Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

makkara

Mieszkania socjalne i spoldzielcze w UK

Polecane posty

Evi masz rację!!!! Tylko co ja mam napisać????....że mam suchy dom bez robaków,3sypialnie,duży salon,sucho,trochę zimno w zimie,bo oszczędzam na ogrzewaniu,bo jest za drogie dla mnie i nie moge zapłacić???? Sama nie wiem :( Nie narzekam,bo całe szczęście jest ok...............ale najgorzej jak przyjdzie zima!!!! Znów będzie wiało,znów bedzie zimno,a nie moge grzać ciągle,bo potem rachunek mnie zje. Wiecie,że były takie 3miesiące,kiedy za 5Ł musiałam żyć cały tydzień-rodzina 5-cio osobowa z 3 dorosłymi prawie chłopami,którzy tylko opróżniają lodówkę,a ja nie nadążam jej zapełniac..:p No ale cóż.liczyłam na to,że do zimy coś się wyklaruje,ale cos za bardzo nie jestem o tym przekonana.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie pomocy!!!! Nie umiem zamontowac fotelika dla dziecka w aucie!!!:( Po prostu nic nie rozumiem z tego rysunku na siedzwniu,nijak mi te pasy nie pasują. Pas zwykły jak dla dorosłego,ale jak opleść fotelik-przodem do kierunku jazdy!!! Kto ma pojęcie???? W necie nic nie ma!!! Na stronce producenta też nie. Fotelik nazywa się 'bambino world".Może któras z was miała juz z takim do czynienia????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No muszę przyznać że to poważna sprawa...Tam powinny być jakieś wejścia na pas... heh i tam musisz ten pas jakoś ulokować:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolinka
ja wkladam pas miedzy oparcie plastikowe fotelika a ten caly jego pokrowiec. wkladam reke wlasnie miedzy ten materialowy pokrowiec a plastik, czyli pas znajduje szie pod plecami dziecka. moze mnie zrozumiesz i uda Ci sie to zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolinka
jak by mozna bylo to narysowac to bym narysowala jak to zrobic. Moze napisze jeszcze inaczej . stawiasz fotelik na siedzeniu przodem do jazdy bierzesz pas i wsowasz go pod materialowy pokrowiec az druga reka go wyciagniesz,czyli pas musi sie znajdowac pod plesami dzezka i musi trzymac cale to oparcie plecow, ale ta czesc plastikowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedzenie ma podstawe plastikową i po bokach tej podstawy są jakby uchwyty wystające(jak rączka w walizce przedzielona na pół).myslę,że tendy sie przekłada pas z jednej strony,potem nie wiem może z tyłu własnie???????........a potem z drugiej strony siedzenia znów w tą "rączkę",tylko nie wiem,czy wtedy sięgnie pas do blokady???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki wam dziewczyny zaraz spróbuję jeszcze raz sie pomocować,tylko niech przestanie padać deszcz:( Nie wiem czy tam się da wsunąć pas między materiał a plastik na oparciu!! Sprawdzę!!! Dzięki za każdą pomoc.:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolinka
acha jesli ten fotelik jest dla przedzialu wiekowego o 9 miesiecy do np 11lat to bedzie inaczej, bo ja podalam instrukcje na fotelik do 4lat. na ten wiekszy ja nie widze innej opcji jak pas zapinac kiedy dziecko juz siedzi we foteliku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolinka
czyli jest fotelik taki jak moj. starczy tego pasa. ja tak robie i jest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie!!! Ten fotelik na dziecko do 4lat własnie-wagowo od 18kg,inaczej nie miałby tej podstawy plastikowej. Własnie w tym sek,że nie wiem,czy wystarczy pasa,aby objąć i podstawe z tymi uchwytami po bokach i jeszcze przez te plecy??? Jak misie nie uda,to sie do was odezwę.Jeszcze polukam na parkingu,może ktos ma podobne.....................żeby mnie tylko kradziez nie posądzili.hi,hi,hi...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam od 18 .przepraszam klawaitura mi sie zblokowała.Fotelik jest do 18kg......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim foteliku przekładasz pas z tyłu z jednego boku z tyłu za plecami i z 2 boku. A z tym pasem jest różnie, my też mieliśmy z tym problem. Jeśli pasa nie starczy trzeba wymienić fotelik albo samochód :P ja nie stawiam na podstawie plastikowej Fotelik stawiam normalnie bez tej podstawy, ale ja jej nawet nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tal własnie-dzięki....... ale ja mam podstawe.Następny bedzie już na wieksze dziecko,więc bedzie mógł byc bez podstawy,a na razie jest z.................. Jutrospróbuję,bo juz dzis nie mam sił.ide sobie poprasować. Jutro zacznę sie pakowac trochę,więc jak uprasuję to sie wiecej zmieści!!!:) papatki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszczę Tobie Okonku tego wyjazdu do Polski Ja dopiero we wrześniu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolinka
ja bym zrobila tylko zapinajac przez oparcie, bo odpukac przy drobnej sttluczce fotelik nie ma prawa poleciec do przodu, idzicko pozostanie w tej samej pozycji, ja we foteliku tez mam plastikowa podstawe i wogole nic z nia nie robie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc!!! Ja tez przekladam pas za oparciem dziecka tak aby byl przymocowany w razie czego,bo z tego rysunku to tez nie rozumiem za bardzo,pas mi sie nie miesci za te raczki,za szeroki jest Okon jak nie masz o czym napisac do counsilu,to napisz,ze jak zacznie sie okres grzewczy to martwisz sie czy bedziesz miala na rachunek za gaz,czy cos w tym stylu...Evi ma oczywiscie tragiczna sytuacje ztymi robalami,ale przeciez tez jestes w potrzebie 5funtow na tydzien!!!A widzisz jakie jest lato,ja sie martwie,ze okres grzewczy szybciutko sie zacznie...:( Ja wlasnie tez ma duzy salon jest powiekszony kosztem podworka jak bylo zimno to kaloryfer pelna para chodzil...mieszkam tu od jakos 27listopada,a w lutym mialam rachunek za prad i gaz razem 450f,bylo jakos 150 za prad.Ale sie rozpadalo...super to lato:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki!!!! Aneciu!! Przepraszam sprawdze potem i wstawię jak się uda...... Przez ten wyjazd jestem dećko roztargniona.....no i to siedzenie:p Ale się poprawię,obiecuję:) Zajrzę po śniadanku:) U mnie tez pada,więc siedzimy na razie w chałupce:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olemka!! Ta stronka coś nie chce działać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okonku nic sie nie martw,nie mysl o tym kalendarzu sama poszukam,pakuj sie!MILYCH WAKACJI I POGODY!PRZYWIEZ TU TROCHE SLONCA TO MOZE CHOCIAZ WE WRZESNIU NAM POSWIECI:) Umnie raz slonce raz deszcz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to znalazłam ten kalendarz chiński: Planownie płci dziecka J Metoda dietetyczna Założenia tej metody powstały na początku XIXw. Zwraca się w niej uwagę na to, co przyszła mama lubi jeść. Jeśli przed poczęciem preferujesz słodkości i potrawy mleczne, prawdopodobnie urodzisz córkę. Jeśli natomiast w Twojej diecie dominują potrawy ostre, słone lub kwaśne – zostaniesz mamą chłopca. Metoda ta nie jest jednak stosowana przez żadną placówkę medyczną w Polsce ani na świecie... Metoda Selnas Opiera się ona na naukowym stwierdzeniu, że komórka jajowa w zależności od dnia cyklu ma potencjał elektryczny dodatni lub ujemny. Plemniki męskie mają niewysoki ładunek elektryczny ujemny, a żeńskie – dodatni. Wyjaśnia to, dlaczego plemniki męskie z reguły szybciej odnajdują komórkę jajową, a plemniki żeńskie – potrafią dłużej przetrwać w środowisku im sprzyjającym i na komórkę jajową „zaczekać”. Jeśli chcesz począć chłopca, musisz współżyć w dniu owulacji, jeśli dziewczynkę – ok. 40 godzin przed jajeczkowaniem. Metoda chińska W Instytucie Nauki w Pekinie znajdują się tablice odnalezione w starożytnym grobowcu pod stolicą Chin. Wskazują one na płeć dziecka w zależności od wieku matki i miesiąca jego poczęcia. Chińczycy uważają, że metoda ta jest trafna w 99%. Została ona potwierdzona również w Stanach Zjednoczonych, tam jednak wskaźnik trafności wynosi ok. 85%. Jeśli chcesz urodzić chłopca, musisz doprowadzić do poczęcia w miesiącu oznaczonym literą M. Jeśli marzysz o dziewczynce, starania o dziecko podejmij w miesiącu oznaczonym literą K. Odpowiednich miesięcy szukaj, uwzględniając swój wiek. Chińskie tablice planowania dzieci Tabela dla matek będących w chwili poczęcia w wieku 18 do 31 lat. Wiek matki 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 Styczeń K M K M K M M K M K M K M M Luty M K M K M M K M K M K M K K Marzec K M K K M K M M M K M K K M Kwiecień M K M K K M M K K M K K K K Maj M K M K M M K K K K K M K K Czerwiec M M M K K K M M M K K M K K Lipiec M M M K K M M K K M M M K K Sierpień M M M K M K K M M M M M K K Wrzesień M M M K K M K M K M M M K K Październik M M K K K M K M K M M K K K Listopad M K M K K M K M K K K K M K Grudzień M K M K K K K M K M K K M M Tabela dla matek będących w chwili poczęcia w wieku 32 do 45 lat Wiek matki 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 56 Styczeń M K M M K M K M K M K M M K Luty K M K M M K M K M K M K M M Marzec M M M K M M K M K M K M K M Kwiecień K M K M K M M M M K M K M K Maj K K K K M K M M K M K M M K Czerwiec K K K K K M K K M K M K M K Lipiec K K K K K K M K M M K M K M Sierpień K M K M K M K M K M M K M K Wrzesień K K K K M K M K M K M M K M Październik K K K K M M K M K M K M M K Listopad K K M M M K M K M K M M K M Grudzień M M M M M M K K K M K M K M Mam nadzieję,że wyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche sie to przesunęło...:( Ale jak policzyć to się zgadza:) U mnie wszystko sie zgodziło..:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie z chlopakami sie sprawdzilo!W tym chinskim,zreszta jesli chodzi o diete to tez... O dziewczynke powinnam sie starac dopiero w listopadzie:) I jesli chodzi o poronienia to 2 dziewczynki...:(:(:( Moze nie jest mi to pisana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czemu link nie dzilala ale to ten artykul Kolejna zła wiadomość dla Brytyjczyków. Wzrost cen ropy naftowej pociągnie za sobą podwyżki cen energii. Zdaniem ekspertów już wkrótce przeciętny roczny rachunek za energię będzie wynosił ok. 1000 funtów, podczas gdy obecnie średnia to 600 funtów - podaje serwis emito.net. Opłaty za energię mogą wzrosnąć w ciągu kilku najbliższych lat nawet o 60 procent – wynika z badań przeprowadzonych dla największego dostawcy energii w Wielkiej Brytanii – firmy Centrica. Wzrost cen gazu jak i energii elektrycznej powiązane są bezpośrednio ze wzrostem cen ropy naftowej. Dyrektor zarządzający firmy Centrica Jake Ulrich ostrzegł, że jest wysoce prawdopodobne, że ceny gazu będą rosły jeszcze przez jakiś czas, a to \"uderzy w kieszenie ludzi\". Roczne rachunki za energię na Wyspach mogą wynosić nawet po 1000 funtów. Prognozy wzrostu cen energii elektrycznej i gazu dotyczą nie tylko Wielkiej Brytanii, ale całej Europy Zachodniej. - Myślę, że spowoduje to zmianę zachowań ludzi. Będą oni zużywali mniej energii, zmienią temperaturę w domach i mieszkaniach, staną się bardziej świadomi czym jest marnowanie energii, będą nabywać lepsze, energooszczędne urządzenia - przewiduje Jake Ulrich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A TERAZ DOBRA WIADOMOSC OD 1 PAZDZIERNIKA MINIMALNA STAWKA BEDZIE WYNOSILA 5,73 NA GODZ. Wiem bo widziala osobiscie dokumenty ze stawkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Okon:)🌼 Moj maz nie bardzo chce 3...a ja troche sie boje,ale kto wie,nigdy nie mow nigdy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no to piekne beda rachunki!!!!a o tej stawce to wiem,bo tu co roku zwiekszaja FAJNIE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×