Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☺☺☺☺☺☺☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z pracy wrocilam,cala i zdrowa:-)) A co tu sie dzieje,jakies dziwne znaki....to nasz nowy jezyk kafeteryjny czy jak?;-)):D(ladne) Ide sie kapac,bede za ......jakis czas;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka fajnie co☻☺☻☺☼☼☼☼☼??:D tez ide ale pod prysznic, bo lubie sie nib bawic:P no i dlugo to nie bedzie trwalo:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja tez sie prysznicem pobawie:classic_cool: u mnie potrwa to...dłuzej;) ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylo tak ﻔﻹﻸﻷﺯﻘﺘﺺﻀﻤﻡﻸﻔ ﻻﻹﻃﻃﺭﺭﻓﻓﻵﻲﻱﻝﻊﮰﺗﮙﭰﭮ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka jak nie widac posta , to w linku topicku skasuj ostatnia cyferke i wpisz 1;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chce być górnikiem
nie wiem czy moge się wam w pogaduszki wcinac....ale odpowiadajac nba pytanie w temacie to pisze artykuly [ dziennikarka....] potem musze krem na moje WYSUSZONE nogi i lulu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry🖐️ Libis-->wiedze,ze Tobie od rana melodyjnie :D Milego dnia Wszystkim i kazdemu z osobna :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobietka czyli właśnie ja
Wytarłam łzy i patrzę przez okno. Zastanawiam się, co robić. W jego komórce sms od byłej. Już mam dość jego byłych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietka-->musisz cos z tym zrobic....postaw mu jakies ultimatum,jesli to nie nic nie da..zostaw go. I nie placz🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej...swojemu byłemu wysyłam esy...ale teraz to my jestesmy...tylko przyjaciólmi..a On ma zone.... ciekawe czy zaglada mu do telefonu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobietka czyli właśnie ja
Ostatnio "czepiałam" się o dawną znajomość, tłumaczył, że to tylko sygnałki, że kiedyś bardzo sobie pomogli i że nic między nimi nie ma. A teraz sms od innej, niby "pomyłkowo"wysłany. Nie dam sobie rady, obudził się smok... o imieniu zazdrość i nieufność... jestem załamana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka...całkiem niewinne...pracy dotyczą...bo ta sama branża...ale wiesz...zalezy kto czyta..i jak to odbiera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis-->i tak trzymac...i wydaje mi sie ze nie ma nic zlego dostawac sms`a od bylego,ktory zapyta jak sie czujesz czy wszystko dobrze? Ale jesli tresc ma inne podloze....coz:-)) Moze w przypadku Kobitki-->to cos wiecej niz przyjazn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mcjdk prosze sie wcinac do woli jakos ladniej sie za oknem zrobilo zalicze chbya dzis spacer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti...w co mamy sie wcinac do woli? u mnie snieg zaczał padać.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUbis w topick:P na poprzedniej stronie jedna pomaranczka miala co do tego watpliwosci co do pisania tu, ze nie chce sie wcinac w dyskusje, wiec chcialam je roziwac nieco;) zimno cholernie dzis niby byly 2stopnie na plusie , a jak wracalam do domu to juz spadlo do zera :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahaaaaaaaaaaa...... przychodzi taka pora dnia...ze lubis jest mało kojarzaca;) u mnie chyba ...z pogada ...jak u Setuni..nieciekawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepie juz taka jak dzis niz taka jak ostatnio bylo- mam na mysli oczywiscie pogode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×