Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Asiulka 😘 Setunia 😘 a gdzie Lubisia ? 😘 brzuszek napasiony 🖐️ przydałoby się spalić trochę kalorii, ale to może jutro, dziś nie mam zamiaru się nigdzie ruszać :D:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem:classic_cool:🖐️ wiecie co....apetytu nie mam:D zjadlam mniej niz w zwykly nieswiateczny dzien;-) normalnie mi sie nie chce... na spacerku w puszczy bylismy:classic_cool: slonca nie ma..lekki mrozek..ogolnie oki;-) milego wieczoru🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Myślę jak tu znalezć swoje tematy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia ---> tytuł filmu ;) Jadłem właśnie kolację i widziałem urywek z Polsatu, jak bzykali się w basenie. Co Ty za bezeceństwa oglądasz, Setka? :p;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja właśnie puściłem
cichacza, taki fajny nawet pachnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WWWWW no wlasnie ta scena z basenu ,,,,, juz drugi raz ten film ogladalam:P tzn a scene:P fany jest flm 21gram:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoko.bardzo
heja banana ! ja też nie śpię. ale nie dlatego, że pracuję. zajawiłam się na grę i chcę jej poświęcić dziś dużo czasu! dlatego wstałam i sobie pykam.... :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghthrth
masuje muszelke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia ---> Ty też sobie masujesz, że tak szeroko się uśmiechasz? ;):classic_cool: Dziewczynki, za parę godz. wyjeżdżam, nie \"zobaczymy się\" kilka dni 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu ...juz tęsknię👄👄👄 pamietaj o nas❤️ ja juz myslami na zabawie sylwestrowej...lata 70...80...moze byc fajnie...na to licze:D;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iliso
Siedzę i myślę. Coś wam powiem; może banalna historia, ale nie kumam jej przebiegu; pewien facet od długiego czasu zabiegał o moje względy. Początkowo tego nie zauważałam, potem, gdy mnie pocałowal, zwróciłam na to uwagę, ale nie spieszyłam się zbytnio do niczego, gdyż mam mało czasu na jakiekolwiek rozrywki. Z biegiem czasu zaczęłam odpisywać na smsy i czasami nawet ja pierwsza napisałam. Pewnego razu zaproponaowałm spotkanie (przez smsa) zapytał z entuzjazmem kiedy, napisałam co i jak i teraz cisza, nie odpisał nic. Zupełnie tego nie rozumiem. Czy to znaczy, że już nie jest mną zainteresowany? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iliso
wielbiciel 70B co o ym myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×