Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

uwierz*...chyba:o nie ma co popadac..zycie weryfikuje moje dobre checi...nawet te dotyczace bielizny....prania ...prasowania...i wygladania jakos w tejze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis nie wiem co powiedzialby Twoj gin na to ze bez majtek chodzisz:o:D:D na pewno bys opiernicz dostala i dlugi wyklad na ten temat jakie to szkodliwe jest dla.......:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti...a własnie,ze nie:D on twierdzi...ze ja wietrzyc trzeba jak najczesciej:D no oczywiscie nie mowimy tu o zimie... ciagle czekam... wstrzymuje mnie tu z pewna robota....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no oki wietrzyc ale wtedy to widze to tak ze chodzi sie na golasa po mieszkaniu:classic_cool: bo tak to np spodnie trzebaby chbya wygotowac przed wlozeniem:P nie mowiac o praniu w proszku dla dzieci;) chbya ze spodnice sie zklada:classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mhmm.. nago:classic_cool: spodnica :classic_cool: koszulka:classic_cool: on w ogole jest przeciwnikiem spodni...szczegolnie obcisłych...i rajstop... poleca ponczochy:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wpisuje dane...powinnam cos innego..cos na wczoraj...ale ten informatyk... powinien byc za 15 min....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti...no kilka minut dłuzej zostałam:D ale w jakim towarzystwie:classic_cool: ;) własnie Zubi ogłosił wszem i wobec,ze w sobote moge spodziewac sie opadow sniegu z deszczem a nawet samego sniegu... no i teraz mam mieszane uczucia...:classic_cool: to czy moze nie cool....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny🖐️ Z pracy wrocilam,szarlotke upieklam i jeszcze pizza w piekarniku siedzi:-)),ale dzis bede miec uczte:D A u was czytam ,ze wszystko dobrze i tak trzymac🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka...Hakuna🌻 spedziłysmy z Setunia miłe przedpołudnie:D Zubi mowił...ale dla mnie to nie szok....tu zima przychodzi wczesnie...i najdłuzej trzyma:o czytałam polityke....ale skupic sie nie moge...na kaffe sie przerzuciłam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:)🖐️ chce wczesniej wyjsc z pracy...to musiałam troche nadgonic... u mnie leje...wieje...szro...buro...jednym słowem paskudnie.... Seti ...ja w rekawiczkach to juz od soboty chodze...przynajmniej na spacery z psem... juz tak mam ,ze marzna mi dłonie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz ..tzn jesien ...zima to dla moich dłoni najgorszy okres...nie wiem jak ciepłe rekawiczki bym włozyła...ile ton kremu w nie wtarła...i tak beda wygladały koszmarnie...:o spierzchniete...hmmm..tylko parafinka im wtedy pomaga😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprzatam biurko przed weekendem..udało mi sie urwac godzinke:classic_cool: za kilka minut do domciu..a potem...na week...do B.... udanego week:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczynki🖐️ U mnie cieplutenko i sloneczko swieci:-))piekna jesien,ciekawe jak dlugo:o szrlotke wcinam juz 4 kawalek i do pracy smigam,jeszcze tyko podkresle moje sliczne slepia:D Milego popoludnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis ja tez juz od tamtego tyg w rekawiczkach ale jeszcze zalkezy od dnia bo jak sloneczko i 15 to nie zakladam:D ale juz chbya nei bedzie takich cieplych dni:o Asiulka chbya jutro zrobie szarlotke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asoiulka to jutro moja jemy:classic_cool::) juz nie moge sie jej dovczekac;0 a tera spac zmykam:) kolorowych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×