Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Seti:classic_cool: na prawie...na pierwszym roku logika to był potwór...ale oswoiłam gp:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis ja z tym poworem musialam zmierzc sie drugi raz;) wszystko przez zmiany programowe;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale net mi muli...nie popisze sobie dzisiaj... Asiulka🌻...mam taki sennik...tam wypadajacy zab..to strata:( ale nie mysl o tym...nie przejmuj sie...miałas ost tyle złych przezyc...moze to od tego..... moze pozniej bedzie lepiej z moim netem...to wpadne... trzymajcie sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo, to dobrze:-)) dziekuje Ci bardzo Panie Milusinski:-))👄👄👄 Wszysto dobrze u Ciebie ?balwanka juz ulepiles?czy sniegu brak?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O,to jak sniegu nie ma,to moze na ferie do pl sie wybiore ...jak szef mi urlop da😠 :D zgadnijcie co na kolacje robie ?az sama sobie sie dziwie;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu--->masz racje ,chetnie bym gdzies pojechala.Znajoma leci za jakis czas na Dominikane ,a kolega jutro do Indii,a ja w tej pracy ciagle 😭.Obiecuje ,ze sobie to kiedys odbije:-)) P.S ,hmm dzika to juz dawno nie jadlam,ogolnie malo miesa jem,ale dzis zrobilam sobie ......golonke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide sie kapać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu-->nie placz,kiedys pojedziesz,znajdz czas i znajomych i w droge . Fakt piekny ten piasek ....ech chce troche tego sloneczka 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka ---> za dużo znajomych mi nie potrzeba, wolę tak wiesz... kameralnie ;):D p.s. ja mam nie płakać, a Ty beczysz na całego :o:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu-->kameralnie mowisz....3 dziewczyny i TY,czy wtedy bedzie kameralnie?;-)) P.S beczy to wiesz kto?:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli jaka, taka supermenka?;-)):D p.s.wypraszam sobie ,ze niby ja becze....na litosc -kobiety to placza ,szlochaja ale nie becza ;-)):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaa, taka superwoman :D choć to co mam tu na myśli mogłoby w dzisiejszych czasach wyglądać dość dziwnie ;) p.s. ok szlochasz, ale nie odbiegajmy od tematu; mi bronisz a sama co? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka...dobrze ,ze Ci sie humor poprawił;) a Wielbiciel..jakby tu...niewyzyty jakis jest:D:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×