Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

naprasowałam sie.... a jeszcze jest tak goraco...uff.... obrodziły moje borówki amerykanskie....zebrałam dzisiaj cos ok 2l...i to jeszcze nie koniec,bo dojrzewa etapami:) jutro pewnie upieke drozdzowe bułeczki z nadzieniem z borówki:) mam nadzieje,ze ciasto mi sie uda...u mnie z drozdzowym to niestety roznie bywa... pozdrawiam miłego wieczoru:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nudze sie........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide spac jestem godna bo jakos nic nie zjadlam:o jedyny plus Szwajcarii to taki, ze tam mi ugotuja i pod nos podstawia pyszne jedzonko;) eeee tam w sobote juz wracam ehh 😭 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{czesc] pije kawke zaraz smigam do l. kurcze, fajna pogoda dzis jak na razie bo chlodniutko:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)🖐️ wstałam ..obudzona przez listonosza... domownicy chyba wybyli do A....dzien targowy mamy... pada deszcz....dobrze ,ze wczoraj troche brazu złapałam....:) pije kawe... a za chwile biore sie za drozdzowe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczyny🖐️ U mnie tez pada licze,ze w PL zalapie sie na troche slonca:-)) Szykuje sie do pracy-ostatni dzien . W koncu musze zaczac sie pakowac:o Milego dnia wzystkim zycze:-)) 👄buziaka tez Wam przesle ,a co........!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄👄👄 pije kawe i zagryzam drozdzowka....nawet mi smaczne wyszły;) Asiulka moze z Toba do PL i pogoda zawita;) szczesliwej podrozy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje...ze popołudnie bedzie STOSUNKOWO udane:D:D:D;) o nocy nie wspominajac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbijam bąki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubiska musisz mi chbya przepis podac na swoje drozdzoweczki pyszne;) pije druga kawe zjadlam przed chwila placki ziemni9aczane- w ramach obiadu-pyszniaste byly;) Hakuna Ty spioszko;) ja neistety sie dzis nie wyspalam , wrecz o maly wlos nie zaspalam:o a dzien jak na razie doslownie \"STOSUNKOWO\" udany;) eeeeeee moze nie doslownie ale dokladnie tak mozna to okreslic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis ja juz dawno loda nie jadlam;) Zozik na zawsze przeciez sie nei zegnacie:)moze Ciebie przeciez odwiedzic:) i smacznego obiadku!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia...dyskusja o lodach takiego mi smaka narobiła...ze nie mogłam sie powstrzymac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mozemy sie spotkac to tylko 1000km:o prawie nic ehh pewnie w pazdzierniku tu zjade na 1,5tyg ehhh dzieki obiad juz dochodzi:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smacznego:) ja dzisiaj...nie jem obiadu...mamy zaproszenie na ognisko....wyjatkowo mam ochote na kiełbaske z kija:D musze miejsce miec:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zozia bedzie dobrze:)troche za sobba zatesknicie to pozniej bedzie dopiero slodziutko i iiiiiii nooo,,,,,wiesz jak:D:) Lus a gdzie ta dyskusja sie toczyla??:D moze jutro sie o loda postaram;0 na dzis chbya juz dam sobie spokoj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez bym taka kielbache chcetnie upiekla i zjadla ;) w sumioe w piatki i tak za zwyczaj miecha nie jadma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to była \"dyskusja\" i innych\" lodach\":o ale ja na smietankowe nabrałam ochoty....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubiska aaaa widzisz nie skapilam widocznie nie jestem glodna, to i chleba nie mam na mysli:P:P ide pangi smazyc;) do potem laski🖐️;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez w \"tym\" temacie nie powinnam byc głodna;) ale apetyt rosnie w miare jedzenia;) do potem🖐️ Asiulka...jeszcze raz...szerokiej drogi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zóziaa...trzym sie na obczyżnie:) Ten Twój Mrrr...taki jest,ze i mnie ciezko byłoby sie od Niego oderwac:) ale uszy do gory ...nie taka rozłake ludzie przezyli...i cało z tego wyszli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×