Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

wiem secia.. ze to głupio sie zakłądać o takie rzeczy.. ale coż stało się.. nie bede jak wieszak wyglądać:) do wieszaka to mi brakuje jeszcze.. dużo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zooooziaaaa
z tym autem jest gorzej, teraz siedze i mysle z kumpela co my zrobimy gdy oni wroca :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zooooziaaaa
seti ciebie tez ):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Zóziaaaaa...no...nie zazdroszcze:( ale pieski slczne:) trzymaj sie:) no co Ci mogą zrobić?nie zamordują Cie za auto;) byliśmy na spacerze...zmokliśmy.... zjadlam zupke grzybowa na rozgrzanie....a teraz pije herbate z miodem i cytryna... czekam na te obiecane placuszki z jabłuszkiem;) po tym weekendzie...to i ja głodówke sobie bede musiała urzadzic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadłam kawałek szarlotki :D pyszna była.. jak ja uwielbiam szarlotki :D tak żeby 1000kcal nie przekroczyć noi nie jesc po 18-19:P chce ważyć 55kg:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam pranie..:) musze zaslony powiesić.. i jeszcze posprzątać.. to narazie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zjadlam ziemniaki z sosem grzybowym;) teraz ide dokonczyc te krokiety:D tez bylam na spacerze-w lesie z sis;) strasznie wieje:o Deko a ile masz wzrostu??????? ja od pon. zaczynam nie jesc po 18nastej i jesc mniej wegli:D bo mi dupa urosla;) tak moja sis mowi zreszta sama czuje ze wieksza mama:o i zle mi z taka:D do potem🖐️;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Panie🖐️ Taki dzis dzien zabiegany,ze nawet czasu brak dla siebie:-(( Praca,znajomi i troszeczke drinkowania bylo i sobota zleciala szybko. Jutro znow praca:-(( Spokojnej nocy wszystkim zycze,spijcie smacznie :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka🌻:) samotnosc mi doskwiera :P( zalogowalam sie na jednym z poratali randkowych:)P jakby cos , to na biezaco bede Was informowala o przebiegu tej calej akcji:D:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dferfregt
wyciskam pryszcze.... jeden wystrzelil nawet na monitor...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piję kawe i czekam az
sie moi ubiora... jedziemy za miasto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🖐️ Setunia🌼:-)) Oczywiscie bedziemy cierpliwie czekac na Twoje relacje;-),a moze jakis fajny wilk sie trafi :D Ja baranine robie ,wlasnie siedzi w piekarniku,teraz sniadanie i prysznic......i praca:-((,a tak slonecznie i pieknie. Pozdrawiam i zycze milej niedzieli🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka oooooo baraninka-to chbya wyzsza szkola jazdu;) zgodnie z moja grupa krwi , to powinnam wlasnie drob na baranine i jagniecine zamienic i inne takie mieska z wyzszej polki:P tez ide jesc sniadanko;) salatke jarzynowa, bo dostalismy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. hakuna🖐️ To gratuluje zdania prawka🌼,to co kiedy oblewamy?:D ja z pracy wrocilam,padam ze zmeczenia :o A gdzie reszta?.hmmm odpoczywa od kapa chyba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo🖐️ Hakuna...moje gratulacje🌻 ja też zdawałam prawko we wrzesniu....ale ładnych parę lat temu:) Seunia...koniecznie musisz nan zdać relacje z randkowania;) kawa z mlekiem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piję druga kawe.. głodna nie jestem... a myslami jestem nad swoim jeziorem...taka ładna pogoda ....a ja w pracy...ehhhh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Lubis Ja herbate od rana sacze i tak siedze przed tym kompem ,a powinnam isc obiad robic za nim wyjde do pracy:-(( Nic mi sie nie chce. Pozdrwiam wszystkie Panie i zycze milego poniedzialku🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Asiulka🖐️ a ja na niczym nie mogę sie skupić.... oby do 15.30.... udanego równiez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka moze zmien prace;) Lubis oczywiscie, ze zdam relacje, ale jak bedzie naprawde z czego zdawac ta relacje:P wolalabym zdawac relacje z takie randki nie=wirtualnej:classic_cool::D Hakunka gratuluje prawka:) ja jeszcze nie mam:( ale to zmienie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam... ciastka...krówki...orzeszki w polewie czekoladowej...czekolade pomarańczowa...jakies cukierki czekoladowe..rafaello... w ofole duzo mam...ale obiecałam sobie...wstrzemiężliwosc;) zastanawiam sie jak długo wytrwam;) a w tej chwili...herbatka z dzikiej róży....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow Lubis ale masz zaopatrzenie;)prawie jak na wojne:P:D a ja z tego co Ty masz, to mam jedynie herbatke z dzikiej rozy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti...prawie jak na wojne;) w spizarni..nawet nie wiem ile set słoikow...ze wszystkim...zgrzewka maki...cukru... i takie tam... nawet zapas swiec i zapałek mam... alkohol rowniez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×