Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Gość a w jakiej firmie płacą w euro
nie mogę usnąć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Setunia-->ubierz sie ,bo o tej porze roku to zimno na Waleta:D;-)) Wstalam bardziej zmeczona ,niz jak kladlam sie spac:O Zimno u mnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a haj:)🖐️ tez bym sobie na cos lukneła....moze bys Seti w łózku z lapem;) papierów mam...cały stosik...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podgladacze sie znalezli:D:P Lubis-->mnie dzis tez masa roboty czeka,zeby jeszcze ktos to docenil.......:-(( List do Mikolaja napisalyscie/es?:D;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka;) nie napisałam...ale mysle,ze Mikołaj domyslnym facetem jest;) przebijam sie powoli.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka ---> do Mikołaja raz napisałem, jak miałem bodajże 8 lat, po angielsku, do Rovaniemi :D Nie dostałem o co prosiłem, ale odpisał mi! serio :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbzykubzyku
ja w tej chwili ucze sie łaciny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssetunia
za pozno:D przykro mi:P teraz posciele sie wietrza:classic_cool::D:D a setunia musi sprawy traz pozaltwiac, wiec zapraszam ozniej:D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbiciel----tez kiedys do niego pisałam...i tez dostałam odpowiedz:classic_cool: łacine miałam przez 4 lata w liceum i rok na studiach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu...skoro juz tak...publicznie...sie zadeklarowałes...to nie mam nic przeciwko:) poproszę kamerkę:) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie laptop ma roczek ponad:) tylko wczesniej nie uzywalam go w \"tym\" celu , co teraz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu..tak podejrzewałam...ze sie szybciej wycofasz....niz sie zadeklarowałes:D:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×