Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Setunia-->jakas niedorobiona dzis jestem:D jeszcze ktos mnie denerwuje dzwoniac mi po 10 razy w ciagu dni i nocy....i nie wiem kto,bo nr prywatny sie wyswietla-maja ludzie zabawe:O Setunia-->TY dzis masz wolne od szkoly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiuka na szczescie tak:) szkole bede miala dopiero za rok:classic_cool: tzn w przyszlym rku;) 5tego i podbno ma byc wtedy jakas \"zerowka\" filozofii chby, ktorej ani razu nie bylam:x:D jezcze kawe dopijam, zimna juz prawie jest:o pozniej zjem sniadanko i moze w koncu pojde sobie na spacer bo dawno juz nie bylam:o a poem posprzatam oche bo tez juz dawno nie sprzatalam:D Asiulka to ktos ma tupet , ze tak Cie neka tymi telefonami:O a probowalas odebrac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia-->raz czy dwa razy zdazyla odebrac ,ale szybko sie rozlaczyl/la,najgorsze to jest to ,ze potrafi dzwonic po 1 w nocy:O.juz od msc tak mam z tymi telefonami -dzis narazie 2 bylo gluche :O,do wieczora jeszcze daleko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubisia nie ma za co:) masz juz w ogodku renifery i chodzace mikolaje po rynnie, czy jak to tam mialo byc?? :D Asiulka nie dawalas nikomu swojego numeru osttnio?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti...renifera nie mam...jeszcze...bo podejrzewam ,ze bede go miała...;)...ale trzy mkołaje juz sie po rynnie wspinaja:D:D sypiam róznie....ost na pleckach...bez poduszki....ale tez czesto na boczku...prawym....kiedys ...jako dziecko lubiłam spac na brzuszku...z rekami pod poduszka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja spie raz na jednym boczku, raz na drugim;) nigdy jedna prawie nie spie \"na zabke\":D jednak nie wychodze na spacer dzis:o zimno mi , wczoraj za bardzo przemarlam i mam teraz uraz:classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja siedzę
i gapie sie na okladke ksiazki od Geologii... po jutrze kolokwium a ja jeszcze nic nie umiem... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti...hartować sie trzeba;) u mnie za oknem...było słoneczko...było i sie zmyło...niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis mam leki przed wyjsciem na mroz:D kiedys tego nie mialam:o moze jakby swiecilo sloneczko , to bym wyszla mimo mrozu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis nie , nie zadna wymowka:o postoj sobie ol godziny albo wiecej n mrozie to zrozumiesz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti...wczoraj stałam ...przyklejona do drabiny....to...nawet rozumiem;) ale...spacer...to ruch:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbiciel:D:p kazdy ruch to zdrowie:classic_cool: tylko ...niektory...to jeszcze wielka przyjemnosc do tego:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie kazdy ruch jest przyjemny:P a prznajmnie poprawia mi sie humor;0 Wielbiciel bede cwiczla "kwiat lotosuężcool]:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boshh:o jka zwykle mi sie cos przestawilo i dziwnie troche napisalo:o a ta klawiatura o jakas malo czula na dotyk jest:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lewa noga baronówny
podszywam się pod tego kretyna jacka 1982 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lewa noga hrabini
on o tym WIE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wie , to dobre:D nie bede w takim rzie kablowac:D Lubis al klawiatura moja jest nieczula😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti...mów do niej czule...to moze....cos da;) wróciłam z basenu...to jednak prawda...ze woda zdrowia doda:classic_cool: czułam sie od rana tak sobie...a teraz prosze:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×