja calymi dniami pracuje, a w domu posypal mi sie system i nie mam natu wiec jestem do tylu z wpisami;( u nas temat dzidzi byl poruszany wczoraj, do poznych godzin nocnych. Coz, u mnie jest na odwrot - ja chce a on bez gumki nie chce sie nawet do mnie zblizyc ;( nie daj Boze aby gumki w domu zabraklo, wtedy nici z sexu I najczeciej konczy sie to klotnia. ostatnio zreszta coraz czesciej sie klocimy. Nawet mu wczoraj powiedzialam zeby sie okreslil, bo nie mam zamiaru wychodzic za niego za maz a potem sie dowiedziec ze on nie chce dzidzi od razu, tylko po kilku latach. Nawet mu zasugerowalam ze moze lepiej sie bylo z mladsza zwiazac.. ech, nie przetlumacze mu ze przeciez wiem ktore dni sa bezpieczne a ktore nie! ma facet zasady i sie cich kurczowo trzyma ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde kochana chyba każda z nas ma decyzję. My odkładamy decyzję do października bo tak ustaliliśmy. No cóż zobaczymy co z tego wyjdzie. Wiesz ja się też na swojego lubego denerwuje i też mu mówiłam, żeby się określił ehh. Myślę, że to przedślubny stres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wim z czego to wynika, ale nasz topic jakąś taką negatywną energią emanuje? przez to, że to październik. Dziewczyny obudzić się i chwalić co tam pozałatwiane? I co tam z waszymi wątpliwościami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kołderka*
hej , nie robiłam jeszcze testu , poczekam jeszcze z tydzien bo czesto mi sie tak spoznia, co prawda ostatnio chyb za bardzo poszalelismy i dlatego sie boje, dzidziusia bardzo chce miec ale u mnie sprawe komplikuja studia, mam jeszcze 2 lata, a co do mojego wieku to podobnie jak smutasek mam 23 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kołderka. Studiujesz dziennie? Nie jedna mamusia na wydziale jest i jakoś sobie radzi i od zawsze były, ciężarne na studiach. :D Hehehe co studiujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kołderka*
tak, studiuje dziennie - pedagogike, wiem ze nie ja pierwsza nie ostatnia ale mimo to nie chcialabym isc do slubu z brzuchem, jeszcze tylko 5 miesiecy trzeba sie wstrzymac od szalenstw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kołderka*
tak, jestem na 3 roku, od pazdziernika co prawda przenosze sie na zaoczne po to zeby isc do pracy i jak najszybciej na swoje z męzem , bo jak narazie mieszakmy u rodziców, dlatego dzieciaczek jest jak narazie niewskazany:) a to ze nie stosujemy zadnego zabezpieczenia od roku i jakos nam sie udawalo to juz inny szczegól:) a jak u Was sytuacja mieszkaniowa? macie swoje lokum? i wogole opowiedzcie cos o sobie- skad jestescie , co porabiacie itd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pochodzę z Rzeszowa a obecnie mieszkam w Krakowie :) Wynajmuje mieszkanie ze swoim przyszłym mężem. A po poworcie do rodzinnego miasta mamy własne mieszkanie. Ale i tak jeszcze troszkę czasu zostało do przeprowadzki. My się zabezpieczamy :) biorę tabletki. Od lipca przestaje bo chcemy starać się o dziecko. Narazie jesteśmy w fazie przygotowań. Ja lecze wszystkie zęby, robimy wspólnie badania itd :) PS Zarezerwuj sobie nicka. Będziesz miała czarnego. :D (brzmi to troche hehehehe dziwnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutasek 22222 napisz co tam u ciebi czy zrobilas ten test ciazowy i czy sie troche uspokoilas. pozdrawiam was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie testu nie robilam poczekam jecze te parę dni do planowanego terminu okresu mam nadzieję że przyjdzie To ty kolderka??zaczerniłaś nika??Ja pochodzę studiuję na 4 roku ekonomii zaocznie od samego początku obecnie szukam pracy pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kołderka*
nie to nie ja:) jeszcze nie zaczernilam nicka chodz ten nick do mnie pasuje:) zrób test smutasku- bedziesz spokojniejsza, po co masz sie niepotrzebnie stresowac, ja jeszcze poczekam z tydzien bo mi sie zawsze spoznia , dzis zamowilam zaproszenia na allegro, tzn 1 zaproszenie- próbke, jesli mi sie spodoba zamowie odpowiednia ilosc, co do reszty to narazie wszystko stoi w miejscu, a co u was? jak bedziecie spedzac dlugi weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie załatwione to co bylo najtrudniej zalatwić obrączki już mamy terz trzeba się rozglądnąć za suknią zaproszenia chyba jutro sobie zamówimy!Buziaki dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati80
okokokooko ja tez jestemz rzeszowa, przynajmniej tu mieszkam od 9 lat a pochodze z woj. lubelskiego. Mój narzeczony jest z Rzeszowa a slub i wesele w moich stronach. a ty w Krakowie czy w Rzeszowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slub będzie w rzeszowie. Pan młody pochodzi z lubelskiego:D Zaproszenia oglądaliśmy na żywo. Bo bałam sie, że będą wyglądały inaczej niż w necie. I tak też się okazało, więc jesteśmy na etapie dogrywania. W środę idziemy do USC a w przyszłym tygodniu prawdopodobnie obrączki. Coraz mniej do roboty. A i orientowałam się w sprawie kwiatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziweczyny coś nasz topik odszedł w zapomnienie a do ślubu jeszcze dużo czasu u mnie dzidziusia narazie nie będzie. Serdecznie pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, rzeczywiscie chyba zapomniałyśmy o sobie dziewczynki, mówcie co u Was? jak spedzacie długi weekend? u mnie narazie nic sie nie ruszyło zamówiliśmy tylko próbkę zaproszenia z allegro ale jeszcze nmie doszla:( pozatym mój M. w koncu sie do mnie sprowadził a długi majowy week spedzamy w domu bo mój ma taką prace ze niestety zadne wypady nie wchodza w gre wrrrrrrr, aha i postanowiłam ze sukienke jednak sobie szyję, mam juz wzór taką chce miec i krawcowa pwiedziała ze identyczną mi zrobi i dopasuje do mojej figury, ocencie ją prosze oto link: http://www.mlodaimoda.pl/suknieslubne/sanpatrick/drac-2.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie umarł topic. Heheh ja jesztem z lubym u moich rodziców. Załatwiliśmy już w USC wszystko :) 13.10.2007 Godzina 14:00. Hehehe Jestem bardzxo zadowolona:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! ja po dlugim weekendzie jestem w pracy ;( ale jakos dotrwam do 16 00 wreszcie mam pierscionek zareczynowy!;) a co do sukni to nadal sie lamie czy nie kupic od kogos..mozna kupic taka sama, polowe taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×