Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Bezik trzymaj sie Ty🌻 wiersz, ze zawsze mozesz napisac na @:) powiem Wam , ze przesrane jest miec cere problemowa😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beza...własnie @...jak mozesz...i chcesz....moze samo...wypisanie sie pomoze👄🌻 Seti ...taka...sama mam...moze nie jest to młodzienczy tradzik...ani...odpukac..rózowaty....ale cera mieszana....zawsze cos wyskoczy...mimo 30stki na karku....:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis ja bylam dzis u dermatolozki:o mam tablety i smarowidla:o a jutero ide do szkoly:classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie moje kochane :) 4 dziewczynki :) okolo 12tej sie zakonczylo, dzien pracowity najpierw sprzatalam -jak zwykle :o potem karmilam stwory a na koniec spedzilam 2h u wetery. z 4 stworami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rębajło
dłubię w nosie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zozia ale ten weterynarz to tak standardowo, czy cos nie tak ze stworami?????;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka co sie stalo ze nie piszesz??????? ten przepis to jutro jednak podesle:) kolorowych🖐️😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie z rozmowy wrocilam:O,ale cos wiecej napisze jutro ,bo w tej chwili umieram z glodu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:)🖐️ Zóziaaaaa...kobiety góra;) Seti...do dermatologa nie chodze...bo az takich problemow nie mam...jak cos mi sie robi...to kupuje antybiotyk Zineryt...taki płyn..niby jest na recepte...ale i bez nie j zawsze mi sprzedadza...no i jakies masci do miejscowego wysuszenia.....:o Asiulka...czekamy...mam nadzieje ,ze wszyssko oki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie jest znowu chodzic na zajecia;) a co do dermatologii:classic_cool: to jednego mojego specyfiku na razie nie moge dostac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mile Panie🌼:-) Jak juz pisalam rozmowa z szefem wczoraj sie odbyla. Coz nie bylo tak zle ,ale zawsze moglo byc lepiej. Przedstawil swoje warunki ,ktore nie do konca mi sie podobaja,a mianowicie mialam miec niedziele platna 100%,a nie bede miec i sporo innych spraw mi dojdzie do zalatwiania ,ktorych do tej pory nie mialam.Zobaczymy jak to wyjdzie w praniu:-)) Zooozia--->dziewczynki gora:D Lubis--->wszystko oki? beza--->jak samopoczucie? Setunia--->gdzie przepis?:D kawke pije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka walcz o swoje do konca , jak sie da:) przepis bedzie:D:) moze jak zalicze wanne to napisze:) wiec do potem🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo:)🖐️ widze,ze swietujecie;) Asiulka u mnie wszystko oki...:) a szefowi powiedz,ze niedziela ...to niedziela...i ekstra płatne się nalezy;) wczoraj byłam u kolezanki na urodzinach....taki babski wieczór w pubie...było:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam na mysli niedzielę.... Seti...mimo wszystko ...usmechnij sie..:) jak tam w szkole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem , ze o niedziele chodzilo ale wlasnie taki mam paskudmny niemily humor:( mam zimno i jeszcze mnie cos tam w gardle,,,,,nie wiem jak to okreslic:o wiedz m.in. z tego dyskonfortu mam taki nastroj, ze bez noza nie podchodz:P gotuje sobie pomidorowea ze \"swiezych\" pomidorow moze mi poprawi nastroj troche;) a w szkole wczoraj fajno bylo ale dzis wahgary se zrobilam:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje,ze to nie angina...odpukac w niemalowane... pomidorówka...z kluseczkami..czy z ryzem?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis ja tez mam taka nadzieje:) rzadko w sumie miewam angin\\e czy jakies inne problemy gardlowe:o pomidorowa byla z kluseczkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie skonczylam sprzatac jeszcze tylko ciezarowka prasowania zostala :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti...taka lubię;0 z ryzem tez moze byc... nie lubie prasowac......:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma wyjscia zbieram sie na urop do polski ( na miesiac) i jezeli to zrobie to jest jakas szansa ze poznam mieszkanie po powrocie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie jak jest jak sie zostawia meza samego w domu :))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wszystko na zapas zrobie to moze zadnej ,, pomocy ,, sobie nie przyprowadzi hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem...osobisty ...lubi prasowac....zreszta nie ma wyboru...na codzien dzieli nas 120 km.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide..lukne w tv...zobaczymy kto wygra TzG..... przyznam soe Wam do czegos...nie lubie Justyny S:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×