Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

co do zwisa...to mody mi go raz zabrały...zablokowały mi nawet dostep do kaffe...:D:p musiałam wyjasnic co oznacza zwis..meski i ozdobny do tego;) odzyskałam go:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia-->no tam gdzie bylas?:D Lubis-->to TY takie nicki brzydkie masz?:P:D,i kto by pomyslal-taki spokojny Lubis;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogolnie moja nieobecnosc na tpicku i ogolie w sieci byla spowodowana brakiem dostepu o internetu😠 ale tak bedze sie nie nudzilam:P w sobote bylam w szkole a wczoraj na \"andce\" - 3h w bilarda gralam:D ale chbya musze z nim skonczyc, bo to 4spotkanie [co prawda po ponad miesiecu nie widzenia sie:D] i chyba nic z mojej strony nie zaiskrzy i nie moge sie tak spotykac i robic komus nadzieje, ze moze cos bedzie :o ide chbya do sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem skąd u was takie brzydkie skojarzenia;) dla mnie zwies meski ozdoby to był zawsze krawat:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie nie chce zeby tak mysleli , ze jestesm niedobra i musze przstac ich tak zwodzic, a przynajmniej tego jednego, bo reszta gdzies po drodze sie wykruszyła i chyba juz sie z nim nie bede spotykac:o supie sie na innych sprawac, tak bedzie lepiej :D bo milosc podobno przychdzi calkiem niespodzieanie:classic_cool: wiec musze nie myslec o tym:P to ide do sklepu, a pozniej musze odrabiac :lekcje\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siulka kawke o tej godzine:D i pmyslec ze kiedys kawe pilam bez ograniczen:D dobranoc🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:)🖐️ w tej chwili ...mogę poczestować herbatką z dzikej rózy...z miodem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbiciel-->jak zwykle zachlanny:P:D Lubis-->z rana jak najbardziej herbatki sie napije:-)) dzien dobry wszystkim stalym bywalcom🖐️:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pije kawe z mlekiem i miodem:classic_cool: muszem do biblioteki chyba sie wbrac:o P.S. odpukac , na razie mi net sm iga:x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie piłam jeszcze kawy z miodem...moze dlatego,ze ja kawy nie słodze.... Wielbicielu...jaki prad masz w tej kawie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu-->ale wiesz,ze nie mozna miec wszystkiego? Lubuis-->jak tam w pracy,zasypana papierami?;-)) Setunia-->milej lektury:P Do pracy za 30 min smigam.acha..i juz nie pada u mnie ,za to mamy mroz,moze snieg spadnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniaczek +kawusia...połaczenie:classic_cool: Asiulka...no troche pracy mam....takiej ,ze na razie na kaffe za bardzo nie moge siedziec...moze po 13 bede miała wiecej luzu....;) u mnie rano było 6 st na plusie.....ale za pare dni ma sie podobno biało zrobic...pozyjemy....zobaczymy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fniesety bibliotekaniecznna z powodu inwentaryzacji😠 Lubis ja tez nie slodze kawy ponad ok ale miod to nie cukier;) nic ide odraiac lekcje:o Wielbiciel nie pij tyle tej kawy z tym pradem:D;) o do potem🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti...tak na mój rozum...to jak dodasz do kawy miodu...to ja posłodzisz;) no...ale ja sie moze mylę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×