Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

ja tylko na momencik - przed chwilą podziwiałam złoty deszcz lejący się z nieba pięęęęknie! woda się leje i wszystkie krople odbijały promienie popołudniowego słońca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka....:)🖐️ przed urlopem;) od 1 sierpnia mam...ale fakt..dzisiaj mam wolne...pare spraw do zaltwienia ...takich na przedwczoraj;) u mnie goooooooooorąąąąąąąąąąącoooooooooooooo....i chyba w zw z tym...:classic_cool: lato to lato;) a Setunie to na innym topicu dorwalam..do nas jakos trafic nie moze....:D:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
urlop:classic_cool: tradycyjnie Suomi... wracam po 15stym sierpnia.... trzymajcie sie👄 do szybkiego🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😠posta mi wcielo. Lubis udanego urlopu i milego wypoczynku🖐️:-)) Ja dzis tez ostatni dzien pracy i pozniej przez 2 tyg.leniuchowanie;-)) Milego weekendu🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu---->z tyg.zrobilo sie jakos 2 tyg.;-))(sama nie wiem jak to sie stalo):D Wybieram sie w teren:-)) Pozdrawiam wszystkich .Ciumki gorace🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doomekczkaaa
setuś:P 👄;)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jestem
jem jajecznice z cebulka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziki Wielbiciel:D a jakbys chcial na serio kotka to mam ich sporo:) \wszystkie ladniutkie sa:) to branoc:D🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie masz Secia
kotki są kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotki sa rozkosznejak sa malutkie pozniej to juz takie leniwce sie z nich robia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×