Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

smacznego Asiulka:) ale dzis mam apetetyt bo ostatnio to malo mi bylo potrzeba cos;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I juz jestem:-)) Wielbicielu--->czekam na Twoja spowiedz,jak wszystko mi powiesz to zobaczysz jak Ci bedzie lekko na duszy;-)):D 🖐️Setunia-->ja tez ostatnio mam straszny apetyt,wlasnie pizze jem i winkiem zapijam:D Setunia-->ale TY cos ostatnio pizzy nie robisz:D;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez czekam na spowiedz Wielbiciela...no moze niekoniecznie spoweidz...ale ...wyznanie...czy jakos tak;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka no wlasnie!! chbya musze zrobic;) albo zapiekanke, albo cos innego, bo na cos mam ochote a nie wiem na co:P ale na razie to spac ide🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Wielbicielu-->:D w nawiasie mialo byc\"beksa\",a wyszlo,ze beka ...:-)) P.S zagladam kilka razy dziennie,ale na ten adres co mam w profilu,jesli wyslales na \"kropelka\"....to przykro mi ,ale jest juz nieaktualny:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny🌼 Jak tam Wasze zdrowka? Setunia->no wlasnie co TY tak teraz szybko spac chodzisz?;-)) Do pracy sie szykuje .dzis nie bedzie luzu:O Milego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo nie widze sensu w siedzeniu do 1 czy drugiej i pisaniu pierdol:D ja ogladam mode na sukcs i robie sobie sniadanie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rano wstaje...wiec..musze sie wczesniej kłasc... dzisiaj kaffe wariuje znowu... ciagle cos nie tak z tym serwerem... a zdrowko oki..fizycznie oki...a psychicznie ..to sami widzicie:D:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia-->a co TY taka zlosliwa?:P Wielbicielu-->mogles sie upewnic przed wyslanie (jesli cos mi wyslales)i kliknac w profil to bys wiedzial:D Wiec czekam na @:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka wybacz ale chbya okres mi sie zbliza:D spaghetti juz prawie gotowe[cool

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia-->tak tez myslalam,ale nie chcialam glosno mowic;-))....ja za kilka dni bede wredna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo biedni Ci ludzie co staja mi na drodze w tym okresie:classic_cool: juz zjadlam i po klanie wybywam w teren troche:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo..biedni:D:p Seti jaki miałas sosik do tego spagetti? do wiosny chyba jeszcze troche daleko...mysle ,ze to z powodu niewyspania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie jeszcze troche sniegu..i jezioro zamarzniete...no ale to w koncu biegun zimna jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis--->jak by u Ciebie padalo drugi tydzien to tez bys byla spiaca i marudna;-)) Seti->ale mi smaka zrobilas na spaghetti ,chyba i ja zrobie :-)) Wielbicielu-->i co z tym @?:-)) Ide wcierac ampulki;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm...u mnie od paru dni słoneczko...ale rozumiem Asiulka;) jakie ampułki..chora jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×