Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

wyspowiadaj sie...jutro poczytam;) musze lulu..jutro do pracy.. kolorowych snów....Asiulka...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis-->jak net Ci chodzi? Wielbicielu-->chetnie wyslucham Twojej spowiedzi na @ lub cos podobnego:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu-->ode mnie ?no co TY ,jakos sie dogadamy...nie taki diabel straszny ;-)) Gadaj wszystko ,prawde i tylko prawde:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry🖐️ dzisiaj zab mi sie nie snil:D,ale tak mi sie wstawac nie chcialo...za oknem wiatr i deszcz:O Wielbicielu-->oczywiscie,ze da...jestem otwarta na rozne uklady ;-)):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość setuniaa
ja niestety musze na pomaranczowo🖐️;) kawe pije i Jag ogladam:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa...tam kudłate....dostosowuje sie do waszego nastroju...kudłatego:D:p Seti...no własnie juz wczoraj zauwazyłam zes na pomaranczowo...co sie stało?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość setuniaa
nie wiem, zepsuli mojego nicka:( teraz podobno naprawiaja;) moze mi zwroca posty:classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti...no to trzymam kciuki:0zeby im sie udało:classic_cool: za chwile mam spotkanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość setuniaa
jak sie nei uda , to nie wiem co z branskim sie chbya skontaktuje:o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis-->wiesz,ze tak sobie tylko zartuje;-) Setunia-->jakos nie do twarzy Ci w tym kolorze:D:P Milego dnia ,ja za godzinke do pracy smigam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow...Seti..jak tego dokonałas?:D jem jogyrt poziomkowy....ale dali duzo tego aromatu identycznego z naturalnym...w całym pokoju zapachniało poziomkami:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubis o ni ja!!to informatycy, wspolpracujacy z kafe:classic_cool: a ja jestem glodna w sumie nei jadlam sniadania;0 a jogurtow nie lubie juz bo mam swiadomosc, ze tam wiecej chemi jak tych naturalnych skladnikow no i cukru duzo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie było serka piatnicy...to wziełam jogurt... co do składu...to sie Seti zgadzam z Toba...:( z jogurtow to najbardziej lubie te naturalne..bez cukru...musli sobie dodam...albo miodu ...i jest oki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis rozumiem:( ja tez jak juz mam zjesc jogurt to naturalny albo maslanke i wted ddaje sobie owoce jakies sama:) albo kefir naturalny bez niczego:) szczegolnie jak suszy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo..tak ..jak suszy...kefir....zsiadłe mleko... mhmmm..nabrałam ochoty na młode kartofelki...podsmażane...z koperkiem..i do tego zsiadłe mleko....pychaaaaa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh...przychodzi w ciagu dnia taka pora...ze zjadłabym konia z kopytami;) smacznego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja taka glodna z pracy wrocilam ,a Wy mi tu o kartofelkach i maslance....ale smaka mi narobilyscie :-)) Hmmm, musze cos na szybko zjesc;-)) Do potem papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×