Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Asiulka 😘 :) Grypa nie, co innego się przypałętało i jadę na przeciwbólowych. Najgorsze, że tak może być jeszcze przez 2 tyg. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia--->i co sie nuczylas?pewnie trzeba Cie odpytac:D:P Wielbicielu---->👄;-)) To co sobie zrobiles? Chyba za ksiazke sie wezme,ale tyle rzeczy mialam dzis zrobic:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka ---> skutki uboczne zbyt mocnego leku przeciwalergicznego, wyjątkowo upierdliwe i dokuczliwe :o słowem... zamienił stryjek siekierkę na kijek, albo i gorzej ;) kkkkkkkkkkkkkkkasia ---> dasz posmakować? ;) . Dobranoc, gaszę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu--->to faktycznie fatalnie :O,pij wapno,na alergie badzo pomocne i syrop Claritine. Gasze 🖐️spijcie dobrze👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstalam🖐️:-)) Ide prysznicowac i do pracy za 2 godz:O,a dzis tak pieknie(i moglo byc tak pieknie):P Milego i udanego dnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haj👄🌻❤️ miłej niedzieli...:) obiecuję wpisywać się codziennie;) na rowerek się wybieram:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w tak piekny sloneczny dzien🖐️ Lubis--->fajna sprawa taka konna jazda,ale na poczatku tylek boli;-)) Ja dwa razy probowalam ale na oklep--to byla jazda:D Lubis-->wiec wsiadaj na konia i \"wio\":D Bawcie sie dobrze dzis:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prośba...Pijawa...Myrevin...jakbyscie to przeczytali ...przypadkem...to dajcie znac na maila gdzie jestescie...;) a topik Myrevina skasowany? why?o_O i dlaczego lubiś dowiaduje się ostatnia? :p a w ogole..to gdzie Wy wszyscy jesteście??????????😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Witam i o zdrowie pytam?:-)) Lubis--->co to ma znaczyc ,ze biegasz po lace i o tego nago?;-)):D U mnie dzis ponad 25 stopni ,tak fajnie by bylo poleniuchowac w ogrodku,a tu za 20 min do pracy smigac musze:-(( Milego powniedzialku---nie przemeczajcie sie za bardzo;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka...tzn....ze nic mi sie nie chce...a juz najbardziej nie chce mi sie pracowac;) miłego🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z rolek wrocilam,moze i mnie ciut opalilo;-) loda jem,ale jakis taki dziwny w smaku:Oz ajerkoniakiem chyba lub czyms podobnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wstalam...z bolem glowy:O I jak tu dalej funkcjonowac ; Milego dnia kochani Wam zycze👄:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo🖐️ Asiulka Wielbicielu...pod lase tam łaka:D:p znowu leń mnie dopadł;) miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam z pracy...ochłonęłam...ide podlewać moje hektary;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poopalam sie teraz planuje troche nozkami pomachac \\pozniej mala depilacja:x \\a potem prysznic i kafe przy piwku:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z rolek wrocilam kapiel wzielam loda jem(innego jak wczoraj) i tez bede sie relaksowac...z ksiazka;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)🖐️ próbuję wygonic lenia...ale sie chyba u mnie zadomowil na dobre;) echhh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×