Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Lubis--->w ogole to bylas nie podobna do siebie;-))czarne krotkie wlosy i mocno pomalowane oczy....ale wiem ,ze to bylas TY ....mowilam do Ciebie \"LUBIS\",ale co robilas w moim snie to nie mam zielonego pojecia . Pamietam tylko ,ze tlumaczylas mi jakies dziwne rzeczy i pakowalas walizke :D Setunia--->a od kiedy masz tego Czesia....tez nic o nim nie wiem? Po pracy jestem ,czekam na szefa ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicel heheh nie no tamten jak juz to Michal Aniol:classic_cool: Asu a mam juz ponad tydzien:) w sobote bedzie 2tyg ale jest smieszny wesolo z nim jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo:)🖐️ mhmmmmmm..pakowalam walizke...mhmmm,,,ciekawe co to moze znaczyc?;-) jaka imprezka?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbiciel aaaaaaaa juz wiem-Ty cwaniaku:P o zrobie impreze na rynku w Piotrkowie:classic_cool: odnawiali go niedawno , t nawet niezle wyglada:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ myśle ,ze wszyscy powinnismy do Piotrkowa sie wybrac:classic_cool: tzw.plucha za oknem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti...po co...na co sie pakowalam ...i gdzie jade...to Asiulka powinna wiedziec...;-) to był Jej sen;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dalej, skołuję parę szampanów i jadziem! :classic_cool: Lubiś ---> spakowałaś się tak profilaktycznie? :D A gdzie Asiulka się podziała? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Setunia ma dzis urodziny?....ja to nigdy nie pamietam:-(( Setunia--->Wszystkiego najlepszego,duzo szczescia ,zdrowia ,pomyslnosci i samych pogodnych dni,a tak ze wielu sukcesow w zyciu prywatnym i zawodowym👄👄👄🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu dziekuje za kartke🌻🌻👄 ale nie odchodz w forum:( Żyje się tylko chwilę... żyje się tylko chwilę a czas - jest przezroczystą perłą wypełnioną oddechem a meble są kanciaste a ciało - delikatne a ziemia wszędzie płaska a niebo nieosiągalne Halina Poświatowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASiu dostalam taka e-kartke z tym wierszem tez mi sie podob:) lubi ta poetke:) ie smuc sie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti 👄👄👄 WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!!!!!!!!!! 🌻🌻🌻 Asiulka...co to za pomysl z odejsciem.....???? musze sie chyba czesciej wpisywac;-) kolorowych snow....;-)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti...a gdzie tort...i te wszystkie swieczki....no i czy pomyslalas zyczenie?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×