Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Asiulka ---> tylko żartowałem, wcale nie musisz się martwić :) Masło do ciała? Co to za cudo? :D U mnie też śniegu co niemiara. Właśnie wróciłem z Wawy i całą drogę sypało, ledwo co się dało jechać :o 3 auta w rowach i 2 wypadki, koszmar :o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry🖐️ Wielbicielu--->tak sie chyba przejelam Twoimi slowami,ze cala noc mnie glowa bolala i ciagle boli:O,wiec jak widac nie moge sie martwic;-)) P.S To cudo to takie cos podobne do balsamu do ciala,tyle,ze jego konsystencja jest zblizona do margaryny,moze dla tego ma taka nazwe:D U mnie sniegu brak,za to cala noc tak wialuoi ciagle wieje ,ze spac sie nie dalo i pada deszcz:O Chyba wyjade z tego kraju....pogoda mnie dobija:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:classic_cool:🖐️ zima w pełni;) pracy sporo....ale i ze sniegu i z papierów powoli sie odkopuje;) miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z pracy wrocilam ,patrze a tu takie pustki....wszyscy zapracowani:-)) Lubis-->duzo masz tego sniegu? Setunia-->na dworze;-)) Wielbiciel--->pewnie odsypia niedziele;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka...sporo...ale alejki sobie juz odśniezyłam:classic_cool: na razie nie pada....to moze poranek bede miała spokojny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Setunia-->TY albo na dworze,albo spisz:D Wielbicielu-->👄🖐️ P.S ,bo topik nam pada:-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos tu swoj akta wysyla podobno;) mozna prosic tez??;) ide cos zjesc i szykuje sie dentysy;) do potem🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem:)🖐️ jak opada...to podniose;) dopiero mam czas...i mozliwość wejscia na kaffe;) Seti trzymaj sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa...se znowu podniose;) jak Was nie ma...to sobie książke poczytam...jeszcze nie wiem ...która wybiore...mam ochote na cos lekkego...może Chmielewska...Romans wszechczasów...;) czytałam to ...ze sto razy:D...zawsze mi humor poprawia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z maseczka na twarzy siedze(zielona),ale jakos tak dziwnie smierdzi:O Milego wieczoru zycze:-)) Lubis-->milego czytania,ja musze \"pachnidlo \"dokonczyc,ale cos mi nie podeszla ta ksiazka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu-->ja to lubie dentyste ,nawet bardzo:D Setunia-->bo TY dzielna dziewczyna jestes:-)) Cos slodkiego jem ....a mialam sie odchudzac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu-->to Pani jest :D i naprawde bez stresowo do nie sie chodzi . P.Swiesz ,od kiedy tu przyjechalam to 5 kg mi przybylo,wiec cos trzeba z tym zrobic,ale jakos nie wychodzi:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka325
kombinujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka325
kombinujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam taki plan,ale to pewnie na wiosne :D,jak rolki wyciagne ,bo teraz to zimno i deszczowo:O Uciekam spac Spokojnej nocy Wielbicielu🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×