Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

no wlasnie mzoe sie wzbogace na tym:D zartuje oczywiscie tak jakos nie wiem co pisac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaa;) ja do 13...pracowałam:classic_cool: a teraz....tez..pracuje;)..i czekam na 16:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🖐️ sprawdzam....czy jestescie...ale Was nie ma...to i ja sie oddale.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjjjj ale sie sypie tuuu wszyystko zobaczylam , ze sie top podniosl to jestem:) noo a gdzie Asiulka i Bezik?;) Asiulka mam nadzieje, ze sie za ten przepis nie obrazilas🌻bedziesz go miala no i mam nadzieje ze w pracy okej u Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti..ktos musiał podniesc;) kusiło mnie juz w ciagu dnia...ale samej ze soba..gadac...to troche głupio:p odezwijcie sie choc jednym postem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie juz nawet drugim postem odzywam:D:D i informuje iz ide wlasnie ogladac m jak m:classic_cool::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiulka 13
Witajcie moje kochane🌼 Nie bylo mnie ,bo net mi niedzialal,tzn,komp dostal jakies swinstwo i calego Windowsa musialam od nowa instalowac:O,ale juz jestem,a Wy co tak slabo ,myslalam,ze tu juz kilka stron bedzie zapisane:D Wiec witajcie jeszcze raz kruszyny👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiulka 13
Cholera i jeszcze na pomaranczowo jestem czemu?😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiulka 13
Moze teraz bedzie ok:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3godzine mecze jedno piwo:o normalnie cos sie opuszczam pod tym wzgledem:D asiulka nei smuc sie:) ide spac zaraz🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiulka 13
dzien dobry🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a witam:)🖐️ wczoraj nie miałam jak pisac...a dziesiaj od rana mam problemy z kaffe....ale juz chyba oki;) miłego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a witam:)🖐️ wczoraj nie miałam jak pisac...a dziesiaj od rana mam problemy z kaffe....ale juz chyba oki;) miłego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubis-->witaj witaj🌼 Mowie Wam ,jak mi Was brakowalo przez te kilka dni:-)) Lubis-->wszystko dobrze u Ciebie? Zime juz masz na calego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu-->jak to sie mowi\"zlosliwosc rzeczy martwych\":D 👄👄-przyznaj sie teskniles za mna?:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez teskniłam:) zime mam..nie wiem ..czy na całego...ale sniegu troche jest...dzisiaj sie nawet 20 min spozniłam do pracy....slizgawica....w nocy wszystko przymarzło...a droga przez puszcze to jakas...ostatnia kategoria odsniezania i posypywania... ale daje rade;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis-->jak mi brakuje czasami tego sniegu i tych zasp ,przez ktore przedzieralam sie rano do szkoly lub pracy :D,a ile sie przy tym o 😠. Tu to na snieg nie maco liczyc ,dzis padal deszcz ,a teraz piekne sloneczko swieci ,wczoraj bylo 13 na plusie. i jak Mikolaj przyjedzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×