Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Witam🖐️ U Was tez tak pada deszcz?:O. Mam juz go dosyc...caly tydzien pada i pada:O Lubis-->szybkiego uporania sie z praca :-)) Milego dnia zycze Wszystkim-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis powodzonka:) Wielbiciel i jak sie Tobie z Nami spalo??:) Asiulka u mnie ostatnio pogoda jaky to ylo przedwiosnie nie zima:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka ---> już nie zdążę, zrobiło się b. wiosennie i wszystko topnieje w mgnieniu oka ;) ale może jeszcze sypnie ciut. setunia ---> wyśmienicie :classic_cool: kiedy to powtórzymy? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis a co wchodzi w sklad Twego kolestwa, to moze dokonamy taiem wymiany??:classic_cool:] fuck nie chce mi sie kurna uczyc ale juz koniec tego dobrego napisze poznije🖐️:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mhmmm...Seti....łaki i pola...i lasy....tam gdzie siega mój wzrok...no i moje biurko....oczywiscie;) a jak mie sie rano nic nie chciało...:o ale wyjscia nie miałam....musiałam sie w sobie zebrac...i do pracy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis wowowow to ja przyjmuje to krolestwo pod swoja pieke:classic_cool: bd miala dwa:P Wilbiciel no przeciez powtorka edzie dzis, tyle ze jeszcze troche za wczesna pora:P poczekaj no jeszcze kilka godzinek ,,,,;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti...ale jeżeli chodzi o kawe...to mnie naprawde bardzooooo trudno zadowolic;).... moze jakis okresik próbny?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubiss uuuu to nie wiem czy zadowole Twe wybredne podniebienie;0 Wielbiciel spokojnie, cierpliwosci, poki co to wzielam prysznic,,,:classic_cool: teraz se paznokcie maluje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiedze,ze Setunia i Wielbiciel umowili sie na nocke w dwoje ....pieknie ,pieknie;-)) Piwko pije .....3-ie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbiciel si:classic_cool: Asiulka moze byc trojkacik , tak jak wczoraj:D tez pije piwko ale pierwsz i ostatnie, jutro moze bedzie wieej;) i ogladam \"nie ma mocnych\' lol:D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia--->tak jak wczoraj mowisz:D...,moze zapytajmy Wielbiciela czy tak mu pasi?;-)) Wielbicielu--->dzis to sobie tak pije z rozpaczy........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti-->w domu wszystko dobrze,sprawa dotyczy tylko mnie . Co ma byc to bedzie ...no nie?:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiuka nie martw sie na zapas🌻 ja znikam , bo jutro wczas wstaje a Wielbicieli tak gzies sie zmyl:o ;) do napisania niebawem🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka...no własnie?🌻 ehhh...miała byc imprezka...ale o sie rozchorował...i z zabawy nici....angina:o chorzy mężczyzni sa gorsi od dzieci:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja juz w Szwaj teraz klikam z moim ex i czekam na mojego przejaciela , tak tak lubisiu czekam na niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×