Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

dzien dobry🖐️ Hakuna--->sto lat i duzo zdrowia i wszystkiego co sobie zyczysz🌼🌼🌼 Setunia-->🖐️ Lubis-->🖐️ ja tez myslalam,ze Hakuna ma wiecej:-)) To tylko ja taka stara tu jestem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Asiu🌻jak glowka?mam nadzieje, ze lepiej:) kawa mi sie skonczyla😭 ehhh to herbatka zielona teraz;) mejle mejle mejle:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usiadłam na tyłku...spokojnie...bo młyn tu mamy... tez myslałam ze Hakuna satrsza....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia-->na chwile obecna nie boli,aleto pewnie tylko chwilowe:-(( Hakuna-->oczywiscie ,ze dobrze,ale jakos tak\"widzilam \"Ci starsza-nie wiem dlaczego:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotoplastikoN
jem ciasteczka i odświeżam stare hobby znaczy sie uzupelniam luki w dziedzinie "paranormalne"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A propos wyborow
Jarek cudowne dziecko PRL. Nie wiem co innych Polaków, ale mnie od Jarosława Kaczyńskiego przede wszystkim odrzuca tchórzostwo i konformizm, połączone z gigantyczną mitomanią. Nie jest przypadkowe zachowanie Jarosława, kreującego się na wielkiego Polaka, walczącego w bamboszach o wolność ojczyzny to jest projekcja jego kompleksów, które się narodziły jeszcze dzieciństwie. Jarosław Kaczyński jest cudownym dzieckiem. Przedstawimy jego cudowne życie w kategorii siedmiu cudów świata 1) Pierwszy cudowny przypadek w życiu Jarosława to zawrotna kariera jego ojca Rajmunda. Tuż po wojnie żołnierzy AK, rozstrzeliwano, osadzano w więzieniach, sadzano na nogach od stołka, torturowano, w najlepszym razie wykluczano z życia społecznego. Tymczasem Rajmund Kaczyński, żołnierz AK, tuż po wojnie dostaje od stalinowskiej władzy wypasiony apartament na Żoliborzu, jak na tamte czasy rzecz poza zasięgiem zwykłego obywatela, nawet szarego członka PZPR. 2) Cud drugi, żołnierz AK, mąż sanitariuszki AK, dostaje posadę wykładowcy na Politechnice Warszawskiej i oboje żyją sobie z jednej pensji jak pączki w maśle. W tym czasie gdy w Polsce rządzi Bierut, a właściwie Stalin rządzi Bierutem, posada dla Akowca na uczelni brzmi jak ponury żart, jednak rzecz miała miejsce 3) Cud trzeci, rodzą się bliźniaki i jako dzieci akowskiego małżeństwa, na początku lat 60, kiedy większość dzieci akowców opłakuje swoich rodziców, albo czeka na ich powrót z więzienia, nasze orły zabawiają się w reżimowej TV. 4) Cud czwarty. Jarosław Kaczyński jako jedyny działacz opozycji, z kręgu doradców Lecha Wałęsy nie zostaje internowany. 5) Cud piaty, Jarosław Kaczyński odmawia (tak twierdzi) podpisania lojalki i jako jedyny opozycjonista odmawiający władzy PRL zostaje zwolniony do domu, co więcej nikt go nie nęka, w okresie 1982-1989. 6) Cud szósty, Jarosław Kaczyński jako jedyny opozycjonista ma sfałszowaną teczkę i jako jedyny opozycjonista domagający się powszechnej lustracji ujawnia swoja teczkę dopiero po naciskach prasy. 7) Cud siódmy to cud zagadka. Jaki jest związek między ofiarowanym Rajmundowi Kaczyńskiemu przez PRL apartamentem na Żoliborzu, pracą wczasach stalinowskich na Politechnice Warszawskiej, karierą filmową bliźniaków i brakiem internowania Jarosława Kaczyńskiego w stanie wojennym? Kto wie? Czym aż tak bardzo mógł zaimponować władzy ludowej żołnierz AK Rajmund Kaczyński, że władza otoczyła jego samego, jego żonę z AK i dzieci szczególna troską. Opowieściami o wykańczaniu bolszewików? Kto wie, czym mógł zaimponować oficerowi SB Jarosław Kaczyński, że ten po odmowie podpisania lojalki wypuścił go wolno i nigdy już nie nękał? Być może postraszył esbeka lustracją, układem, oligarchią? A może po prostu oficer zadzwonił do ojca, kazał odebrać syna, wyłoić w tyłek i obiecać, że się więcej nie będzie wygłupiał. Wiecie, rozumiecie towarzysze z PiS tak po starej partyjnej znajomości. Pomożecie rozwiązać zagadki cudownego życia wodza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie biore za prasowanie...i zabrac nie moge:o nie lubie prasowac:o a pierogi lubie...wszystkie:classic_cool: bo ja to w ogole taka mączno-ziemniaczana jestem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuba ziomek
czytam to co wy piszecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hakuna...ja pogrzebie w Twoim ogrodku...a Ty zajmiesz sie moim prasowaniem:D obiecałam sobie nie wdawac sie dyskusje z mlekiem...a ciagle to robie:o moze nastepnym razem sie powstrzymam:D:p ide...włacze tv...i zelazko... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide jesc sniadanie:P Lubis wczoraj chbya wpadlas w trans z tym prasowaniem i pewnie gdyby ktos podlozyl Ci ponczochy pod żelazko to pewnie tez bys wyprasowala i bog wie co jeszcze:classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti..masz 100% racje:D nie pozwole osobistemu nosic tych skarpetek....sa takie :classic_cool: ale musze sie przyznac do czegos...ja zawsze prasuje skarpetki...a wczoraj to juz przeszłam sama siebie....takie ...ładne to one nigdy nie były....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lula_
pije kakao...i zaraz będe sie zbierac do kuchni myc gary:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lula tez bym sie napila:) Lubis nie chce mi sie prasowac skarpetek moich pieknych:D majtek tez nie prasuje:classic_cool:pfffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez ogolnie nie lubie...ale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia:) ja tez nie lubie prasowac....ale musze:o a majtki to mi nawet moj gin radzi prasowac... ciagle na niego czekam...fajny...27 lat...nawet..nawet:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj gin ...\"jak niewymowne to tylko bawełna...wyprane w proszku dla niemowlat...wygotowane i uprasowane\" bo tak podobno lepiej dla tej co ja przysłaniac maja:D i ma racje..jak włoze cos bardziej sztucznego...to zaraz cos nie tak...dobrze ze sloggi maja tyle roznych modeli:classic_cool: ciagle czekam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×