Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Gość caveman
prykam w tapczan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:)🖐️ jestem...juz jestem...zebranie i prezentację miałam;) ale juz po:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak...Wielbicielu;)...głównie swój umysł...ale ciało przy okazji tez:D:p a kiedy Ty mi sie zaprezentujesz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaak?;) no to za chwileczke poprosze....i tak musze wejść w pocztę...to moze od razu mi cos podeslesz?...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis-->i jak Wielbiciel zrobil prezentacje?:-) Wielbicielu-->nie za dobrze Ci z tymi cipkami tak?:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu-->ciagle Ci malo....to ciekawa jestem jak mozna zaspokoic Twoje potrzeby?;-)):P ide lulu .......glowa mi peka:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka ---> wbrew pozorom nie jest to takie trudne, wystarczy odpowiednia osoba z podobnymi upodobaniami i jest ok, bardzo ok :) Dobranoc, śpij dobrze 😘 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry spiochy:D Wielbicielu-->a masz juz taka osobe? 👄Milego dnia Milusinski;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani👄 moge?...już?...naprawde?... mhmmmmm....to sprawdzam poczte:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubisia Kochana ....Witaj👄:D Wielbicielu-->czas chyba to zmienic co?Lata leca;-)) Do pracy smigam,jak by co bede wieczorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie wiedziec i widzieć z kim sie tyle czasu spędza:) dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka ---> moje nie lecą, dla mnie czas stoi w miejscu od jakiegoś czasu ;):D p.s. może tak martw się o swoje, co? :p:D;) lubiś ---> no widzisz, a tak się bałaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:)🖐️ Asiulka...wczoraj była cisza...bo sie rodzinnie rozrywałam.... własnie wróciłam ze spaceru...tzn. nie ja ale bałwan:D...sniegiem sypnęło:D:classic_cool: jezioro zamarzło.... wypije herbatkę pod tytułem \"wiśnie w rumie\"...mhmmmm...co za zapach...i nastawie pszenice dla ptaków...;) Wielbicielu...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry🖐️ Wielbicielu-->tak zrobie :-)) Lubis->tez chce balwanka?😭 Z zakupow wrocilam....troche poszalalam;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis--->kupilam kapcie,klapki na lato,kurtke,swetr,spodnie ,blyszczyk i maslo do ciala:-))...to chyba tyle;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmmmmmmmmmm....te klapki na lato brzmia bardzooo optymistycznie;) od razu mi sie cieplej zrobiło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis-->no jeszcze trzeba troche poczekac na to lato kilka msc,ale ladne byly i przecenione wiec kupilam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama ostatnio ogladałam kostium kapielowy...tez przeceniony...dobrej markowej firmy...i hmmmm....kto wie...moze sobie kupię;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie to teraz tez jest dobrze kupowac,wszystko tansze i zimowe i letnie rzeczy,dlatego tez kurtke kupilam z 100£ na 32£ byla wyceniona ,wiec nie moglam przejsc obojetnie :D.Ale zaluje ,ze jeszcze jednych butow nie kupilam,taka miekka skorka i lezaly jak ulal....moze innym razem;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakas_zmrozona
Co teraz robie? Nie wychodzę z łóżka przez calutki dzień, oglądam tv i się za dużo zastanawiam, czy ja naprawdę nie jestem w ciąży :(( Oby nie... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klikam z moim ex ale juz tak po kolezensku po raz pierwszy od 2.5 mies no juz mi przeszla k....a zlosc ja pojde do nieba za to moje dobre serce no nie lubisia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle,ze tak Zóziaaa:D dobrze jest komus wybaczyc...zapomniec...wtedy samemu ze soba lepiej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×