Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Asiulka nie sluhaj Wilbiciela, nie przejmuj sie tym co on pisze, bo on sie nie zna:P tez dzis duzo zjadlam, bo po prostu mialam ocote na to i tamto i nie zaluje:classic_cool: a eraz nawet znow glodna jestem , wiec ide spac bo spiaca tez jestem 🖐️kosmatych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:)🖐️ co do jedzenia...to rano obudziłam sie baaaardzo głodna....tak sie wczoraj zapomniałam na tym gadulcu....ze ...zabyłam zjeść....kolacyjke;) ale juz nadrobiłam:classic_cool: smacznego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry Lubis-->🖐️ ranny ptaszku:-) Ja to wczoraj Lubis zrobilam najlepiej...slodyczy sie na noc najadlam:O ...i zla wstalam:O Milego dnia Wszystkim zycze:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbiciel nie wymadrzam sie , abslutie:classic_cool: Asiulka zlosc pieknosci szkodzi, wiec ez nie ma co;) ja na razie kae tylko pije;) Lubis ja o jedzeniu zawsze pamietam:classic_cool: tylko czasami nie mam na nie ochoty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka...tez jestem na siebie zła...jak ....za duzo zjem;) a ja o jedzeniu..potrafie zapomniec....i bardzo dobrze..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka...czym bardziej wskazane...tym bardziej mi sie nie chce;) ale..co ma wisiec ..nie utonie...jestem juz po drugim sniadaniu;) i ciagle ...mam ochote...;) spokojnej pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hakuna..uwielbiam remonty..przebudowy i takie tam:classic_cool: powodzenia:) Seti...musisz spróbowac...mysle ,ze wtedy polubisz;) za chwile do domu uciekam🖐️ do potem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hakunka a Ty masz tyle chlopakow az??:) Lubis moze,,,ale jakos jestem anty nastawiona jesli chodzi o pierogi z jagodami, czy truskawkami z jagodami to tylko drozdzowki mojej abci:D;) ja sie zdrzemne przy m n s🖐️😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey hey:-)) Witam Wszystkich bardzo serdecznie w piatkowy wieczor:-) Chyba humor mi sie poprawil,bo jeszcze jutro do pracy i niedziela wolna:-)) MMmmmmmtez bym pierogow zjadla -farsz obojetnie jaki:D,a jedliscie pierogi z farszem z plucek? hakuna-->🖐️fajna sprawa takie remonty:-)) zmykam na godzinke ,musze do pl tyrknac:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka ja jadlm takie pierogi u babci:) ja zaraz zmykam do kolezanki na piwko, potem moze spacerek, a potem piwko w domu :P Asulka ciagle czaekam na telefon;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo:)🖐️ widzę,ze Asiulka swiatło zgasiła...to ja zapalę;) ehhhhh.....sobota.....a ja muszę sie wczesnie z łóżka zrywać....mam coś do załatwienia.... miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka no tak;) zapomnialam , ze w ksiazce ten nie ma mojego numeru;) czekam na ksiedza:o ko wymyslil ten swiecki zwyczaj? ja nie bede ksida przyjmowala jak bede miala swoj dom:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Ja dzis troche dluzej sobie pospalam:-)),ale juz za godzine do pracy ide-mam nadzieje ,ze dzis bedzie spokojnie :O Lubis-->dzis tez pracujesz?czy to sprawy osobiste? Setunia-->no sama widzisz ...i jak mam zadzwonic:Dl;-)) Udanego dnia Wszystkim zycze:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka ..osobiste... Seti...zycie zweryfikuje...ja tez tak myslałam...ale w czwartek zaporosze ksiedza do siebie...ehhhhhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jestem dawno po nie taki diabel straszny,,, jednak:P fajny ksiadz byl bo nowy wikary:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti...u mnie bedzie sam proboszcz...w zeszłym roku był wikary.... taki młody i wytraszony:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis u mnie proboszcz byl w tamtym roku, a on to wszystkich prawie kojarzy i zna:P a ten wikary tez chyba mial treme, b to pierwsza jego koleda u nas no i pewnie dlatego nadrabial smiechem i zartami;) ale to wszystko trwalo moze minuty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti...ale diabła to z Ciebie wypedził?...czy moze opór stawiałas?:D:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×