Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

...heheh i ja pije aktimela:-)) Zmeczona wrocilam z pracy i jeszcze ten bol glowy ,ktory towarzyszy mi od rana :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdoberek🖐️ dotarłam...przez gesta mgłe...ale dotarłam.... kawy potrzebuje.... do mnie na weekend znajomi przyjezdzaja....na grzybobranie.....:o teraz to sie nawet ciesze.....ze weekend jest krótki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hakuna🖐️ zgadłas...:o to sa tacy....co sobie o tobie raz do roku przypominaja.....:o a jak sie zapowiadaja....to tak,ze nie mozesz ich słowotoku przerwac:o a tym samym...wymmyslec jakiejs wymowki:o mam nadzieje ze bedzie pogoda...i pojda na pół dnia w las....moze nawet zabładza...[rozmarzyłam sie]:p wredna jestem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeetam
;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dzis przemarznelam:( mialo byc 18nascie a nie 12nascscie stopni😠 pije zielona herbzate chybya sie zaraz zdrzemne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki wszystkie🖐️🌼 U mnie slonecznie ,ale chlodno,aby taka pogoda sie do soboty utrzymala ,bo przyjechalo wesole miasteczkoi mam zamiar isc ze znajomymi:-)) A za 5 min wychodze do pracy:o Do wieczora dziewczyny🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrze z zachwytem na trzy słoiczki...kazdy po 450ml...pełne rydzów marynowanych:classic_cool: sasiad mi przyniósł rydze...a ja je zamarynowałam:classic_cool: zjadłam własnie budyn smietankowy z galaretka porzeczkowa..... aaa...i karmie wilkołaka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odrabiam lekcje
:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hakunka ale z ranca to ja nie mam ochoty na alko:\"o:D Lubissss uuuuu powiedz, ze grzyby sie skonczyly:P , ze pelno zmij i takie tyam;) a uja zjadlam pyszniaste kanapeczki obejrze se zaraz m jak m pozniej siem umyje pozniej chbya sobie kakalko wypije zamist piwka :) bo nie mam piwka:D ubolewam nad tym;) ale kakalko tez pysznie sie zapowiada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za pozno na wymowki:o moze ich pogoda przepłoszy....zapowiadaja deszcz:p tez bym wróciła do szkoły[rozmarzyłam sie]...to były piekne czasy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z wesolego miasteczka wrocilam,ale fajnie bylo:Djuz dawno tak sie nie usmialam,a w sobote powtorka.,,,i wate cukrowa oczywiscie tez zjadlam:-)) Setunia---spokojnej nocki i kolorowych snow:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłego dnia równiez🖐️ kawa...z mlekiem... Hakuna...tez bym sie oddała w czyjes...rece;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hakuna..fajnie Ci:Dna pazurki to i ja musze sie wybrac;) wpadłam nakarmic wilkołaka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hall_om_mig_nu
odpowiadam na ten głupi post :D i zaraz lecę na kolację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bozssseeee npos bym se zlamala:o a teraz piwko zaraz normalnie spac pojde tzn kolo 22ej;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny🖐️ Po calym dniu pracy w koncu siadlam na doopie,tzn,nie tak calkiem bo ciasto pieke-tez sobie pore znalazlam:-)) Jak wyjdzie to Was poczestuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haj🖐️ musiałam przyjsc wczesniej do pracy.... to jawny wyzysk.... Seti.....czy wszystko oki?;) zjadłabym na sniedanie kawałek domowego ciasta......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka kazda pora jest dobra!!!:D:) i jak wyszlo?;) Lubis oki, oki po prostu zarowka sie spalila i w drzwi nosem przywalilam:( ale oki , nie zlamany ] za to dzien koszmarny! wlasnie skonczylam pic kałko;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wyjełam z piekarnika kruche ze sliwkami:classic_cool: wstawiłam schabik ze sliwkami :classic_cool: reszta menu jutro rano.... pije winko czerwone połwytrawne...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę stęskniłam się za Wami więc napiszę U mnie za oknem leje i wichura prawie drzewa z korzeniami wyrywa :O lubiś -- ale mi apetytu narobiłaś :D ja też mam ochotę na winko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu mam problemy z wp.... Setunia i Hakuna..a kiedy rok akademicki sie zaczyna? troche Wam zazdroszczę;) do potem🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis a co to za urtoczystosc bedzie? czy to dla gosci?? kurcze ale ma padac w likend:D to chbya bedziecie siedziec i sie rozkoszowac tymi pyszniosciami;;) ja pije piwko czekam az sis z pizza przyjedzie:p ale nie wiem kiedy to nastapi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×