Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

makkara

Mieszkania socjalne i spoldzielcze w UK

Polecane posty

Nie ma za co dziękować:) Po to tu jesteśmy,aby sobie pomagać:) Myślę,że HB jest przyznawany w zależności od dochodu i opłat.Jednak dziwi mnie fakt,bo pierwszy taki benefit,który dostaliśmy to był tak śmieszny,że zastanawialismy się czy opłacało im się go w ogóle wysłac??? Jednak potem co miesiąc był coraz większy.Oczywiście z tych papierów które przychodzą z jakimś wyliczeniem co miesiąc z Consilu........nikt nic nie rozumie.Zadne z podanych kwot nie są benefitem,a te ich obliczenia nic nam nie mówią. Nie jest to więc "stały"zasiłek o "stałej"kwocie. Dostajemy go od marca i co miesiąc jest większy. Ale najbardziej mnie zdziwiło,że pomimo podwyżki jaką mąż dostał w kwietniu(niewiele,ale coś)to oni też podnieśli HB,choć nyłam pewna,że obetną:) Dlatego też nie martw się ASS na zapas(nawet się rymuje:) ) Nikt tego systemu nie rozgryzie :P Foleto!! Czy już rozumiesz na czym polega Home-Link??? Działa w ogóle ta stronka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny My mielismy przez ostatnie 3 miesiace tyg zarobki wynoszace 140 funtow a czynsz placilismy 100f bo moj partner mial zlamana noge i przyznali nam tylko 35 f tyg i to teraz kiedy juz wrocil do pracy.dzis powiadomilismy council i nam zabiora,a ile wam przyznali i przy jakich zarobkach?Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki!Juz przeszlo,dziekuje okonku,ze pytasz,ciesze sie ze tobie przeszlo!!!W aptece bylam i pani mi dala Cystitis relief,pije sie to tylko przez 2 dni,nie mozna przedluzac,jak nie przejdzie to do lekarza,bardzo sie ta pani zdziwila,ze nie dal mi antybiotyku lekarz.Ktos pytal przy jakich zarobkach dostajemy hb,moj maz zarabia okolo 180f tygodniowo,taxy co tydz.to niecale 100 i chb 120 co miesiac i dostalismy na poczatku 23f co 2 tygodnie a teraz zwiekszyli na 65f co 2tygodnie czek dostajemy,czekalismy na to 8tyg,ale dostalismy za nie wyrownanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okon,a ty wczoraj nie malas miec zakonczenia tej licytacji o mieszkanie,i jak tak wiesz juz cos???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RENI14
kochani jestem nowa złorzyłam aplikacje w concilu i dali mi numer ikazali wybierać a gazety choice homes co tydzięn 2 mieszkania Powiem szczerze że niewiem o co chodzi na czym to polega Kochani proszę was o pomoc podajcje stronę internetową która mogła bymi pomuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RENI14
dzięki wam tylko ta strona nie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RENI14
mam pytanie czy ta strona jest po polsku bo mi się wyświetla error

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas w walii to jest tak,ze wypelniasz aplikacje dostajesz mape z dzielnicami i zaznaczasz,gdzie chcesz mieszkac.Tam gdzie na mapie sa sa zaznaczone dzielnice na bialo tam najlatwiej dostac dom ale tych sie nie zaznacza bo to juz jakos automatycznie zaznaczaja i jak tam jest dom tam dostajesz.potem wybierasz 3 dzielnice w ktorych chcesz mieszkac i za ta pierwsza dostajesz automatycznie 100 punktow.Skladamy w piatek mamy ulatwiona sytuacje bo u nas w councilu pracuuje pani ktora jest polka i jak cos nie bedziemy wiedziec to nam pomoze uzupelnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie moze jak oni pzyznaja punkty za co i ile?No i ile trzeba miec zeby wskoczyc na pierwsze miejsca?trzymamy za was kciuki,obyscie sie niedlugo juz cieszyli wlasnymi czterema katami.Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RENI14
olenko ja mieszkam w wschodnim londynie u nas nie przyznają ani punktów ani bondów tyko wybieramy 2 mieszkania co piątek z gazety choice homes ija należe do dzielnicy Newham i mogę mieszkania wybierć tylko z tej dzielnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RENI14
hej może jest ktoś ze wschodniego londynu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RENI14
olenka no dużo lepiej i możesz mieć nadzieje się uda dostać mieszkanie bo ja to żadnych nadzieji sobie nie robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RENI14
chciałabm ale mieszkam już 4 lata i dzieci chodzą do szkoły a z szkołami tu jest problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze ze nie mieszkam w Anglii tylko w Walii tu jest o 50 procent mniej klopotow.Znajomi posciagali dzieci i nie bylo zadnego problemu ze szkola.Dzieciaki maja 10 min piechota do szkoly,mogli sobie wybrac jaka chcieli i gdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw sie reni na zapas,u nas sa punkty im wiecej tym gorzej,znajomi 3 lata czekaja,a u ciebie to zalezy ile osob jest na jedno mieszkanie,takze czy punkty czy licytacje to jedno i to samo prawie..., kolezanka mi powiedziala ze mieszka niedaleko od domow z counsilu,pelno tam narkomanow i pijakow,a reszta to starsi ludzie,musze sie dowiedziec czy jest tu jakas spoldzielnia mieszkaniowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RENI14
anecia dzięki za słowa otuchy ja też mieszkam nie daleko consilu u nas same hindusy i bambusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RENI14
olenka mówisz o consilu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olenko gratuluje 2 kreseczek!!!zglosilas,ze spodziewasz sie dzidzi?Mi tu radzili sie postarac...podobno szybciej ciezarne dostaja mieszkanko,ale to by bylo juz 3 ehhh,moze kiedys,ale nie zeby dostac mieszkanie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RENI14
ja obecnie mieszkam w mieszkaniu z agencji i płace 920 f +100f tax i prąd co 3 miesiące około 400f ponieważ w ogóle niemam gazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki!! Jestem,jestem.........wczoraj nie mogłam już zajrzeć........ mąż okupował komputer.Jak gra w te swoje kulki........to mozna go wynieść razem z kompem i nie zauważy :P Jak małe dziecko :) No cóż mam 3dzieci i mąż.....czwarty...hi,hi,hi... Witam nową koleżankę z Londynu. Zaczernij się,aby nikt sie pod ciebie nie podszywał.:) Mayor of London jest tez z Londynu,więc może będziecie mieli wspólne tematy..:) Wczoraj sie skończyła faktycznie licytacja........ no ale na wyniki czeka sie do 2tyg. Teraz będą debatować co i komu przyznać. Nie robię sobie wielkich nadziei,ale..........bardzo bym chciała:) Czekam na telefon-może w przyszłym tyg.na pewno dziś decyzji nie podejmą. Przy mojej kat.C moge czekać i 7lat. Wiem,że w Londynie ludzie czekają bardzo długo.....nawet 11lat kobieta czekała......aż zwątpiła..:( W Walii masz widzę wieksze szanse...i dobrze..:) Reni system jesli czytałas ....link podałam wcześniej.....jest podobny do twojego.. Wiem,że inaczej sie nazywa i wybiera się 2 a nie 3 domy,ale system ten sam......... Ty masz wybierać z dzielnicy...a ja z okręgu.........i choć w gazetce są podane różne miejscowościz całego subregionu.np.Cambridge itp....to jednak ja moge wybierać tylko z niektórych.Widać to w internecie.Po zalogowaniu się i wpisaniu swojego nr,rej. i daty urodzenia....moge oglądać propozycje domów. Wybieram 3-zaznaczam i juz Potem czekam na wyniki. Mogę też w necie zobaczyć ile osób stara się o te domy co ja. Ostatnio jak sprawdzałam było ok.48-50osób. Szanse więc mam niewielkie. Mam bnadzieję,że komisja nie jest rasistowska i uzna moje wybory.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
350-450 1 lub 2 bedroom jak masz szczescie to nawet moze byc z wliczonymi rachunkami.u nas tez jest dzielnica z elementem ale jest ona odgrodzona murem a po drugiej stronie jest dzielnica willowa gdzie mieszkaja prokuratorzy itd.ale jazda.reszta jest spokojana,mam do wyboru 47 dzielnic w ktorych chcialabym mieszkac,jedna jest nad sama zatoka...no i co najlepsze wszedzie jest blisko.My narazie mieszkamy w pokoju za 80 funtow i zobaczymy jak do konca roku nic nam nie dadza to wynajmiemy od prywaciarza. Dziekuje za gratulacje waplikacji napewno wspomne ze jestem w ciazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×