Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Lubis no taki sos z miesem mielonym;) czosku sporo, cebulki, marchewka jedna, przecier pomidorowy, przyprawy, kostka rosolowa;0 Asiulka co za ampulki?;) chbya sie domyslam ale mi tez mozesz na gg zdradzic:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:)🖐️ Asiulka..napisz;) a myslałam,żeWielbiciel juz wszystko wie;) śniadanie....nie zdążyłam zjeść przed wyjsciem z domu....herbatkę sobie zaparzam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry🖐️ Lubis-->zaspalas,ze sniadania nie zjadlas?najwazniejszy posilek...wstydz sie Lubis;-):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coz ja sie opierdzilam:P no i na innych topickach pisze obiad tez zrobilam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka:)...dzięki za info;) miał byc ksiadz po kolędzie....ale bedzie za tydzien..bo cos tam..cos tam...a miałam nadzieje...miec to juz za soba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka:)...dzięki za info;) miał byc ksiadz po kolędzie....ale bedzie za tydzien..bo cos tam..cos tam...a miałam nadzieje...miec to juz za soba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakam sie....ale kaffe mi sie cos zacina... flirtuje na gg z wilkołakiem:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie lubie jak ksiadz chodzi po koledzie:o i niestety w sobote ma przyjsc, a ja akurat nie mam szkoly:P chbya zrobie farsz na pierogi , bo jutro planuje je zrobic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×